Ste pracovne vyťažení, neustále v behu a musíte riešiť tisíc vecí naraz? Je preto pochopiteľné, že ste vyčerpaní, podráždení a vaše telo potrebuje vzpruhu. Na trhu sa nachádza mnoho vitamínov a prípravkov, ktoré však svojim dlhodobým užívaním a vedľajšími účinkami môžu zaťažovať organizmus. Riešením je prírodný produkt Ashwagandha, nazývaný aj indický ženšen, ktorý je vynikajúcim životabudičom, je možné užívať dlhodobo a nemá žiadne vedľajšie účinky.

Ashwagandha avita vyzivovy doplnok

 

Ashwagandha je indický stále zelený ker, ktorého korene majú unikátne vlastnosti a pozitívne zdravotné účinky. Už po stáročia sa využíva ako medikament tradičnej indickej medicíny. Obsahuje biologické aktívne zložky, ktoré jemne, ale trvalo a bezpečne stimulujú ľudský organizmus. Pôsobí omladzujúco, prispieva k optimálnej duševnej a kognitívnej činnosti, podporuje koncentráciu, odstraňuje únavu.

 

ashwagandha3

 

Je rovnako aj významným adaptogénom, čo znamená netoxická látka účinná proti stresu. Homeostaticky upravuje nerovnováhu v neuroendokrinnom a imunitnom systéme, uvoľňuje tak psychickú záťaž a vyčerpanie, ktoré sú dnes pri rýchlom a modernom životnom štýle všadeprítomné. Odfiltrováva fyzickú únavu, mentálne vypätie i nepokoj. Navodzuje pocit energie a vitality na strane jednej a umožňuje psychike oddychovať a relaxovať.

 

ashwagandha4

 

Ashwagandha optimálne pôsobí na rast a regeneráciu svalov a fyzickú výdrž. Je vhodná aj pre tých manažérov a časovo vyťažených ľudí, ktorí napriek množstvu práce dbajú aj na svoju telesnú a fyzickú kondíciu. V porovnaní s inými prípravkami, ktoré sa pri cvičení a posilňovaní odporúčajú, ashwagandha nemá žiadne vedľajšie účinky, a môže sa užívať dlhodobo.

ashwagandha2

 

Produkt je tiež významný antioxidant, chráni organizmus pred voľnými radikálmi. Ide však o prírodný prostriedok, ktorý nezaťažuje naše telo odpadovými látkami a chémiou, ale optimálne zapadá do jeho fungovania.

Spoločnosť Avita prírodný doplnok Ashwagandha AA+ distribuuje ako 100% výťažok z koreňa v najvyššej kvalite pestovania a spracovania, bez prídavných látok s najvyššou koncentráciou kompletného spektra účinných látok (withanolidov).

 

Viac informácií: www.avita.sk

 

Najnovšie zo sekcie krása#SELFCARE: 3 recepty na DIY peeling

Dobu karantény môžete využiť vo svoj prospech najrôznejšími spôsobmi. Jedným z nich je aj praktizovanie self care, teda starostlivosti o seba samých...


Mezoterapia: MAXI EFEKT na počkanie

Je jedno, či máte pleť ako hodváb, alebo vás trápi hyperpigmentácia, akné, vrásky, jazvičky či dehydratácia. Aby pokožka žiarila zdravím...


Šport a fitness | 26.mar 2020

Miroslav Provazník: "Potrebujete zlepšiť...

Miroslav Provazník, zakladateľ Progress Culture, Progress Shop a Progress Nutrition, autor knihy "100 tipov pre váš lepší život", autor prednášok...


Trendy krasa | 25.mar 2020

Estée Lauder bude vyrábať dezinfekciu

Dezinfekčné prostriedky či už v podobe osobnej hygieny alebo upratovacích prostriedkov, súperia spolu s rúškami a respirátormi o prvenstvo v...

 predplatne

 

 predplatne

 

 

Naše tipy

Gadgety, ktoré vám pomôžu so spánkom

Problémy so spánkom môžu mať najrôznejší pôvod. Niektoré sú psychologického charakteru, iné zase spô...

Simona Salátová: Nemáte pocit, že ste ne...

Je niečo ako prírodný úkaz. Žena, ktorá si už vo svojom mladom veku prešla cestu a skúšky života, ak...

Antihrdinky: Ženy zo strieborného plátna

8.marec každoročne patrí ženám po celom svete, kedy oslavujeme ich najrôznejšie tváre- matky, sestry...