Aj trendy v manikúre sa neustále menia a vyvíjajú. V tomto roku sa ich zaručene prestrieda niekoľko, avšak týchto 5 bude patriť pravdepodobne k tým najpopulárnejším. Vyzdvihujú totiž minimalizmus a jednoduchosť, so štipkou výraznosti a energie.

Odtiene kože

Koža sa stala jedným z najväčších must-haves predchádzajúceho roku a vyzerá to tak, že podobne to bude aj tento rok. Svoj veľký vplyv prináša aj do beauty segmentu, ktorý si obľúbil jej rôzne tóny bordovej, hnedej či krémovej. Tieto farby sú perfektnou voľbou na každodennú manikúru, ktorá sa hodí každému a za každých okolností.

manikúrové trendy nechty nechtový dizajn inšpirácia@thevicstyles

 

 

Farby západu slnka

Kto miluje pastelové západy slnka plné tých najkrajších tónov ružovej, červenej, oranžovej či fialovej? Teraz si ich môžete dopriať v rámci manikúry. Pokojne kombinujte viacero farieb a rôznych tónov, vytvárajte zaujímavé dizajny či dokonca vzory. Dokonalý návod na spestrenie zimných dní, ale aj na ozvláštnenie vašej manikúry kedykoľvek počas roka.

hollyfalconenails@hollyfalconenails

 

 

Pastelové farby

Plné, sýte farby nie sú pre každého a pokiaľ aj vy uprednostňujete jemné tóny, siahnite po pastelových. Nenechajte sa obmedzovať a pokojne experimentujte s ich miešaním a kombináciami. Tieto farby sú skvelou voľbou na jar, kedy sa príroda aj svet okolo nás prebúdza, avšak krásne vyniknú aj na bledej, zimnej pokožke, či na opálenej letnej.

heartzeena@heartzeena 

 

 

Clean

Aj keď nie ste fanúšikom umelých nechtov ši nechtového dizajnu vo všeobecnosti, vaše nechty by mali byť upravené za každých okolností. Nepotrebujete k tomu ani výrazné farby ani dlhé nechty, stačí ich jednoducho udržiavať čisté a upravené. V tomto prípade je pre vás ideálna japonská manikúra, ktorá nechtom dodáva maximálnu výživu, ale ich zároveň upravuje a dodáva im lesk. Čistý minimalizmus.

ch.phr8ph@ch.phr8ph

 

 

Dospelácke trblietky

Pokiaľ hľadáte niečo svieže a zaujímavé, ale nemáte radi extravaganciu, siahnite po jemných trblietkach, ktoré oživia akúkoľvek manikúru. Nemusíte sa báť, že výsledok bude nevkusný, len si dajte záležať na výbere hrúbky trblietok. Čím jemnejšie, tým nenápadnejšie a elegantnejšie. V prípade väčších a výraznejších trblietok sa pohrajte s intenzitou a aplikujte trblietky napríklad len na niekoľko nechtov. Ďalšou možnosťou je kombinácia s neutrálnymi, základnými farbami, ktoré vyzdvihnú ležérnosť manikúry.

mojalvo@mojalvo

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaLíčenie | 25.feb 2021

Nájdite dokonalý rúž s aplikáciou Lipsca...

Kozmetické značky sa čoraz častejšie utiekajú do sveta technológií, ktorých pomoc využívajú na zlepšovanie svojej ponuky aj samotného výberu. Značka...


Správne zvolený pleťový peeling dokáže h...

28 dní. Presne toľko času potrebuje naša pokožka na svoju regeneráciu. Ak jej chcete s procesom obnovy trochu pomôcť, siahnite...


Vlasy | 24.feb 2021

Účesy, s ktorými omladnete

Krása je odrazom nášho vnútorného nastavenia, sebavedomia a vyrovnanosti. Napriek tomu sa mnohé z nás upínajú na mladosť ako synonymum...


Vlasy | 24.feb 2021

Účesy, ktorými zamaskujete odrastené kor...

Návšteva kaderníctiev je v tých dňoch zatiaľ v nedohľadne. Mnohé sme tak skončili s neustále odrastajúcimi vlasmi, ktorým každým dňom pribúdajú nové a nové...


Naše tipy

Značky, ktoré vyrábajú oblečenie z deads...

Niekto raz povedal, že na svete je už dosť oblečenia na to, aby sa vyrábalo ďalšie. Je to síce pravd...

Najnovšie K-Beauty trendy

Kórejskej starostlivosti o pleť vďačíme za množstvo vychytávok od zaujímavých ingrediencií až p...

Účesová inšpirácia na home office aj do ...

Práca z domu znie ako veľká výhoda, no nie každému takýto typ práce vyhovuje. V období, ke...