Street stylové trendy, romantika či batikované potlače stále vládnu módnemu svetu. Ako to však vyzerá v beauty odvetví? Dokázali sa prebojovať v tomto smere?

Maliarske plátno

Líčenie očí, ktoré pripomína rozpracované umelecké dielo sa objavilo na prehliadke Cristiana Siriana. Použitím metalických farieb však dosiahli moderný efekt.

nyfw2 

 

Perličky vo vlasoch

Do nových výšin posunuli klasické vrkoče na prehliadke Alice + Olivia. Stačilo im na to niekoľko perličiek a trblietavých kamienkov.

2 

 

 

Hrubá linka

Výrazná, hrubá linka žiariaca na takmer nahej pleti dominovala prehliadke Phillip Lim. Mačací pohľad tak dostal nový, dramatický rozmer.

3 

 

 

Neónové mačacie oči

Inak na to išli make-up artisti na prehliadke Helmut Lang. V tomto prípade stavili na dramaticky vytočenú linku, ktorá však žiarila v neónových tónoch.

4 

 

 

Metalické dymové líčenie

Pomocou metalických farieb so strieborným podtónom vytvorili vizážisti na prehliadke Brandon Maxwell novú podobu dymového líčenia, ktoré bolo naschvál nedokonalé.

5 

 

 

Batika na tvári

Trend batikovaných vzorov sa presúva aj do beauty sveta. Takto môže vyzerať ak sa využije na líčenie očí a líčok.

6 

 

 

Linka umelecky

Experimenty s linkou nekončia. Svoj názor na nich má totiž aj Anna Sui, ktorá pomocou bielej či čiernej linky vytvárala abstraktné a grafické linky.

7 

 

 

Color-blocking na viečkach

Na vytvorenie zaujímavej linky nemusíte vždy použiť len tekutú linku. Pomocou farebných očných tieňov a ich farebných kombinácií sa postaráte o unikátny look a lá Oscar de la Renta.

8

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 23.okt 2019

5 účesových retro trendov

Či už to sú modelky ako Bella Hadid a Elsa Hosk, alebo celebrity na čele s Kardashiankami, či dokonca influencerky ako Brittany...


Trendy krasa | 18.okt 2019

Perly sa nosia na nechtoch!

O perlách sa vždy hovorili, že sú elegantné a sofistikované. Zároveň sú znakom luxusu a skutočných dám. Vymeňte však všetky svoje náušnice, náhrdelníky...


Trendy krasa | 14.okt 2019

Beauty trendy sezóny

Aké beauty trendy nám predpovedali módne domy počas Týždňov módy na sezónu jeseň-zima 2019? Zaspomínali sme si a predstavujeme vám tak...


Pleť na cestách: 5 beauty tipov pri cest...

Akými kozmetickými tipmi sa riadite pri cestovaní? Aplikujete na tvár pleťovú hmlu na osvieženie alebo ste dokonca skúšali hydratačnú masku...

predplatne

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Kristína Tormová: Žijem vo svojej bublin...

„Naučila som sa hovoriť nie a odísť, keď sa necítim dobre. Veriť svojej intuícii a nebáť sa,“ hovorí...

TOP 5 potlačí sezóny

Po všetkých tých logách a sloganoch, ktoré nosíme už nejakú dobu, sa túto jeseň môžeme tešiť na...

5 kombinácií šiat a čižiem

Ráno nie je čas strácať čas a pokiaľ ste si aj vy zvykli lámať hlavu nad tým, aké čižmy zvoliť ...