Parížanky majú svoj vlastný pohľad nielen na módu, ale aj beauty. Častokrát sa nimi inšpirujeme, pretože ich vizáž vždy pôsobí sofistikovane aj odvážne. Ak je toto aj vašim cieľom, inšpirujte sa beauty lookmi, ktoré predviedli módne domy na PFW. Predstavili niekoľko moderných variantov, medzi ktorými sa nájdu tie elegantné aj inovatívne.

Parížanka

Virgie Viard vytvorila v najnovšej kolekcii Chanel moderný obraz Parížanky. Má dlhé, voľné vlasy, nedbalo upravené, jemne zvýraznené pery a nádherne rozjasnenú pleť aj viečka.

1 

 

Golden Girl

Úplne nahá pleť v kombinácii s extrémnou dávkou zlata na viečka a obočí v kombinácii s uhladenými vlasmi na prehliadke Valentino pôsobili ako novodobé umenie.

2 

 

 

Pirátka

Vlasové doplnky sú aktuálne veľmi trendy, avšak prehliadka Alexander McQueen predstavila ich novú podobu. Vytvorili pirátsky look vďaka občasným vrkôčikom uviazaným zlatými šnúrkami.

3 

 

 

Poslušná

Na prehliadke Loewe stavili na úplný minimalizmus a čistotu. Maximálne uhladené vlasy rozdelené chodníkom na boku hlavy boli stiahnuté do rovného konského chvostu. Pleť bola nahá.

4 

 

 

40.roky

Vizáž na prehliadke Chloé bola inšpirovaná 40.rokmi, ktoré sa odrazili najmä v hairstylingu. Vlasy tak boli upravené do krásny, jemne vlnitých účesov, ktoré pôsobili elegantne.

5 

 

 

High Fashion

Každá experimentátorka si príde na svoje vo vizáži z prehliadky Maison Margiela. Obočie odfarbené na blond v kombinácii so svetlomodrými očnými tieňmi vytvárali high fashion look.

6 

 

 

Wednesday Adams po francúzsky

Na prehliadke Dior sa to hmýrilo modelkami s účesmi a lá Wednesday Adams, no vo francúzskej verzii. Vrkoče padajúce na hruď sa tak kombinovali s elegantnou očnou linkou.

7

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaAko správne vrstviť kozmetické produkty?

Myslíte, že je dôležité aplikovať kozmetické produkty v špecifickom poradí? V prípade, že vám záleží na najlepších možných výsledkoch a používate aktívne látky...


AM-PM Beauty s Barborou Bruškovou

Pleť modeliek je častokrát pod omnoho väčšou záťažou a stresom. Nájsť si svoj režim, ideálne produkty a vytvoriť si správne návyky, môže...


Vlasy | 27.máj 2020

Vlasové doplnky na jar a leto

Ako okamžite oživiť akýkoľvek účes bez toho, aby ste sa trápili zdĺhavými úpravami a náročnými procesmi? Niekedy spravia obrovský rozdiel práve...


Aké sú benefity marulového oleja?

Ponuka beauty produktov je v dnešnej dobe taká bohatá a pestrá, že niekedy je ťažké sa v nej zorientovať. Napríklad s takými beauty olejmi...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Móda na doma: Najlepšie udržateľné značk...

Po tom, ako sme zostali uzatvorení doma v karanténe, sa mnohí z nás vrhli do nakupovania módy (niele...

Greta testuje: FACE YOGA

V současném světě panuje posedlost zjevem, mládím, bezchybnou postavou. A s ní těsně souvisí přímo e...

Matchy-matchy: Ladiace teplákové sety

Už sme si zrejme všetci zvykli na to, že vídavame väčšinu známych osobností v teplákových súpra...