Ste pracovne vyťažení, neustále v behu a musíte riešiť tisíc vecí naraz? Je preto pochopiteľné, že ste vyčerpaní, podráždení a vaše telo potrebuje vzpruhu. Na trhu sa nachádza mnoho vitamínov a prípravkov, ktoré však svojim dlhodobým užívaním a vedľajšími účinkami môžu zaťažovať organizmus. Riešením je prírodný produkt Ashwagandha, nazývaný aj indický ženšen, ktorý je vynikajúcim životabudičom, je možné užívať dlhodobo a nemá žiadne vedľajšie účinky.

Ashwagandha avita vyzivovy doplnok

 

Ashwagandha je indický stále zelený ker, ktorého korene majú unikátne vlastnosti a pozitívne zdravotné účinky. Už po stáročia sa využíva ako medikament tradičnej indickej medicíny. Obsahuje biologické aktívne zložky, ktoré jemne, ale trvalo a bezpečne stimulujú ľudský organizmus. Pôsobí omladzujúco, prispieva k optimálnej duševnej a kognitívnej činnosti, podporuje koncentráciu, odstraňuje únavu.

 

ashwagandha3

 

Je rovnako aj významným adaptogénom, čo znamená netoxická látka účinná proti stresu. Homeostaticky upravuje nerovnováhu v neuroendokrinnom a imunitnom systéme, uvoľňuje tak psychickú záťaž a vyčerpanie, ktoré sú dnes pri rýchlom a modernom životnom štýle všadeprítomné. Odfiltrováva fyzickú únavu, mentálne vypätie i nepokoj. Navodzuje pocit energie a vitality na strane jednej a umožňuje psychike oddychovať a relaxovať.

 

ashwagandha4

 

Ashwagandha optimálne pôsobí na rast a regeneráciu svalov a fyzickú výdrž. Je vhodná aj pre tých manažérov a časovo vyťažených ľudí, ktorí napriek množstvu práce dbajú aj na svoju telesnú a fyzickú kondíciu. V porovnaní s inými prípravkami, ktoré sa pri cvičení a posilňovaní odporúčajú, ashwagandha nemá žiadne vedľajšie účinky, a môže sa užívať dlhodobo.

ashwagandha2

 

Produkt je tiež významný antioxidant, chráni organizmus pred voľnými radikálmi. Ide však o prírodný prostriedok, ktorý nezaťažuje naše telo odpadovými látkami a chémiou, ale optimálne zapadá do jeho fungovania.

Spoločnosť Avita prírodný doplnok Ashwagandha AA+ distribuuje ako 100% výťažok z koreňa v najvyššej kvalite pestovania a spracovania, bez prídavných látok s najvyššou koncentráciou kompletného spektra účinných látok (withanolidov).

 

Viac informácií: www.avita.sk

 

Najnovšie zo sekcie krásaSPF pre každý typ pleti na celý rok

Aj keď sa leto oficiálne končí, krémy s ochrannými faktormi by sme nemali odkladať, minimálne tie, ktoré aplikujeme na tvár. Aj...


Líčenie | 15.sep 2020

Jesenná manikúrová inšpirácia

S jesenným počasím meníme šatníky, ale aj spôsob, akým pristupujeme k líčeniu a vizáži. Týka sa to aj manikúry, ktorú podriaďujeme jesenným trendom...


Zbraň na každú vyrážku

V dobe, keď sú rúška na tvári každodennou záležitosťou, čoraz viac z nás musí bojovať so zhoršeným stavom pleti. O to viac počas...


Vzpruha pokožky a vlasov po lete s kolag...

Kolagén, výživový doplnok, ktorý je pre ľudské telo prospešný vo viacerých úrovniach. Ide o bielkovinu, ktorá sa prirodzene nachádza v...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Rozmarín v kozmetike

Rozmarín bežne pridávame do jedál či drinkov, ako o ingrediencii do kozmetiky sa o ňom vša...

Letné farby, ktorých sa nevzdáme ani na ...

Koniec leta sa blíži, je na čase si to priznať. Aj keď toto leto bolo zvláštne a úplne iné ako ...

Šperkové trendy z Instagramu

Niektoré šperky nikdy nevyjdú z módy, iné sa na scéne objavia len na chvíľu. Aké sa nosia aktuá...