Ako sa líšia beauty trendy v Londýne od tých v New Yorku? V hlavnom meste Anglicka sa kládol dôraz na vlasy a dokonalosť pleti.

Klasická elegancia

Burberry ku svojej netradičnej kolekcii doplnili tradičné beauty looky. Vlasy rozdelené v strede chodníkom a uhladené za ušami však pôsobili distingvovane aj moderne.

lfwbeauty 

 

Dokonalé vrkoče

Jednoducho, no precízne zapletené vrkoče na konci stiahnuté stuhou sú podľa dizajnéra Erdema ďalším veľkým beauty trendom.

2 

 

 

Punky Glam

Dizajnérka Roberta Einer stavila na dramatické očné linky, ktoré stiahli na seba všetkú pozornosť. Rozmazaný efekt im dodal punkový nádych.

3 

 

 

French chic

Nenútená elegancia, ktorou sú typické Francúzky je stále inšpirujúca. Týmto smerom sa vydala aj značka Ports1961, ktorá dramaticky prehodené vlasy doplnila nahou pleťou.

4 

 

 

Minimalistická moderna

Victoria Beckham ostala verná svojej modernej, čistej estetike, ktorá sa odrazila v dokonale uhladených drdoloch a dievčenskej pleti dosiahnutej nahým líčením.

5 

 

 

Lip Power

Kolekcia Emilie Wickstead bola čistá a jemná, no líčenie už bolo o inom. Stavila na silu líčenia pier, ktorým dodala výrazné, avšak stále elegantné farby.

6

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 26.nov 2020

5 účesov inšpirovaných Francúzkami

Základom typického francúzskeho štýlu sú vždy dôkladne upravené vlasy. Môže sa síce zdať, že Francúzky si na vlasy nepotrpia, no...


Trendy krasa | 25.nov 2020

Vianoce po slovensky: Kozmetika

Nákupy vianočných darčekov nie sú nikdy jednoduché. Častokrát nimi chceme našich blízkych ohúriť a potešiť. Tento rok však vianočnými nákupmi plánujeme...


Tajomstvo svetových topmodeliek dostupné...

Čo obdivujete na modelkách? Ich dokonalo upravené vlasy, fit postavu či krásnu pleť? Všetky tieto aspekty do veľkej miery samozrejme...


Trendy krasa | 23.nov 2020

Domáca manikúra: Vytvarujte si dokonalé ...

Krátke či dlhé, hranaté alebo oválne? Nezáleží na tom, aký tvar a dĺžku nechtov preferujete, poradíme vám, ako si ich spraviť...


Naše tipy

Vlasové doplnky na jeseň 2020

Čo urobiť s vlasmi, keď nám počasie nepraje a za oknami nás čaká vietor či dážď? Obráťte s...

Ako kombinovať kabát s čižmami?

Máte doma väčšiu zbierku kabátov alebo čižiem? Tieto dva kúsky majú prevahu aj v našich šatníko...

Jesenné farby v manikúre

Pre obdobie jesene sú typické farby ako bordová, hnedá či smaragdová. Radi po nich siahame v pr...