Londýnsky Fashion Week priniesol úplne iný pohľad na beauty trendy ako ten v New Yorku. Namiesto prezentácie konkrétnych trendov sa sústredil na filozofiu a obrazné pomenovania.

Art noveau, Burberry

Prominentný hairstylista Guido Palau sa postaral o účes, ktorý dominoval vizáži na prehliadke Burberry. Inšpirovaný bol umeleckým smerom Art noveau a doplnený bol maximálne nude líčením.

title

 

 

Dráma, Simone Rocha

Aristokratické motívy sa objavili na prehliadke Simone Rocha, ktorá vizáž svojich modeliek sústredila okolo pompéznych vlasových doplnkov plných kamienkov či perál a tmavých perách.

2

 

 

70’s vibe, Halpern

Disko štýl 70.rokov v modernej podobe, takto by sme mohli pomenovať líčenie na prehliadke Halpern. Sústredené bolo okolo zlatých viečok, ktoré pôsobilo umelecky a pritom dobrodružne.

3

 

 

Nevinnosť, Ryan Lo

Hollywood Glam sa stal inšpiráciou pre vizáž na prehliadke Ryan Lo. Do určitej miery bola však poňatý veľmi sarkasticky, nebrala sa vážne a pôsobila nevinne. Líčenie bolo založené na jemne ružových perách a doplnené bolo mäkkými vlnami.

4

 

 

Logomania, Ashley Williams

Prehliadka Ashley Williams zase priniesla niečo iné. Vo vizáži dominoval hairstyling na rôzne spôsoby, častokrát doplnený sponkami či stuhami s rôznymi nápismi, ktoré vytvárali kryštáliky.

5

 

 

Jazz age, Matty Bowan

Mikro ofina pripomínajúca jazz age, tmavé pery a takmer neviditeľné obočie. Dramatická vizáž, v ktorej dominovala čistá pleť, nechávala vyniknúť jemné náznaky ombré efektov, napríklad aj na perách.

6

 

 

Mono, Asai

Značka Asai an to išla úplne inak. Úplne nude líčenie doplnila ceruzkou nakreslenými linkami, ktoré v náznakoch pripomínali staroveký Egypt. Vizáž však pôsobila monochromaticky a čisto.

7

 

 

Dúha, Mary Katrantzou

Mary rozdelila svoju kolekciu medzi prírodné elementy, čomu bola prispôsobená aj vizáž. Vlasy boli zafarbené v pastelových tónoch typických pre každý z elementov a tvár bola ponechaná v prirodzenosti.

8

Foto: Imaxtree

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 20.sep 2019

Beauty trendy z NYFW

Street stylové trendy, romantika či batikované potlače stále vládnu módnemu svetu. Ako to však vyzerá v beauty odvetví? Dokázali sa prebojovať...


Ako predísť zarasteným chĺpkom?

Zarastené chĺpky sú častým sprievodným symptómom, ktorý nastáva po holení. Okrem toho, že ich nikto nepovažuje za estetické, môže byť...


Trendy krasa | 13.sep 2019

Ako si vybrať ideálny tvar nechtov?

Aj taký detail, akým je tvar nechtov dokáže urobiť veľký rozdiel. Vie opticky predĺžiť prsty či zoštíhliť ruku. Vyberte si...


Kozmetika navrhnutá umelou inteligenciou

Kozmetický priemysel je dnes v rozpuku o čom hovorí množstvo značiek, ktoré vzniká takmer s každým novým dňom. Do vlastných kozmetických značiek sa...

fashionlive

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Vitamíny a minerály pre zdravé vlasy

Bohužiaľ nie všetkým nám príroda nadelila hustú, zdravú hrivu, ktorou by sme sa mohli chváliť za kaž...

5 typov manikúry: Ktorá je pre vás?

Mnohé z nás majú radi tú chvíľku pokoja a relaxu, ktorú nám prináša domáca úprava nechtov...

Najväčšie beauty trendy sezóny

Obdobie leta je vždy dobrodružné aj v prípade beauty trendov. Nebojíme sa farieb ani extravagan...