Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 14. jún 2012

Kim, Kourtney a Khloé predstavujú Khroma Beauty

Sestry Kardashianové už majú svoju vlastnú značku spodnej bielizne, plaviek a lakov na nechty. Preto nie je žiadnym prekvapením, že teraz prichádzajú na trh s ďalšou novinkou, ktorá ponesie ich meno – s kozmetikou.Debutujúca Khroma Beauty by sa mala dostať na pulty predajní v zime.

Kim, Kourtney a Khloé predstavujú Khroma Beauty

14. 6. 2012

Sestry Kardashianové už majú svoju vlastnú značku spodnej bielizne, plaviek a lakov na nechty. Preto nie je žiadnym prekvapením, že teraz prichádzajú na trh s ďalšou novinkou, ktorá ponesie ich meno – s kozmetikou.

Debutujúca Khroma Beauty by sa mala dostať na pulty predajní v zime. Okrem iného bude obsahovať aj falošné riasy, špirálu a zvýrazňovač, ktorý vám dodá ten správny „Kardashian faux-glow."

Kreatívny riaditeľ projektu vysvetľuje: „Potenciál pre vytvorenie vlastnej kozmetickej značky bol obrovský. Kim, Kourtney, a Khloé sú krásne a majú štýl. Každá z nich má vlastné predstavy o kráse a make-upe. Preto má táto kolekcia potenciál osloviť ženy z rôznych kultúr a etník. A to je to najdôležitejšie pre vytvorenie dokonalého partnerstva." 


5b812976d89d4c4f_135998175.preview 

pripravila: Katarína Segešová

 

    3539

    Súvisiace články