Londýnsky Fashion Week priniesol úplne iný pohľad na beauty trendy ako ten v New Yorku. Namiesto prezentácie konkrétnych trendov sa sústredil na filozofiu a obrazné pomenovania.

Art noveau, Burberry

Prominentný hairstylista Guido Palau sa postaral o účes, ktorý dominoval vizáži na prehliadke Burberry. Inšpirovaný bol umeleckým smerom Art noveau a doplnený bol maximálne nude líčením.

title

 

 

Dráma, Simone Rocha

Aristokratické motívy sa objavili na prehliadke Simone Rocha, ktorá vizáž svojich modeliek sústredila okolo pompéznych vlasových doplnkov plných kamienkov či perál a tmavých perách.

2

 

 

70’s vibe, Halpern

Disko štýl 70.rokov v modernej podobe, takto by sme mohli pomenovať líčenie na prehliadke Halpern. Sústredené bolo okolo zlatých viečok, ktoré pôsobilo umelecky a pritom dobrodružne.

3

 

 

Nevinnosť, Ryan Lo

Hollywood Glam sa stal inšpiráciou pre vizáž na prehliadke Ryan Lo. Do určitej miery bola však poňatý veľmi sarkasticky, nebrala sa vážne a pôsobila nevinne. Líčenie bolo založené na jemne ružových perách a doplnené bolo mäkkými vlnami.

4

 

 

Logomania, Ashley Williams

Prehliadka Ashley Williams zase priniesla niečo iné. Vo vizáži dominoval hairstyling na rôzne spôsoby, častokrát doplnený sponkami či stuhami s rôznymi nápismi, ktoré vytvárali kryštáliky.

5

 

 

Jazz age, Matty Bowan

Mikro ofina pripomínajúca jazz age, tmavé pery a takmer neviditeľné obočie. Dramatická vizáž, v ktorej dominovala čistá pleť, nechávala vyniknúť jemné náznaky ombré efektov, napríklad aj na perách.

6

 

 

Mono, Asai

Značka Asai an to išla úplne inak. Úplne nude líčenie doplnila ceruzkou nakreslenými linkami, ktoré v náznakoch pripomínali staroveký Egypt. Vizáž však pôsobila monochromaticky a čisto.

7

 

 

Dúha, Mary Katrantzou

Mary rozdelila svoju kolekciu medzi prírodné elementy, čomu bola prispôsobená aj vizáž. Vlasy boli zafarbené v pastelových tónoch typických pre každý z elementov a tvár bola ponechaná v prirodzenosti.

8

Foto: Imaxtree

Najnovšie zo sekcie krásaAké trendy čakajú beauty priemysel?

Minulý rok sme sa naučili správne čistiť pleť, používať kyselinu hyalurónovú, retinol či vitamín C a starostlivosť dopĺňať výživovými doplnkami ako...


Trendy krasa | 19.jan 2021

Krása je IDENTITA

Slovo krása znie v prvom pláne ako niečo povrchné. Tento pojem má však omnoho širší záber a okrem toho, že...


Šport a fitness | 18.jan 2021

Najlepšie online platformy na domáce tré...

Karanténa nie je dôvod na to, aby sme sa športu a pohybu vyhýbali. Práve naopak, pohyb je veľmi dôležitou súčasťou budovania...


Trendy krasa | 18.jan 2021

Manikúrové trendy na rok 2021

Aj trendy v manikúre sa neustále menia a vyvíjajú. V tomto roku sa ich zaručene prestrieda niekoľko, avšak týchto 5 bude patriť pravdepodobne...


Naše tipy

Aké náušnice sa nosia v roku 2021?

Vyberáte si náušnice podľa aktuálnych trendov alebo naopak, spoliehate sa na overené, nadčasové kúsk...

Oživte zimné outfity trendy detailmi

Ani vás už nebavia stále tie isté farby, rovnaké zimné kúsky a stále ten istý styling outfitov?...

Svieže farebné kombinácie na rozjasnenie...

Zimné počasie nie je len o magickom snehu a modrej oblohe, ale častokrát práve o sive...