Detaily robia celkom, to všetci vieme. Táto poučka sa však netýka len doplnkov ako kabelky či topánky, ale aj manikúry či šperkov. Zamýšľali ste sa už niekedy nad tým, aký výsledný efekt môžete dosiahnuť správnymi kombináciami nechtov a šperkov? 

 

Flowers & Sea

Dva populárne letné motívy- kvetiny a morské prvky môžu spolu vyzerať takto štýlovo. Na nechty zvoľte zaujímavý kvetinový vzor a prsty ruky doplňte šperkami s morskou tematikou. Alebo ich pokojne vymeňte.

šperky a manikúra@hannahlourobinson

 

 

Red & Vintage

Na červenej manikúre je skvelé to, že dokáže pôsobiť moderne, ale aj retro. Nám sa zapáčila kombinácia tejto klasickej farby a šperkov s vintage dojmom. Siahnite po šperkoch, ktoré majú v sebe príbehy a históriu.

annawinck

 

 

90's Mix

Ak milujete vzory, nápisy, slogany a vo všeobecnosti štýl 90.rokov, vyskúšajte napríklad takýto odvážny look, ktorý je inšpirovaný hip-hopovou kultúrou tohto obdobia. Základom sú výrazné farby aj šperky a ich najrôznejšie, maximalistické kombinácie.

celmatique@celmatique

 

 

 

Nude & Luxury

Glamour kombinácia nude nechtov a luxusne pôsobiacich šperkov nikdy nevyjde z módy. Pôsobí exkluzívne a štýlovo zároveň, a pritom je využiteľná na najrôznejšie udalosti. Pokojne zvoľte jeden výrazný kúsok alebo kombináciu viacerých šperkov.

lefevrediary@lefevrediary

 

 

 

Vzory + Minimalizmus

Kvetinové potlače a lá 70’s sú takisto opäť v kurze a manikúra je ideálnym spôsobom, ako ich využiť. Doplňte ich jednoduchými, masívnymi kúskami, ktoré pridajú do celkového looku moderný nádych.

thatsaleaf@thatsaleaf

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaLíčenie | 06.máj 2021

L’oréal Paris uvádza kolaboráciu s Elie ...

Po úspešných kolaboráciách s Balmain, Karl Lagerfeld či Isabel Marant, sa značka L’oréal Paris obracia na úspešného libanonského dizajnéra Elie...


Líčenie | 06.máj 2021

ZARA uvádza beauty líniu

Beauty priemysel stále zažíva svoj veľký boom, ktorému podľahli mnohé svetové celebrity zakladajúce si vlastné značky starostlivosti o pleť alebo...


Líčenie | 05.máj 2021

Ideálny letný parfum? Užite si leto v me...

Ruža je nekorunovanou kráľovnou vo svete rastlín. Ak by ste tento rok mala nosiť iba jeden jediný parfum, potom by...


Ženšen v kozmetike: Akú sú jeho benefity...

Moderná kozmetika ponúka najnovšie, inovatívne zložky, no častokrát sa vracia aj ku tým prírodným. Niektoré sú overené desiatkami či stovkami...

 

Naše tipy

Nadčasové outfity, ktoré neprestanú bavi...

Vo svete neustále meniacich sa trendov zakaždým nájdeme prvky, ktoré pretrvávajú. Neprestávajú nás b...

Beauty test: TOP 10 laky na nechty

Manikúra se na dlouhé měsíce stala domácí záležitostí, i pokud jste na to dosud nebyly zvyklé. Recep...

Spring Vibes: Jarné farebné kombinácie

Prineste do svojho outfitu jarnú atmosféru pomocou farieb. Stavte na jemné odtiene pastelov alebo na...