Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 22. júl 2020

Starostlivosť o pokožku počas leta - stavte na kvalitu a bezpečie

Počas letných mesiacov dostáva naša pokožka poriadne zabrať. Slnečné lúče si neodbytne nachádzajú cestu k našim bunkám a hoci je určité množstvo potrebné, nadmerné množstvo je viac ako škodlivé.

Starostlivosť o pokožku počas leta - stavte na kvalitu a bezpečie

Počas letných mesiacov dostáva naša pokožka poriadne zabrať. Slnečné lúče si neodbytne nachádzajú cestu k našim bunkám a hoci je určité množstvo potrebné, nadmerné množstvo je viac ako škodlivé.

Dnes sa oveľa viac ako kedykoľvek predtým zameriavame na účinky slnečného žiarenia a vieme, že nadmerné vystavenie pokožky slnečným lúčom urýchľuje starnutie. Práve preto prichádzajú na trh jedinečné produkty QUEEN BEE určené na opaľovanie i starostlivosť po opaľovaní, ktoré vynikajú luxusným a prírodným zložením. Nechajte sa opantať prémiovou starostlivosťou a toto leto vyskúšajte prírodné produkty pre opaľovanie bez chémie. Chránite tým nielen zdravie vašej pokožky, ale aj životné prostredie.

Luxury

Starostlivosť o pokožku pri opaľovaní

Predstavujeme lákavý prírodný opaľovací sprej, ktorý je navrhnutý tak, aby poskytoval pokožke všetko potrebné počas opaľovania. QUEEN BEE SUN SPRAY SPF15 s exotickou kokosovou vôňou v sebe kombinuje prírodné oleje z mrkvy, sezamu a rakytníka, ktoré poskytujú pokožke vystavenej slnečným lúčom ideálnu výživu. Mrkva je zdrojom betakaroténu, ktorý má na svedomí rovnomerne opálenú pokožku. Sezam a rakytník obsahujú vysoký podiel antioxidantov a protizápalových látok zamedzujúcich poškodeniu vrstiev pokožky pri opaľovaní. Hlavnú funkciu plní prírodný slnečný minerálny filter, ktorý dokáže spoľahlivo ochrániť pokožku pred žiarením UVA i UVB. Jemné prírodné zloženie je vhodné i pre citlivú pokožku, ktorá je vďaka nemu rozmaznávaná a zároveň chránená.

3x

Pre dosiahnutie rýchlejšieho bronzového opálenia môžete vyskúšať aj jedinečný luxusný prírodný olej Queen Bee s čokoládovou vôňou, ktorý neobsahuje ochranný UV filter, keďže bol vytvorený priamo pre potreby pokožky v soláriu, avšak v kombinácií s ochranou proti slnečnému žiareniu je ho možné použiť aj na priamom slnku.

Starostlivosť o pokožku po opaľovaní

Hĺbkovú starostlivosť po opaľovaní sa rozhodne neoplatí podceniť, a preto odporúčame použiť QUEEN BEE AFTER SUN s panthenolom, ktorý poskytuje pokožke po opaľovaní kokteil nabitý prírodnými látkami zaručujúcimi obnovu a krásu. Do prémiovej prírodnej starostlivosti po opaľovaní patrí i nechtíkový olej, aloe vera a voda z levanduľových kvetov, ktoré sú rovnako známe pre svoje upokojujúce účinky. Makadamový a arganový olej je dôležitý pre zabezpečenie dostatočnej výživy a prísunu látok potrebných na obnovu pokožky. Upokojujúci telový krém QUEEN BEE AFTER SUN bol vyvinutý tak, aby ulahodil i tým najnáročnejším klientom.

SUNSPRAY1  Portrait of happy family having breakfast together at home 

Slnečné lúče potrebujeme pre správne fungovanie organizmu, rýchlemu starnutiu sa však chce vyhnúť každý z nás. Stavte toto leto na starostlivosť bez chémie od spoločnosti

QueenBee a slnko vám žiadne vrásky nespraví.

Viac informácií: www.queenbeeshop.sk

logo biela

    1075

    Súvisiace články