Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 15. október 2012

Kefka, ktorá čistí aj bez pasty

Je vedecky dokázané, že Soladey J3X odstraňuje viac zubného povlaku ako bežná zubná kefka. Ponúka najúčinnejšie riešenie zdravej dentálnej hygieny.

Kefka, ktorá čistí aj bez pasty

15.10.2012

Je vedecky dokázané, že Soladey J3X odstraňuje viac zubného povlaku ako bežná zubná kefka. Ponúka najúčinnejšie riešenie zdravej dentálnej hygieny. Predchádza tvorbe zubného povlaku, kazeniu zubov, krvácaniu ďasien. Výsledkom sú biele a zdravé zuby.
Soladey_Puskailer
„Aj ja používam kefku Soladey! Pretože je ekologická, netoxická a plne recyklovateľná," hovorí Thomas Puskailer.

Kefka však ukrýva niekoľko ďalších výhod. Po každom jedle sa v ústach hromadia nebezpečné baktérie, ktoré spôsobujú vznik zubného povlaku. Zubná kefka Soladey J3X funguje na princípe titándioxidovej tyčinky aktivovanej svetlom a jej účinok je znásobený aj solárnym panelom integrovaným v kefke. Vďaka tejto pokrokovej technológii sa v ústach mení pH a znižuje sa množstvo baktérií, ktoré spôsobujú vznik zubného povlaku. Vaše zuby sú tak dlhšie chránené.

Soladey_02
Znižuje riziko zubného kazu
Jednou z hlavných príčin kazenia zubov je prítomnosť baktérií v ústach. Tie premieňajú cukry na slabé organické kyseliny. Neutrálne prostredie v ústnej dutine sa mení na kyslé, uvoľňujú sa minerálne látky, sklovina sa začne rozpúšťať, čo vedie ku kazeniu zubov. Reakcia vyvolaná kefkou Soladey J3X znižuje množstvo baktérií, ktoré spôsobujú zubný kaz a tiež krvácanie ďasien. V ústach sa mení pH slín a zubná sklovina sa stáva odolnejšou.

Biele a zdravé zuby
Moderná technológia zubnej kefky Soladey J3X zabezpečuje, že zubný povlak priľne k zubom oveľa ťažšie ako po čistení bežnými zubnými kefkami. Pravidelné používanie Soladey J3X odstraňuje sfarbenie od čaju, kávy či tabaku a dodáva zubom prirodzenú belosť.

Soladey_01
K dokonalému vyčisteniu nepotrebuje zubnú pastu
Soladey J3X dokonale vyčistí vaše zuby aj bez použitia zubnej pasty. Pri správnom používaní odstráni zubný povlak zo všetkých plôch vašich zubov. Pomocou iónovej reakcie vyčistí aj medzizubné priestory. Ak vám chýba pocit sviežosti, odporúčame použiť ústnu vodu. Zubná kefka Soladey J3X má pri správnom používaní neobmedzenú životnosť, stačí vymieňať hlavice. Náhradné hlavice Soladey sú dostupné v štyroch typoch:

 • MEDIUM pre dospelých a deti nad 7 – 8 rokov,
 • SOFT ako alternatíva pre ľudí s citlivými ďasnami,
 • TAPERED ako náhrada soft s predĺženými štetinkami, ktorá pomáha čisteniu medzizubných priestorov,
 • CHILD ako náhrada pre deti do 7 – 8 rokov.

Rozžiarte svoj úsmev na maximum
Vďaka revolučnej technológii bude váš úsmev ešte zdravší a belší ako kedykoľvek predtým!


Soladey_ako_to_fungujeAko to funguje?
Výnimočnosť revolučnej zubnej kefky spočíva v aktivácii titándioxidovej tyčinky svetlom. Vzniká iónová reakcia, ktorá neutralizuje kyselinu v ústach. Zubný povlak sa rozpadáva bez potreby drhnutia a je dokonale odstránený.

Výhody používania

 • má prírodný antibakteriálny účinok a obnovuje pôvodnú belosť zubov
 • predchádza tvorbe kazov
 • eliminuje množstvo baktérií a dokonale odstraňuje zubný povlak
 • šetrí čas, peniaze aj prírodu
 • ideálna na cestovanie


Objednávajte online na www.soladey-eco.com.

  10350

  Súvisiace články