Detaily robia celkom, to všetci vieme. Táto poučka sa však netýka len doplnkov ako kabelky či topánky, ale aj manikúry či šperkov. Zamýšľali ste sa už niekedy nad tým, aký výsledný efekt môžete dosiahnuť správnymi kombináciami nechtov a šperkov? 

 

Flowers & Sea

Dva populárne letné motívy- kvetiny a morské prvky môžu spolu vyzerať takto štýlovo. Na nechty zvoľte zaujímavý kvetinový vzor a prsty ruky doplňte šperkami s morskou tematikou. Alebo ich pokojne vymeňte.

šperky a manikúra@hannahlourobinson

 

 

Red & Vintage

Na červenej manikúre je skvelé to, že dokáže pôsobiť moderne, ale aj retro. Nám sa zapáčila kombinácia tejto klasickej farby a šperkov s vintage dojmom. Siahnite po šperkoch, ktoré majú v sebe príbehy a históriu.

annawinck

 

 

90's Mix

Ak milujete vzory, nápisy, slogany a vo všeobecnosti štýl 90.rokov, vyskúšajte napríklad takýto odvážny look, ktorý je inšpirovaný hip-hopovou kultúrou tohto obdobia. Základom sú výrazné farby aj šperky a ich najrôznejšie, maximalistické kombinácie.

celmatique@celmatique

 

 

 

Nude & Luxury

Glamour kombinácia nude nechtov a luxusne pôsobiacich šperkov nikdy nevyjde z módy. Pôsobí exkluzívne a štýlovo zároveň, a pritom je využiteľná na najrôznejšie udalosti. Pokojne zvoľte jeden výrazný kúsok alebo kombináciu viacerých šperkov.

lefevrediary@lefevrediary

 

 

 

Vzory + Minimalizmus

Kvetinové potlače a lá 70’s sú takisto opäť v kurze a manikúra je ideálnym spôsobom, ako ich využiť. Doplňte ich jednoduchými, masívnymi kúskami, ktoré pridajú do celkového looku moderný nádych.

thatsaleaf@thatsaleaf

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krása



Summer Science: Opaľovanie a SPF

Leto 2020 si mnohí zapamätáme ako jedno z najzvláštnejších období. Niektorí z nás sa kvôli koronavíru rozhodli zahraničné dovolenky úplne zrušiť...


Skvalán: Nový hydratačný elixír

Kyselina hyalurónová ako základ hydratácie, anti-ageingu a správnej starostlivosti o pleť tu je s nami už nejaký ten rok. Tak, ako všetko ostatné...


AM-PM Beauty s Pavlinou Jágrovou

Ak poznáte Pavlinu Jágrovú, určite to je kvôli jej skvelému vkusu, nadčasovému šatníku a umeniu kombinovania jednotlivých kúskov. S módou...


Viac ako BIO

Pokiaľ hľadáte miesto, kde nebudete musieť podrobne študovať etikety, aby ste si boli istí, že je produkt „čistý“, zamierte sem...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Všetko o celulitíde

Takmer každá žena s ňou bojuje a nenávidí. Pritom je to úplne bežná záležitosť, ktorá vôbe...

Vlasové doplnky tohto leta

Toto leto si medzi vlasovými doplnkami vybojovali najvyššie priečky v popularite najmä trendy z...

6 letných účesov z Instagramu

Keď sa povie letný účes, väčšina z nás si predstaví dnes už legendárne beach waves. Aj keď je p...