Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 17. máj 2012

Najhorúcejšie trendy pre jar/leto 2012

Jar je už v plnom prúde a niektorí z nás sa už dokonca vidia na piesočnej pláži s drinkom v ruke. Ak vám záleží na tom, aby ste vždy vyzerali tip-top a „byť trendy" je pre vás životne dôležité, ste na správnej adrese.

Najhorúcejšie trendy pre jar/leto 2012

17. 5. 2012

Jar je už v plnom prúde a niektorí z nás sa už dokonca vidia na piesočnej pláži s drinkom v ruke. Ak vám záleží na tom, aby ste vždy vyzerali tip-top a „byť trendy" je pre vás životne dôležité, ste na správnej adrese. Práve tu a teraz sa dozviete, ako prežiť jar a leto a byť vždy tou, na ktorú sa uprú všetky pohľady, keď vojde do miestnosti.


Orange-All-Its-Incarnations

Už neraz sme spomínali, že absolútnym hitom tejto sezóny je oranžová farba (tangerine). Vyskúšajte, kde sa vám farba hodí najviac. Sú to oranžové pery? Alebo vám pristane farebná manikúra? A čo takto vlasy - nikdy ste nechceli byť „ryšavkou?" Ak ste naozaj odvážna, skúste všetko naraz. Efekt je zaručený. 
 Byzantine-Braids

Byzantské vrkoče. Zapletať, zapletať a ešte raz zapletať – to je heslo jarnej a letnej sezóny. Vytvorenie takéhoto účesu vám síce zaberie veľa času a možno budete dokonca potrebovať asistenciu šikovnej kamarátky, no nájdite si ten čas aspoň výnimočne.
 Eyeliner-Writ-Large

Keď sa povie Kleopatra alebo Edie Sedgwick, čo si predstavíte? Áno, je to hrubá linka a zvodný, dramatický pohľad. Možno nie práve najvhodnejší do kancelárie, ale na letnú párty ako stvorený.
 Bare-Faces

„Bare face" je veľkou kamarátkou s „nude look". Len si spomeňte, ako ste vyzerali v zime, keď ste sa vrátili z korčúľ. Rozžiarená pleť, iskrivé oči a červené líčka. Prirodzený a zdravý vzhľad – to je presne ono.
 Vintage-Vibe-Hair-Wraps

Vintage čelenky. Ak máte zmysel pre sentiment, toto je to pravé orechové pre vás. Vintage čelenky, či už z rokov 60tych, alebo dokonca 20tych sú horúcim hitom a skvelým pomocníkom. Váš účes si vyžiada minimum práce, zato výsledok bude maximálny.
 Pastel-Highlights_1 Pastel.Ppamätáte sa na koniec 90tych rokov a na Geri Hallivell zo Spice Girls? A pamätáte sa aj na jej červené vlasy a rôznofarebné, väčšinou ružové, melíry? Áno? Tak to je super, pretože tento trend pastelových vlasov sa opäť vracia.
   

 
pripravila: Katarína Segešová

 

    5182

    Súvisiace články