Vízia každej módnej prehliadky nekončí pri jednotlivých módnych výtvoroch, siaha omnoho ďalej a týka sa aj líčenia či hairstylingu. Aby módne domy dokonale odprezentovali ženu, ktorú chceli svojou kolekciou vytvoriť, predstavili nám aj tieto beauty trendy.

Wednesday Adams

Dlhé, napevno zapletené vrkoče, bledé očné tiene a tmavý rúž na perách, takto vyzerá moderná verzia Wednesday Adams z príbehu Rodina Adamsových. Inšpirovala sa ňou značka Max Mara, ktorej look dokonale zapadol do „špiónskej“ tematiky kolekcie.

mfwbeauty

 

 

Horúci pohľad

Výrazné, šťavnaté odtiene zvýrazňujúce intenzitu pohľadu dosiahla značka Versace pomocou grafickej aplikácie teplých, letných farieb. V kombinácii s mokrými, rozviatymi vlasmi vznikol dobrodružne pôsobiaci look.

1

 

 

Punková elegancia

Strapatý drdol, dokonalá pleť a jemne rozmazaná linka rámujúca hornú aj dolnú líniu očí sa postarala o nečakane punkovú eleganciu na prehliadke Fendi. Nedbalo nanesené trblietky pod okom dodali líčeniu na luxusnom vzhľade.

2

 

 

20’s v 2020

Ako by vyzerali 20.roky z 20.storočia v 21.storočí? S odpoveďou prišla Pat McGrath, ktorá pre značku Prada pripravila líčenie založené na precíznej aplikácii tmavých očných tieňov nahrádzajúcich úzku linku, a čerešňových perách.

3

 

 

Umelkyňa

Na prehliadke Salvatore Ferragamo sme mohli vidieť transformáciu očných viečok na maliarsku paletu. Minimálne tak pôsobilo líčenie očí, ktoré využívalo krásne kombinácie mnohých farieb nanesených akoby štetcom. Vlasy už len stačilo stiahnuť a uhladiť.

4

 

 

 

Vietor vo vlasoch

Ďalší look, ktorý predstavila značka Fendi nepotreboval toho tak veľa, vystačil si s vetrom alebo aspoň s fénom. Vlasy strapaté akoby od vetra boli stiahnuté do drdolov alebo konských chvostov, pričom líčenie už ostávalo jednoduché a prirodzené.

6

 

 

Nahá pravda

Aby sme nezabudli na to, že naša prirodzenosť je unikátna a krásna, značka Alberta Ferretti stavila presne na to, jemne navlnené vlasy, nahá pleť a iskra v oku dopĺňali dokonale vyformované obočie.

7

 

 

Ležérna dráma

Mokrý efekt vo vlasoch, ktoré sú efektne začesané za ušami, tmavé obočie, jemná očná linka vytvárajúca hĺbku pohľadu a dlhé riasy. Táto kombinácia na prehliadke Versace vytvorila líčenie, ktoré môžeme pomenovať aj drámou vhodnou na každý deň.

8

Foto: Indigital, Imaxtree

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 26.nov 2020

5 účesov inšpirovaných Francúzkami

Základom typického francúzskeho štýlu sú vždy dôkladne upravené vlasy. Môže sa síce zdať, že Francúzky si na vlasy nepotrpia, no...


Trendy krasa | 25.nov 2020

Vianoce po slovensky: Kozmetika

Nákupy vianočných darčekov nie sú nikdy jednoduché. Častokrát nimi chceme našich blízkych ohúriť a potešiť. Tento rok však vianočnými nákupmi plánujeme...


Tajomstvo svetových topmodeliek dostupné...

Čo obdivujete na modelkách? Ich dokonalo upravené vlasy, fit postavu či krásnu pleť? Všetky tieto aspekty do veľkej miery samozrejme...


Trendy krasa | 23.nov 2020

Domáca manikúra: Vytvarujte si dokonalé ...

Krátke či dlhé, hranaté alebo oválne? Nezáleží na tom, aký tvar a dĺžku nechtov preferujete, poradíme vám, ako si ich spraviť...


Naše tipy

Vlasové doplnky na jeseň 2020

Čo urobiť s vlasmi, keď nám počasie nepraje a za oknami nás čaká vietor či dážď? Obráťte s...

Ako kombinovať kabát s čižmami?

Máte doma väčšiu zbierku kabátov alebo čižiem? Tieto dva kúsky majú prevahu aj v našich šatníko...

Jesenné farby v manikúre

Pre obdobie jesene sú typické farby ako bordová, hnedá či smaragdová. Radi po nich siahame v pr...