Street stylové trendy, romantika či batikované potlače stále vládnu módnemu svetu. Ako to však vyzerá v beauty odvetví? Dokázali sa prebojovať v tomto smere?

Maliarske plátno

Líčenie očí, ktoré pripomína rozpracované umelecké dielo sa objavilo na prehliadke Cristiana Siriana. Použitím metalických farieb však dosiahli moderný efekt.

nyfw2 

 

Perličky vo vlasoch

Do nových výšin posunuli klasické vrkoče na prehliadke Alice + Olivia. Stačilo im na to niekoľko perličiek a trblietavých kamienkov.

2 

 

 

Hrubá linka

Výrazná, hrubá linka žiariaca na takmer nahej pleti dominovala prehliadke Phillip Lim. Mačací pohľad tak dostal nový, dramatický rozmer.

3 

 

 

Neónové mačacie oči

Inak na to išli make-up artisti na prehliadke Helmut Lang. V tomto prípade stavili na dramaticky vytočenú linku, ktorá však žiarila v neónových tónoch.

4 

 

 

Metalické dymové líčenie

Pomocou metalických farieb so strieborným podtónom vytvorili vizážisti na prehliadke Brandon Maxwell novú podobu dymového líčenia, ktoré bolo naschvál nedokonalé.

5 

 

 

Batika na tvári

Trend batikovaných vzorov sa presúva aj do beauty sveta. Takto môže vyzerať ak sa využije na líčenie očí a líčok.

6 

 

 

Linka umelecky

Experimenty s linkou nekončia. Svoj názor na nich má totiž aj Anna Sui, ktorá pomocou bielej či čiernej linky vytvárala abstraktné a grafické linky.

7 

 

 

Color-blocking na viečkach

Na vytvorenie zaujímavej linky nemusíte vždy použiť len tekutú linku. Pomocou farebných očných tieňov a ich farebných kombinácií sa postaráte o unikátny look a lá Oscar de la Renta.

8

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 01.jún 2020

Ozdobte sa vôňou s jedinečnými AROMA ŠPE...

Majiteľka značky Aromašperky sa prekvapivo o šperky kedysi príliš nezaujímala. Hovorí o sebe, že bola vychovávaná skôr prakticky ako žensky...


Vlasy | 30.máj 2020

Jarné účesy z prehliadkového móla

Je zaujímavé, ako dokáže jeden účes, jediný doplnok vo vlasoch dokáže úplne zmeniť celý váš vzhľad. Niekedy sa vďaka nemu...


Ako správne vrstviť kozmetické produkty?

Myslíte, že je dôležité aplikovať kozmetické produkty v špecifickom poradí? V prípade, že vám záleží na najlepších možných výsledkoch a používate aktívne látky...


AM-PM Beauty s Barborou Bruškovou

Pleť modeliek je častokrát pod omnoho väčšou záťažou a stresom. Nájsť si svoj režim, ideálne produkty a vytvoriť si správne návyky, môže...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

Ako nosiť športové sandále?

Vnímanie turistických sandálov sa v poslednej dobe zmenilo o 180 stupňov. Kedysi nenáviden...

Jarné účesy z Instagramu

Účesy, ktoré zvládne každý. Môžete si nimi skrášliť prácu z domu alebo sa v nich vybrať do...

Must-have kúsky na jar

Ak plánujete svoj jarný či letný šatník dopĺňať, máme pre vás 12 tipov. Do týchto kúskov sa túto sez...