Svet kozmetiky nebol nikdy populárnejší ako je dnes. My ako spotrebitelia sme zároveň aj viac informovaní a v pretlaku produktov sme nároční na výber toho správneho pre našu pleť. Na Youtube sa probletaike starostlivosti o pleť venuje množstvo vlogerov, no títo patri k tým najlepším a ich odporúčania a tipy nasledujú milióny ľudí po celom svete.

 

kozmetické youtube kanály vlogeri youtiuberi starostlivosť o pleť kozmetika krása@beautywithinofficial 

 

Hyram

Jeden z najsledovanejších Youtuberov v oblasti skincare, Hyram je známy svojou vášňou pre kozmetikou a hlbokými znalosťami jednotlivých ingrediencií. Vo svojich videách rozoberá účinnosť látok, efektivitu produktov a hodnotí svoje skúsenosti s ich používaním.

 

 

Dr. Dray

Ak hľadáte rady od certifikovanej odborníčky, obráťte sa na kanál Dr.Dray. Dermatologička vám vo svojich videách priblíži rôzne produkty aj trendy ingrediencie a zhodnotí ich aj zo svojho odborného hľadiska. Okrem toho tiež dokáže poradiť s rôznymi kožnými problémami ako napríklad čoraz častejším maskné.

 

 

James Welsh

Brit James je skincare nadšenec a vo svojich videách sa s vami podalí o svoje skúsenosti s jednotlivými produktami alebo ingredienciami. Častokrát sa sústreďuje najmä na starostlivosť o problematickú pleť, keďže sám je jej majiteľom. Zároveň vyvracia rôzne mýty a učí nás viac rozumieť svojej pleti.

 

 

Liah Yoo

Kanál symaptickej Liah si nalaďte, ak sa strácate vo svete kozmetiky a chceli by ste sa v nej rýchlo zorientovať. Liah vám vo svojich videách veľmi jednoduchým a pochopiteľným spôsobom vysvetlí podstatu ingrediecní a spôsob používanie jednotlivých produktov. Vďaka nej zistíte, čo môže vaša pleť potrebovať a ako z kozmetiky vaťžiť maximum. Liah je zároveň zakladateľou veľmi populárnej a ospevovanej kórejskej kozmetiky Krave Beauty.

 

 

 

Cassandra Bankson

Cassandra je na Youtube veľmi dobre známa, keďže počas 10 rokov poctivo dokumentovala svoju cestu k lepšej pleti bez akné. Dnes je skincare špecialistkou, profesionálnou dermatologičkou, ktorá sa svoje vedomosti a skúsenosti snaží posúvať ďalej a tým pomáhať ľuďom, ktorí majú s pleťou skutočné problémy.

 

 

 

Beauty Within

Na kanáli Beauty Within môžete objavovať najrôznejšie kozmetické produkty a ich hodnotenie s dvomi moderátorkami, ktoré majú odlišný typ pleti. Obe sa vyznajú v ingredienciách a ich účinnosti, takže odchádzať budete informovaní a zakaždým sa naučíte niečo nové. Vo svojich videách sa tiež venujú zaužívaným tradíciám v starostlivosti o pleť a rôznym mýtom.

 

 

 

Gothamista

Renée Chow, ktorá založila kanál Gothamista je veľkou fanúšičkou kozmetiky a berie ju veľmi vážne. Vyhľadáva najnovšie produkty a ingrediencie, ktoré následne skúša a hodnotí. Snaží sa neustále vylepšovať svoju starostlivosť o pleť a svojimi vedomosťami dokáže poradiť aj nám všetkým. Vo videách rozoberá populárne značky, ale neobchádza ani rôzne alternatívne, menej známe produkty.

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaKam na liposukciu, facelift, nové prsia ...

Bratislava má najmodernejšiu plastiku! Vďaka Klinike YES VISAGE získala Bratislava veľkým rozšírením do nových priestorov najmodernejšiu kliniku plastickej chirurgie a...


Líčenie | 12.apr 2021

Jednoduché líčenie na jar

Stále pretrvávajúce opatrenia nám nedovoľujú siahnuť po klasických jarných rúžoch, ktorými by sme za bežných okolností rozžiarili svoju vizáž. Avšak...


Vlasy | 09.apr 2021

Jarná účesová inšpirácia

Jar znamená pauzu všetkým čiapkám, ktorými sme sa udržiavali v zime v teple. Teraz si môžeme vychutnať viac voľnosti aj...


Líčenie | 06.apr 2021

Manikúrový trend: Nude Nails

Naturálna krása je v tomto období v popredí. Týka sa nielen líčenia, ale aj minimalistického prístupu v starostlivosti o pleť...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...