Londýnsky Fashion Week priniesol úplne iný pohľad na beauty trendy ako ten v New Yorku. Namiesto prezentácie konkrétnych trendov sa sústredil na filozofiu a obrazné pomenovania.

Art noveau, Burberry

Prominentný hairstylista Guido Palau sa postaral o účes, ktorý dominoval vizáži na prehliadke Burberry. Inšpirovaný bol umeleckým smerom Art noveau a doplnený bol maximálne nude líčením.

title

 

 

Dráma, Simone Rocha

Aristokratické motívy sa objavili na prehliadke Simone Rocha, ktorá vizáž svojich modeliek sústredila okolo pompéznych vlasových doplnkov plných kamienkov či perál a tmavých perách.

2

 

 

70’s vibe, Halpern

Disko štýl 70.rokov v modernej podobe, takto by sme mohli pomenovať líčenie na prehliadke Halpern. Sústredené bolo okolo zlatých viečok, ktoré pôsobilo umelecky a pritom dobrodružne.

3

 

 

Nevinnosť, Ryan Lo

Hollywood Glam sa stal inšpiráciou pre vizáž na prehliadke Ryan Lo. Do určitej miery bola však poňatý veľmi sarkasticky, nebrala sa vážne a pôsobila nevinne. Líčenie bolo založené na jemne ružových perách a doplnené bolo mäkkými vlnami.

4

 

 

Logomania, Ashley Williams

Prehliadka Ashley Williams zase priniesla niečo iné. Vo vizáži dominoval hairstyling na rôzne spôsoby, častokrát doplnený sponkami či stuhami s rôznymi nápismi, ktoré vytvárali kryštáliky.

5

 

 

Jazz age, Matty Bowan

Mikro ofina pripomínajúca jazz age, tmavé pery a takmer neviditeľné obočie. Dramatická vizáž, v ktorej dominovala čistá pleť, nechávala vyniknúť jemné náznaky ombré efektov, napríklad aj na perách.

6

 

 

Mono, Asai

Značka Asai an to išla úplne inak. Úplne nude líčenie doplnila ceruzkou nakreslenými linkami, ktoré v náznakoch pripomínali staroveký Egypt. Vizáž však pôsobila monochromaticky a čisto.

7

 

 

Dúha, Mary Katrantzou

Mary rozdelila svoju kolekciu medzi prírodné elementy, čomu bola prispôsobená aj vizáž. Vlasy boli zafarbené v pastelových tónoch typických pre každý z elementov a tvár bola ponechaná v prirodzenosti.

8

Foto: Imaxtree

Najnovšie zo sekcie krása5 mýtov o opaľovaní

Slnečné dní máme tu a horúce počasie nás núti zhadzovať vrstvy. Siahame preto po krátkych šortkách, minišatách či jemných blúzkach, ktoré...


Vlasy | 30.máj 2019

5 účesov so šatkou

Pamätáte si, keď sa nosili šatky vo vlasoch? Teraz je tento trend naspäť vo svojej pôvodnej podobe, ale aj v moderných...


Trendy krasa | 29.máj 2019

Udržateľné rúže La Bouche Rouge

Keď sa hovorí o udržateľnosti, väčšinou to je v kontexte módy. Beauty priemysel sa jej však tiež nevyhýba a čoraz...


Trendy krasa | 27.máj 2019

Chiara Ferragni vytvorila kapsulovú kole...

Chiara Ferragni potvrdzuje status jednej z najúspešnejších módnych bloggeriek a dnes už aj podnikateliek svojou najnovšou spoluprácou s luxusnou značkou...

banner.300x600 miluska

banner.300x600 miluska

1

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Dovolenková móda: Resort 2019

Už je to rok, odkedy nám módne domy predstavili módne trendy pre naše tohtoročné letné dovolenky. Ko...

Originálne suveníry z dovolenky

Každý má niečo, čo si jednoducho musí priniesť z každej dovolenky a výletu. Pre niekoho to sú magnet...

Sarong je späť!

A stal sa z neho jeden z najväčších must-haves sezóny! Bývalý plážový kúsok sa však už nenosí iba k ...