Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 14. máj 2012

Ruky hovoria za vás – semipermanentná manikúra

V súčasnom uponáhľanom svete mať čas na seba je vzácnosť. Na druhej strane, ak chceme byť úspešné, ak chceme zaujať a v neposlednom rade, ak sa chceme páčiť, je nevyhnutné si čas nájsť.

Ruky hovoria za vás – semipermanentná manikúra

14. 5. 2012

Fotolia_2409644_LV súčasnom uponáhľanom svete mať čas na seba je vzácnosť. Na druhej strane, ak chceme byť úspešné, ak chceme zaujať a v neposlednom rade, ak sa chceme páčiť, je nevyhnutné si čas nájsť. Využívame tak všetky efektívnejšie, rýchlejšie a stálejšie metódy, ktoré nám predovšetkým ušetria čas. K nim patrí aj semipermanentná manikúra.

Čo je to?

Znamená to mať upravené a trvalejšie nalakované nechty po dobu 3 až 4 týždňov.

Naozaj lak vydrží na nechtoch až 4 týždne?

Nie je to typický lak. Je to gél-lak (dva v jednom). Aplikuje sa na upravené prírodné nechty formou lakovania. Stačí jedna alebo dve vrstvy, podľa toho, akú farbu gél-laku si zvolíme. Nanesenú vrstvu je nutné vytvrdiť v UV lampe. Aby gél-lak na nechty priľnul a stuhol. Kvôli lepšiemu priľnutiu je vhodné nechtovú platničku zľahka na povrchu opilovať drobnozrnitým pilníkom a naniesť prípravok ULTRA BONDER. Je to tekutina, ktorá sa rýchlo vstrebe do pórov nechtovej platničky a spôsobí, že gél-lak sa s nechtom zintegruje a bude na jeho povrchu držať dostatočne a pevne držať.

Aký gél-lak je na takúto semipermanentnú manikúru najvhodnejší?                                                nails_lips

Gél-laky sa na náš trh uviedli už pred dvomi rokmi. Kto by dnes nepoznal tzv. biogély Nobility a gél-laky Perfect Match? Určite mnohé. Firma TASHA, ktorá tieto systémy uviedla na náš trh momentálne uvádza najmodernejšiu inováciu gél-lakov tzv. LED gél-lakov. LED znamená, že prípravky obsahujú zložku, ktorá im umožňuje vytvrdiť gél-laky v LED lampe a nie v bežnej klasickej UV lampe. Kým v UV lampe sa lak vytvrdzuje takmer 3 minúty, v LED lampe len 30 sekúnd! Je na rozhodnutí každej nechtovej dizajnérky, či zotrvá pri bežnej UV lampe alebo prejde aj na modernejšiu technológiu, ktorá jej zabezpečí urobiť semipermanentnú manikúru za 15 minút. Je to veľmi progresívne, pokiaľ ide o čas a rýchlosť.

Existuje aj taký LED gél-lak s ktorým si urobí semipermanentnú manikúru aj neprofesionál?

Áno. Pod názvom One Step LED & GO TASHA ide o gél-lak, určený aj pre neprofesionálov. Ktorákoľvek žena, bez ohľadu na vek, môže si urobiť peknú semipermanentnú manikúru aj v domácom prostredí. Potrebuje k tomu LED lampu, gél-lak buď priehľadný alebo farebný, tekutinu na lepšie priľnutie Ultra Bonder, pilník a odstraňovač TASHA. Použitie one step gél-lakov zaručí semipermannetnú úpravu nechtov nielen na rukách ale aj nohách.

Aký je rozdiel medzi UV a LED lampou?

Led lampa používa na polymerizáciu LED gél-lakov a LED gélov vybrané spektrum UV žiarenia, ktoré vydávajú špeciálne svetelné diódy. Spektrum žiarenia LED je optimalizované na maximálnu účinnosť. Vďaka tomu vytvrdnutie LED prípravkov trvá - 30 sekúnd, namiesto 3 minút v klasickej UV lampe. Rovnaká intenzita žiarenia, ako aj neobmedzená životnosť Led diód, zaručujú skvelé výsledky na niekoľko rokov používania tej istej Led lampy.  

    5966

    Súvisiace články