Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 12. október 2012

Luxusný bronz na počkanie

Každá žena, či už celebrita alebo bežná smrteľníčka vie, že bronzová pokožka je sexy. Opálené telá sa zdajú štíhlejšie, zdravšie a krajšie.

Luxusný bronz na počkanie

12. 10. 12

Každá žena, či už celebrita alebo bežná smrteľníčka vie, že bronzová pokožka je sexy. Opálené telá sa zdajú štíhlejšie, zdravšie a krajšie. Intenzívne opaľovanie na slnku alebo v soláriu ale pleť vysušuje, urýchľuje jej starnutie a môže ohroziť i zdravie. Ak to nechcete riskovať, alebo ste, podobne ako my, nestihli v lete dovolenku a chcete aby bola aj vaša pokožka nielen krásne a zdravo snedá, ale i hydratovaná a vyživená, je tu VITA LIBERATA, svetová jednotka v zdravom opaľovaní.

VITA_LIBERATA_copyVITA LIBERATA sú samoopaľovacie produkty 80% organické, bez typického zápachu, bez parabénov, bez alkoholu. Obsahujú rastlinné zložky, napr. bambucké maslo, liči, aloe vera a tiež kyselinu hyalurónovú. Pokožka je vďaka nim nielen čokoládovo snedá, ale i vyživená a žiarivá. Rovnomerný bronz získa i tá najbledšia alebo najproblémovejšia pokožka. Na výber je viac druhov samoopaľovacích gélov a pien, s okamžitým alebo postupným bronzujúcim efektom, takže si môžete odtieň opálenia vybrať podľa želania.
Samoopaľovacie gély a peny s okamžitým sfarbením po aplikácii využijete, ak vás prekvapí pozvanie napr. na večernú party. Ak aplikujete samoopaľovací gél ako transparentný hydratačný krém, získate krásne hydratovanú pokožku a vlastná vita_liberata_all_rich
pigmentácia nasleduje 4-6 hodín po aplikácii.

Hnedá na počkanie – rýchlo a bezpečne!
Vaša pokožka bude mať nielen krásnu a zdravú hnedú farbu, ale bude i hydratovaná a vyživená. Vita Liberata Rich Silken Chocolate, bestseller. Pokožku „opaľuje" ihneď počas aplikácie, zanecháva ju hladkú a bronzovo žiarivú. Opálenie ďalej tmavne 4 - 6 hodín. Pokožka je výborne hydratovaná, rovnomerne hnedá. Vďaka kyseline hyalurónovej je pružná a má mladistvý vzhľad. Produkt je bez zápachu, s okamžitým schnutím, obsahuje 80 % prírodných látok. Cena: 29, 90 eur, exkluzívne v parfumériách Marionnaud

Tip
Pre perfektný výsledok používajte pri aplikácii vždy aplikačnú rukavicu. Chránite si počas aplikácie ruku a jednoduchšie rozotriete gél alebo penu i na ťažšie dostupných miestach. Po aplikácii utrite dlane, kolená a lakte vlhkým obrúskom. Zabránite tak vzniku tmavších miest a opálenie bude všade nádherne rovnomerné. Cena rukavice je 5,90 €.

Produkty VITA LIBERATA si môžete zakúpiť vo vybraných parfumériách Marionnaud alebo online na eshop.marionnaud.sk

 

    4293

    Súvisiace články