Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 12. apríl 2012

Jarné trendy, ktoré treba vyskúšať

Aj keď to tak možno nevyzerá, jar nám už nezadržateľne klope na dvere. Ak sa vám však zdá, že máte stále rovnaký outfit, ktorý je nemastný-neslaný, je najvyšší čas vyskúšať najhorúcejšie trendy tohtoročnej jari.

Jarné trendy, ktoré treba vyskúšať

13. 4. 2012

Aj keď to tak možno nevyzerá, jar nám už nezadržateľne klope na dvere. Ak sa vám však zdá, že máte stále rovnaký outfit, ktorý je nemastný-neslaný, je najvyšší čas vyskúšať najhorúcejšie trendy tohtoročnej jari.


Hair-Scarves   Šatka na vlasy: myslíte si, že šatka vo vlasoch je výsadou letných dovoleniek? Mýlite sa! Šatky sú horúcou novinkou, ktorá k nám dorazila priamo z New Yorku. A majú jednu obrovskú výhodu. Ak si ráno nestíhate spraviť dokonalý účes, vlasy jednoducho zakryjete. 
 Statement-Lips   Výrazné pery: možno ste už postrehli tento trend a ak nie, je najvyšší čas, aby ste sa o ňom dozvedeli. Punčová, oranžová, ružová a všetky žiarivé farby – to sú presne tie farby, ktoré rozžiaria aj ten najpochmúrnejší deň.
 Elegantly-Undone Neposlušné vlasy: krásna hriva neprestane byť nikdy sexi. Ak máte prirodzene kučeravé vlasy, máte vyhraté. Stačí trochu laku na vlasy a môžete smelo vyraziť.
 Two-Tone-Gloss Dvojfarebné pery: aj vás trápia úzke pery? Stačí malý trik. Vyberte si dva rúže, v podobných odtieňoch a na peru, ktorú chcete zvýrazniť, naneste ten svetlejší.
 Piggy-Braids Zapleťte si vrkoče: možno sa vám to zdá príliš detinské, no odhoďte predsudky. Hladký účes a vrkoče posunuté mierne dozadu sú naozaj cool.
 Cleopatra-Eyeliner Oči ako Kleopatra: tak pre tento kúsok musíte mať naozaj odvahu. Avšak „egyptský look" jednoznačne pritiahne pozornosť celého okolia. Odporúčame len naozaj sebavedomým ženám a len na akčné párty. Váš šéf by trendy líčenie nemusel oceniť.
 Chocolate-Lips Čokoládové pery: vizážisti a makeup artisti sa tento rok jednoznačne orientujú na pery. Ak vám nesedia pastelové a žiarivé farby, skúste tmavšie, čokoládové odtiene. Je to ten najlepší spôsob ako nosiť trendovú hnedú.
 Horizontal-Headbands Obrátená čelenka: nosíte radi čelenky? Tak máme niečo aj pre vás! Čelenka obrátená horizontálne už nie len výsadou hippies. Svoje vlasy udržíte na mieste a budete vyzerať naozaj štýlovo.
 Drama-Queen-Smoky-Eyes Dramatické dymové líčenie: túžite po neznesiteľne sexi pohľade? Tak potom je dymové líčenie to pravé orechové. Dajte si však pozor, aby si kolegyne tú „drámu" nevysvetlili domácim násilím.

 

foto by bellasugar
pripravila: katarína Segešová 

    6523

    Súvisiace články