Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 15. jún 2012

Na krásu stačí len 5 minút

Pozná to každá žena – rána bývajú hektické. Vystrojiť manžela či priateľa do zamestnania, nachystať raňajky a desiaty, odviesť deti do školy...A potom rýchlo do práce.

Na krásu stačí len 5 minút

15. 6. 2012

Pozná to každá žena – rána bývajú hektické. Vystrojiť manžela či priateľa do zamestnania, nachystať raňajky a desiaty, odviesť deti do školy...A potom rýchlo do práce. Niet divu, že ráno sa žiadnej z nás nechce experimentovať s make-upom. No my vám prezradíme 7 typov, ktoré zvládnete do piatich minút a ktoré oživia váš každodenný stereotyp.


pastelove_oci 
Pastelové oči:
myslíte si, že farebné tiene vás pošlú spať do roku 1985? Nebojte sa. Dnes máte na výber z množstva odtieňov – lesklé, matné či dokonca trblietavé. Pre dokonalý a sofistikovaný výsledok si vyberte takú farbu, ktorá sa hodí k vašim vlasom a typu pleti. 


ruzove_pery 
Ružové pery: tohtoročným hitom je oranžová farba na perách. No ak si na ňu netrúfate, nevadí. Zostaňte verná klasickej ružovej. Je to farba, ktorá nikdy nevyjde z módy a môžete si byť istá, že ňou nikdy nič nepokazíte. Vašu tvár dokonale rozžiari. 


skin-highlighters_gal 
Výrazná tvár: to nie je len kopa make-upu a výrazné farby. Stačí trochu zvýrazniť vyvýšené časti tváre – vrcholky lícnych kostí, očné oblúky a miesto pod nosom. Tvár sa ihneď prežiari. 


macacie_oci 
Mačacie oči: trik, ktorý s obľubou používala už Kleopatra a nedá naň dopustiť ani Angelina Jolie. Podmienkou je však kvalitná ceruzka a pevná ruka. 


lesk_na_pery 
Lesk na pery: také jednoduchú a pritom také účinné! Okrem toho, že budú vaše pery dokonale hydratované, budú priam volať po bozku ;) 


zlaty_odtien 
Zlatý odtieň: tento odtieň sa hodí ku každému typu pleti a je takmer nemožné, niečo na ňom pokaziť. Zlaté očné tiene dokonale rozjasnia vaše oči. 


krvavocervene_pery 
Krvavo červené pery: pozor, nič pre hanblivky! Ak ste dostatočne odvážna, zabudnite na jemné farby a stavte na farbu všetkých femme fatale – krvavočervenú. 


pripravila: Katarína Segešová 

 

    5195

    Súvisiace články