Aj taký detail, akým je tvar nechtov dokáže urobiť veľký rozdiel. Vie opticky predĺžiť prsty či zoštíhliť ruku. Vyberte si ten ideálny tvar nechtov podľa toho, aký výsledok chcete dosiahnuť.

Oválne

Najčastejší tvar, ktorý sa snažíme dosiahnuť. Je veľmi ženský, pritom nenútený a nadčasový. Oproti okrúhlemu tvaru je o niečo menej zaoblený. Keďže ide o nadčasový tvar, hodia sa mu neutrálne, prírodné farby, ale aj trendy tóny. Ide tiež o ideálny tvar na francúzsku manikúru.

nails@oliveandjune

 

Okrúhle

Základný tvar, ktorý kopíruje prirodzené zaoblenie nechtu, zvyčajne je na stranách zaoblený. Takto upravené nechty sú ideálne pre všetkých, ktorí chcú opticky predĺžiť svoje prsty. Hodia sa im akékoľvek farby, od neónových po pastelové, od svetlých až po hlboké.

2@justlikesushi

 

 

Hranaté

Hranaté nechty najkrajšie vyniknú na nechtoch s úzkym nechtovým lôžkom a na tenkých prstoch. Ide o trendy tvar, ktorý imponuje mladším vekovým skupinám. Je tiež ideálny pre milovníčky tmavých, neónových farieb či rôznych vzorov.

3@nail_unistella

 

 

Zaoblené

Tvar, ktorý sa nachádza na rozmedzí oválnych a hranatých nechtov. V podstate ide o zaoblenejší tvar hranatých nechtov. Je to univerzálna úprava, ktorá vynikne na krátkych aj dlhých nechtoch a hodí sa takmer ku každej farbe.

4@vanityprojects

 

 

Balerína
Tento tvar je inšpirovaný baletnými špičkami, elegantný tvar je zakončený úzkou hranou. Je populárny najmä medzi nechtovými maniakmi a ľuďmi, ktorý si skutočne dajú záležať na manikúre, prípadne tých, ktorí radi experimentujú.

6@grgctts

 

 

Mandľové

Nechty v mandľovom tvare nikdy nevyjdú z módy. Sú veľmi ženské, no podľa výberu farby im môžete dodať akúkoľvek tvár. Môžu byť zmyselné vďaka červenej či bordovej, trendy ak im doprajete logá či minimalistické ak použijete neutrálne farby.

7@jinsoon

 

 

Špicaté

Ľudia, ktorí berú nechty ako doplnky a majú radi extravaganciu často siahajú aj po tomto type nechtov. Sú ako stvorené na vybláznenie sa a na tie najodvážnejšie motívy, dekorácie a farby.

8@joannasnails

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 23.okt 2019

5 účesových retro trendov

Či už to sú modelky ako Bella Hadid a Elsa Hosk, alebo celebrity na čele s Kardashiankami, či dokonca influencerky ako Brittany...


Trendy krasa | 18.okt 2019

Perly sa nosia na nechtoch!

O perlách sa vždy hovorili, že sú elegantné a sofistikované. Zároveň sú znakom luxusu a skutočných dám. Vymeňte však všetky svoje náušnice, náhrdelníky...


Trendy krasa | 14.okt 2019

Beauty trendy sezóny

Aké beauty trendy nám predpovedali módne domy počas Týždňov módy na sezónu jeseň-zima 2019? Zaspomínali sme si a predstavujeme vám tak...


Pleť na cestách: 5 beauty tipov pri cest...

Akými kozmetickými tipmi sa riadite pri cestovaní? Aplikujete na tvár pleťovú hmlu na osvieženie alebo ste dokonca skúšali hydratačnú masku...

predplatne

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Kristína Tormová: Žijem vo svojej bublin...

„Naučila som sa hovoriť nie a odísť, keď sa necítim dobre. Veriť svojej intuícii a nebáť sa,“ hovorí...

TOP 5 potlačí sezóny

Po všetkých tých logách a sloganoch, ktoré nosíme už nejakú dobu, sa túto jeseň môžeme tešiť na...

5 kombinácií šiat a čižiem

Ráno nie je čas strácať čas a pokiaľ ste si aj vy zvykli lámať hlavu nad tým, aké čižmy zvoliť ...