Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 18. január 2012

Celebrity pred a po diéte

Príbehy o chudnutí sú také inšpirujúce. A zvlášť vtedy, keď k nim je pridaná i fotodokumentácia.

Celebrity pred a po diéte

18. 1. 2012

Príbehy o chudnutí sú také inšpirujúce. A zvlášť vtedy, keď k nim je pridaná i fotodokumentácia. A hoci je teraz už takmer celý Hollywood v dobrej kondícii, nie vždy tomu tak bolo. Ak teda hľadáte motiváciu na zhodenie pár kíl či spevnenie ramien, my vám ju prinášame.


Jennifer-Hudson
Jennifer Hudson:
finalistka speváckej súťaže American Idol sa spojila v boji proti svojim kilogramom s Harley Pasternak. Známym osobným trénerom a urobila dobre. Z peknej bacuľky sa stala krásna a štíhla dáma, ktorá to však s diétovaním nepreháňa. SO svojou hmotnosťou je momentálne spokojná a nechce na nej už nič viac meniť. 


Drew-Carey
Drew Carey: otázka hmotnosti netrápi len ženy. Príkladom je aj americký komik Drew Carey, ktorý svojich fanúšikov prekvapil stratou viac ako 45 kilogramov. Stačí k tomu len zdravá strava a pravidelné ranné cvičenie, ktoré si komik, mimochodom, vraj veľmi obľúbil. 


Sara-Rue
Sara Rue: americká televízna herečka tiež zvádzala dlhodobý boj so svojou váhou. Nakoniec schudla úžasných 20 kilogramov a jej hovorca na ňu prezradil, že sa dokonca zúčastnila aj polmaratónu. Je to naozaj inšpirujúce, keď si pomyslíte na to, že Sara nebola pol roka pred diétou prebehnúť ani jednu míľu, čo poviete? 


John-Goodman
John Goodman: herec, ktorý sa u nás preslávil predovšetkým ako manžel seriálovej Roseanne, vyzerá ako úplne ako nový človek. Zatiaľ čo však herec mlčí o tom ako sa mu to podarilo, podľa jeho hovorcu je za tým cvičenie a diéta. 


Robin-Quivers
Robin Quivers: Táto dáma je známou americkou rozhlasovou moderátorkou, takže svoju váhu dlho neriešila. No napokon sa aj ona rozhodla urobiť niečo pre svoje zdravie a schudla vyše 35kilogramov. Tento rok sa dokonca chystá na New York City Marathon. 

foto by people.com
pripravila: Katarína Segešová 

    9739

    Súvisiace články