Líčite sa aj počas karantény alebo ste si s tým dali na čas pokoj? Nech už to máte akokoľvek, pripravili sme pre vás výber jarných beauty trendov na jar. Môžete ich vyskúšať pri prvej možnej príležitosti alebo ich skúšaním zabite voľný čas doma.

Neónové linky

Čím to je, že túto sezónu pôsobia všetky neónové farby vysoko sofistikovane? Začali sa používať v klasických a elegantných variantoch. Platí to aj v prípade neónovej linky.

beauty trendy jar líčenie vlasyHelmut Lang, Versace

 

 

Vysoký lesk

Lesk ako jediná úprava na tvári pôsobí veľmi nežne, dievčensky. Počas dní strávených doma je úplne ideálnou voľbou v prípade, že sa chcete cítiť upravene.

2Chanel, Louis Vuitton

 

 

Strapatá

Na tento účes sa budete potrebovať iba dobre vyspať. #bedhair totiž bude na jar veľkým trendom a počas karantény tak môžete pokojne nacvičovať.

Fendi SS20Fendi

 

 

Maliarske plátno

Oči pripomínajúce maliarske plátno, pokryté najrôznejšími farbami, prípadne dotvorené umelecky pôsobiacimi linkami budú takisto veľkým hitom.

3Salvatore Ferragamo, Simone Rocha

 

 

Temné pery

Nečakaná farba, ktorá skôr dominujú jeseni a zime. Ak však máte náladu na odvážny femme fatale look, pokojne choďte do toho.

4Max Mara, Chloé

 

 

Punk Rock

Trblietky vo svojej punk rockovej verzii môžu vyzerať aj takto, na očiach v kombinácii s tmavým dymovým líčením, na perách v kombinácii s výrazným červeným rúžom. Je to štýlová rebélia.

5Fendi, Marc Jacobs

 

 

Žiarivá červená

Trochu energie a radosti si môžete dopriať aj vďaka svetlejším tónom červenej na perách. Žiarivá červená je ideálna na tie dni, kedy sa vám nechce líčiť, no chcete pôsobiť chic.

Praba GurungPrabal Gurung

 

 

Color-blocking

Oscar de la Renta kreatívne využil color-blocking pri líčení očí. Stačí skombinovať dve kontrastné farby očných tieňov, jednou orámovať spodnú líniu a druhým vrchnú líniu.

Oscar de la rentaOscar de la Renta

 

 

Kvetiny

Kvetinové motívy už neoddeliteľne patria do jarnej módy, no teraz sa dostávajú aj do beauty sféry. Vo vlasoch sa budú nosiť oversized, výrazné kúsky, prípadne prírodné, lúčne kvety.

kvetyMarc Jacobs, Missoni

 

 

Zamotané

Ak vás nebavia klasické vrkoče, no chcete nejakým spôsobom skrotiť svoje vlasy, vyskúšajte tieto zamotané, pripomínajúce štruktúra lana.

zamotaneUlla Johnson, Jonathan Simkai

 

 

Vrkoče

No a samozrejme nesmú chýbať ani tie klasické vrkoče. Možno to je práve obdobím, kedy sa mala konať Coachella, no zaplatené vlasy sú éterické a bohémske zároveň.

DiorDior

 

Foto: Indigital, Getty

 

Najnovšie zo sekcie krásaAký vplyv má peľ na pleť?

Peľ a jeho negatívny vplyv vnímajú najmä alergici, ktorí musia zápasiť s nepríjemnými príznakmi ako kýchanie, svrbenie očí, opuchy dýchacích ciest a inými...


Ruky starnú rýchlejšie ako zvyšok tela. ...

Vedeli ste, že pokožka na rukách je omnoho tenšia ako tá na tvári? A vedeli ste, že práve táto časť nášho...


Odstraňovanie chĺpkov: Ktorá metóda je p...

Teploty pomaličky stúpajú a my zhadzujeme vrstvy. Odhaľujeme stále viac kože a mnohé z nás si dávajú záležať na tom, aby ich telo...


AM-PM Beauty so SmartBeauty

Martina Homolová Rolná, alebo pre nás jednoducho SmartBeauty. Je sviežim vánkom na kozmetickej scéne, ktorý privial transparentné informácie, zrozumiteľné a vecné...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Ako nosiť športové sandále?

Vnímanie turistických sandálov sa v poslednej dobe zmenilo o 180 stupňov. Kedysi nenáviden...

Jarné účesy z Instagramu

Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do...

Must-have kúsky na jar

Ak plánujete svoj jarný či letný šatník dopĺňať, máme pre vás 12 tipov. Do týchto kúskov sa túto sez...