Vízia každej módnej prehliadky nekončí pri jednotlivých módnych výtvoroch, siaha omnoho ďalej a týka sa aj líčenia či hairstylingu. Aby módne domy dokonale odprezentovali ženu, ktorú chceli svojou kolekciou vytvoriť, predstavili nám aj tieto beauty trendy.

Wednesday Adams

Dlhé, napevno zapletené vrkoče, bledé očné tiene a tmavý rúž na perách, takto vyzerá moderná verzia Wednesday Adams z príbehu Rodina Adamsových. Inšpirovala sa ňou značka Max Mara, ktorej look dokonale zapadol do „špiónskej“ tematiky kolekcie.

mfwbeauty

 

 

Horúci pohľad

Výrazné, šťavnaté odtiene zvýrazňujúce intenzitu pohľadu dosiahla značka Versace pomocou grafickej aplikácie teplých, letných farieb. V kombinácii s mokrými, rozviatymi vlasmi vznikol dobrodružne pôsobiaci look.

1

 

 

Punková elegancia

Strapatý drdol, dokonalá pleť a jemne rozmazaná linka rámujúca hornú aj dolnú líniu očí sa postarala o nečakane punkovú eleganciu na prehliadke Fendi. Nedbalo nanesené trblietky pod okom dodali líčeniu na luxusnom vzhľade.

2

 

 

20’s v 2020

Ako by vyzerali 20.roky z 20.storočia v 21.storočí? S odpoveďou prišla Pat McGrath, ktorá pre značku Prada pripravila líčenie založené na precíznej aplikácii tmavých očných tieňov nahrádzajúcich úzku linku, a čerešňových perách.

3

 

 

Umelkyňa

Na prehliadke Salvatore Ferragamo sme mohli vidieť transformáciu očných viečok na maliarsku paletu. Minimálne tak pôsobilo líčenie očí, ktoré využívalo krásne kombinácie mnohých farieb nanesených akoby štetcom. Vlasy už len stačilo stiahnuť a uhladiť.

4

 

 

 

Vietor vo vlasoch

Ďalší look, ktorý predstavila značka Fendi nepotreboval toho tak veľa, vystačil si s vetrom alebo aspoň s fénom. Vlasy strapaté akoby od vetra boli stiahnuté do drdolov alebo konských chvostov, pričom líčenie už ostávalo jednoduché a prirodzené.

6

 

 

Nahá pravda

Aby sme nezabudli na to, že naša prirodzenosť je unikátna a krásna, značka Alberta Ferretti stavila presne na to, jemne navlnené vlasy, nahá pleť a iskra v oku dopĺňali dokonale vyformované obočie.

7

 

 

Ležérna dráma

Mokrý efekt vo vlasoch, ktoré sú efektne začesané za ušami, tmavé obočie, jemná očná linka vytvárajúca hĺbku pohľadu a dlhé riasy. Táto kombinácia na prehliadke Versace vytvorila líčenie, ktoré môžeme pomenovať aj drámou vhodnou na každý deň.

8

Foto: Indigital, Imaxtree

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 10.sep 2021

Vstúpte do Dior Spa v Paríži!

Rozmaznávať sa dizajnérskou módou je snom mnohých žien. Do tejto predstavy častokrát spadá práve ikonický módny dom Dior, ktorého tvorba...


AM-PM s Mariou Dušičkou

Krásna Maria Dušička je veľkým zdrojom módnej inšpirácie. Okrem toho, že dokáže zaujať svojou eleganciou a štýlom, jej vizáž je...


Naomi Osaka má vlastnú značku kozmetiky...

Beauty priemysel je v rozpuku! Známe osobnosti od modeliek cez speváčky až športovkyne sú toho dôkazom, pretože mnohé z nich...


AM-PM Beauty s Erikou Palkovičovou

Modelky majú počas svojej kariéry unikátnu príležitosť skúšať nielen dizajnérkse kúsky, ale aj rôzne kozmetické produkty a vychytávky. Podobne je...

YR2109 AK 31 SK trees banners 300x300 

300x600 GOLD SK

 

Naše tipy

Štýlové módne ikony z Copenhagen Fashion...

Na týždňoch módy je skvelé to, že módnu inšpiráciu načerpáte aj mimo prehliadkových mól. V uliciach ...

Interiérové doplnky do štýlových domácno...

Ak rozmýšľate nad malým refreshom svojho bývania, nemusíte hneď uvažovať nad rekonštrukciou. Aj malm...

Ako nosiť maxi sukne?

Maxi sukňa je skvelý kúsok, ktorý sa dokáže prispôsobiť rôznym udalostiam. V stylingu vám poskytuje ...