Parížanky majú svoj vlastný pohľad nielen na módu, ale aj beauty. Častokrát sa nimi inšpirujeme, pretože ich vizáž vždy pôsobí sofistikovane aj odvážne. Ak je toto aj vašim cieľom, inšpirujte sa beauty lookmi, ktoré predviedli módne domy na PFW. Predstavili niekoľko moderných variantov, medzi ktorými sa nájdu tie elegantné aj inovatívne.

Parížanka

Virgie Viard vytvorila v najnovšej kolekcii Chanel moderný obraz Parížanky. Má dlhé, voľné vlasy, nedbalo upravené, jemne zvýraznené pery a nádherne rozjasnenú pleť aj viečka.

1 

 

Golden Girl

Úplne nahá pleť v kombinácii s extrémnou dávkou zlata na viečka a obočí v kombinácii s uhladenými vlasmi na prehliadke Valentino pôsobili ako novodobé umenie.

2 

 

 

Pirátka

Vlasové doplnky sú aktuálne veľmi trendy, avšak prehliadka Alexander McQueen predstavila ich novú podobu. Vytvorili pirátsky look vďaka občasným vrkôčikom uviazaným zlatými šnúrkami.

3 

 

 

Poslušná

Na prehliadke Loewe stavili na úplný minimalizmus a čistotu. Maximálne uhladené vlasy rozdelené chodníkom na boku hlavy boli stiahnuté do rovného konského chvostu. Pleť bola nahá.

4 

 

 

40.roky

Vizáž na prehliadke Chloé bola inšpirovaná 40.rokmi, ktoré sa odrazili najmä v hairstylingu. Vlasy tak boli upravené do krásny, jemne vlnitých účesov, ktoré pôsobili elegantne.

5 

 

 

High Fashion

Každá experimentátorka si príde na svoje vo vizáži z prehliadky Maison Margiela. Obočie odfarbené na blond v kombinácii so svetlomodrými očnými tieňmi vytvárali high fashion look.

6 

 

 

Wednesday Adams po francúzsky

Na prehliadke Dior sa to hmýrilo modelkami s účesmi a lá Wednesday Adams, no vo francúzskej verzii. Vrkoče padajúce na hruď sa tak kombinovali s elegantnou očnou linkou.

7

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 23.okt 2019

5 účesových retro trendov

Či už to sú modelky ako Bella Hadid a Elsa Hosk, alebo celebrity na čele s Kardashiankami, či dokonca influencerky ako Brittany...


Trendy krasa | 18.okt 2019

Perly sa nosia na nechtoch!

O perlách sa vždy hovorili, že sú elegantné a sofistikované. Zároveň sú znakom luxusu a skutočných dám. Vymeňte však všetky svoje náušnice, náhrdelníky...


Trendy krasa | 14.okt 2019

Beauty trendy sezóny

Aké beauty trendy nám predpovedali módne domy počas Týždňov módy na sezónu jeseň-zima 2019? Zaspomínali sme si a predstavujeme vám tak...


Pleť na cestách: 5 beauty tipov pri cest...

Akými kozmetickými tipmi sa riadite pri cestovaní? Aplikujete na tvár pleťovú hmlu na osvieženie alebo ste dokonca skúšali hydratačnú masku...

predplatne

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Kristína Tormová: Žijem vo svojej bublin...

„Naučila som sa hovoriť nie a odísť, keď sa necítim dobre. Veriť svojej intuícii a nebáť sa,“ hovorí...

TOP 5 potlačí sezóny

Po všetkých tých logách a sloganoch, ktoré nosíme už nejakú dobu, sa túto jeseň môžeme tešiť na...

5 kombinácií šiat a čižiem

Ráno nie je čas strácať čas a pokiaľ ste si aj vy zvykli lámať hlavu nad tým, aké čižmy zvoliť ...