Ste pracovne vyťažení, neustále v behu a musíte riešiť tisíc vecí naraz? Je preto pochopiteľné, že ste vyčerpaní, podráždení a vaše telo potrebuje vzpruhu. Na trhu sa nachádza mnoho vitamínov a prípravkov, ktoré však svojim dlhodobým užívaním a vedľajšími účinkami môžu zaťažovať organizmus. Riešením je prírodný produkt Ashwagandha, nazývaný aj indický ženšen, ktorý je vynikajúcim životabudičom, je možné užívať dlhodobo a nemá žiadne vedľajšie účinky.

Ashwagandha avita vyzivovy doplnok

 

Ashwagandha je indický stále zelený ker, ktorého korene majú unikátne vlastnosti a pozitívne zdravotné účinky. Už po stáročia sa využíva ako medikament tradičnej indickej medicíny. Obsahuje biologické aktívne zložky, ktoré jemne, ale trvalo a bezpečne stimulujú ľudský organizmus. Pôsobí omladzujúco, prispieva k optimálnej duševnej a kognitívnej činnosti, podporuje koncentráciu, odstraňuje únavu.

 

ashwagandha3

 

Je rovnako aj významným adaptogénom, čo znamená netoxická látka účinná proti stresu. Homeostaticky upravuje nerovnováhu v neuroendokrinnom a imunitnom systéme, uvoľňuje tak psychickú záťaž a vyčerpanie, ktoré sú dnes pri rýchlom a modernom životnom štýle všadeprítomné. Odfiltrováva fyzickú únavu, mentálne vypätie i nepokoj. Navodzuje pocit energie a vitality na strane jednej a umožňuje psychike oddychovať a relaxovať.

 

ashwagandha4

 

Ashwagandha optimálne pôsobí na rast a regeneráciu svalov a fyzickú výdrž. Je vhodná aj pre tých manažérov a časovo vyťažených ľudí, ktorí napriek množstvu práce dbajú aj na svoju telesnú a fyzickú kondíciu. V porovnaní s inými prípravkami, ktoré sa pri cvičení a posilňovaní odporúčajú, ashwagandha nemá žiadne vedľajšie účinky, a môže sa užívať dlhodobo.

ashwagandha2

 

Produkt je tiež významný antioxidant, chráni organizmus pred voľnými radikálmi. Ide však o prírodný prostriedok, ktorý nezaťažuje naše telo odpadovými látkami a chémiou, ale optimálne zapadá do jeho fungovania.

Spoločnosť Avita prírodný doplnok Ashwagandha AA+ distribuuje ako 100% výťažok z koreňa v najvyššej kvalite pestovania a spracovania, bez prídavných látok s najvyššou koncentráciou kompletného spektra účinných látok (withanolidov).

 

Viac informácií: www.avita.sk

 

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 26.nov 2020

5 účesov inšpirovaných Francúzkami

Základom typického francúzskeho štýlu sú vždy dôkladne upravené vlasy. Môže sa síce zdať, že Francúzky si na vlasy nepotrpia, no...


Trendy krasa | 25.nov 2020

Vianoce po slovensky: Kozmetika

Nákupy vianočných darčekov nie sú nikdy jednoduché. Častokrát nimi chceme našich blízkych ohúriť a potešiť. Tento rok však vianočnými nákupmi plánujeme...


Tajomstvo svetových topmodeliek dostupné...

Čo obdivujete na modelkách? Ich dokonalo upravené vlasy, fit postavu či krásnu pleť? Všetky tieto aspekty do veľkej miery samozrejme...


Trendy krasa | 23.nov 2020

Domáca manikúra: Vytvarujte si dokonalé ...

Krátke či dlhé, hranaté alebo oválne? Nezáleží na tom, aký tvar a dĺžku nechtov preferujete, poradíme vám, ako si ich spraviť...


Naše tipy

Vlasové doplnky na jeseň 2020

Čo urobiť s vlasmi, keď nám počasie nepraje a za oknami nás čaká vietor či dážď? Obráťte s...

Ako kombinovať kabát s čižmami?

Máte doma väčšiu zbierku kabátov alebo čižiem? Tieto dva kúsky majú prevahu aj v našich šatníko...

Jesenné farby v manikúre

Pre obdobie jesene sú typické farby ako bordová, hnedá či smaragdová. Radi po nich siahame v pr...