Ste pracovne vyťažení, neustále v behu a musíte riešiť tisíc vecí naraz? Je preto pochopiteľné, že ste vyčerpaní, podráždení a vaše telo potrebuje vzpruhu. Na trhu sa nachádza mnoho vitamínov a prípravkov, ktoré však svojim dlhodobým užívaním a vedľajšími účinkami môžu zaťažovať organizmus. Riešením je prírodný produkt Ashwagandha, nazývaný aj indický ženšen, ktorý je vynikajúcim životabudičom, je možné užívať dlhodobo a nemá žiadne vedľajšie účinky.

Ashwagandha avita vyzivovy doplnok

 

Ashwagandha je indický stále zelený ker, ktorého korene majú unikátne vlastnosti a pozitívne zdravotné účinky. Už po stáročia sa využíva ako medikament tradičnej indickej medicíny. Obsahuje biologické aktívne zložky, ktoré jemne, ale trvalo a bezpečne stimulujú ľudský organizmus. Pôsobí omladzujúco, prispieva k optimálnej duševnej a kognitívnej činnosti, podporuje koncentráciu, odstraňuje únavu.

 

ashwagandha3

 

Je rovnako aj významným adaptogénom, čo znamená netoxická látka účinná proti stresu. Homeostaticky upravuje nerovnováhu v neuroendokrinnom a imunitnom systéme, uvoľňuje tak psychickú záťaž a vyčerpanie, ktoré sú dnes pri rýchlom a modernom životnom štýle všadeprítomné. Odfiltrováva fyzickú únavu, mentálne vypätie i nepokoj. Navodzuje pocit energie a vitality na strane jednej a umožňuje psychike oddychovať a relaxovať.

 

ashwagandha4

 

Ashwagandha optimálne pôsobí na rast a regeneráciu svalov a fyzickú výdrž. Je vhodná aj pre tých manažérov a časovo vyťažených ľudí, ktorí napriek množstvu práce dbajú aj na svoju telesnú a fyzickú kondíciu. V porovnaní s inými prípravkami, ktoré sa pri cvičení a posilňovaní odporúčajú, ashwagandha nemá žiadne vedľajšie účinky, a môže sa užívať dlhodobo.

ashwagandha2

 

Produkt je tiež významný antioxidant, chráni organizmus pred voľnými radikálmi. Ide však o prírodný prostriedok, ktorý nezaťažuje naše telo odpadovými látkami a chémiou, ale optimálne zapadá do jeho fungovania.

Spoločnosť Avita prírodný doplnok Ashwagandha AA+ distribuuje ako 100% výťažok z koreňa v najvyššej kvalite pestovania a spracovania, bez prídavných látok s najvyššou koncentráciou kompletného spektra účinných látok (withanolidov).

 

Viac informácií: www.avita.sk

 

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 18.feb 2020

Beauty trendy z LFW FW20

Podľa britských dizajnérov, ktorí nám predstavili svoje kolekcie na nedávnom Fashion Week-u, sa na jeseň budú nosiť nahé pery, nežne...


Vyskúšajte 3 odtiene nefalšovanej krásy

Vonkajšia krása a mladosť sú to, o čo sa dnes snaží každá jedna žena, aj muž. Avšak zmenám súvisiacim s...


Líčenie | 13.feb 2020

Valentínska vizáž: Inšpirácia od svetový...

Každý si oslavu lásky predstavuje inak, pre niekoho to je chutná večera, niekto si vysníva exkluzívny pobyt pri Eiffelovke, iní...


Trendy krasa | 13.feb 2020

Beauty trendy z NYFW FW20

Výrazné červené pery, zamotané vrkoče a kovové odlesky si nás podľa prestížnych módnych domov získajú nasledujúcu sezónu. Aké beauty trendy sa...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Kostýmové trendy na jar

Džínsová bunda, trench coat či lodičky, to sú typické jarné kúsky. K tomuto ročnému obdobiu vša...

Džínsy na jarný spôsob

Univerzálne, praktické, pohodlné, také sú džínsy. Milované mnohými ženami na svete a niektoré s...

5 tipov ako na ekologický šatník

Byť ekologickejší neznamená iba prestať nakupovať vo fast fashion reťazcoch každý víkend, ale aj nak...