Vieš si predstaviť, že by bola tvoja pleťová kozmetika taká čistá, že ju môžeš zjesť? Vieš si to predstaviť so svojím pleťovým krémom? Mladá Annemarie Lindner raz povedala, že si nedá na tvár to, čo nemôže aj zjesť. A tak si pred 60 rokmi začala miešať svoje vlastné prírodné mastičky. Teraz jej kozmetika ANNEMARIE BÖRLIND valcuje nemecký trh a je známa po celom svete.

 

annemarie borlind

 

,,Na každý problém s pleťou je bylinka. Čaká len na to, kým ju objavíme.”

To je slávny výrok Annemarie Lindner, na ktorom postavila celú svoju prírodnú kozmetiku. V mladosti ju dlho trápila mastná pleť a vyrážky. Hľadala pomoc aj u dermatológov, avšak jej stav jej pleti sa zlepšil len na krátko, kým liek používala. Po vysadení liečivých mastičiek od lekárov sa jej pleť vždy vrátila do pôvodného stavu. A to Annemarie Lindner vyskúšala naozaj vtedy dostupné procedúry. Lekári pred 60 rokmi neboli naklonení prírodným ingredienciám, všetko sa liečilo syntetickými zložkami.

Tak sa mladá Annemarie rozhodla miešať si vlastné mastičky z prírodných ingrediencií. Viete, čo sa stalo? Na jej prekvapenie zázračne zaúčinkovali. Zbavila sa vyrážok a jej pleť žiarila. To bol moment, kedy sa rozhodla založiť si vlastnú značku prírodnej kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND.

Doteraz jej prírodná pleťová kozmetika pomohla tisícom ľudí po celom svete. Na Nemeckom trhu je v TOP 10 najpredávanejších značiek. A teraz sa podržte. V tejto TOP 10 je ako jediná prírodná kozmetika. Umiestnila sa dokonca pred značkami ako Chanel a La Mer.

 

Táto práca je pre nás poslaním

„Prírodná kozmetika nie je len moderný BIO trend. Je to hlavne o postoji k sebe samým. Je to o rozhodnutí životného štýlu, zdravia, krásy a tiež vlastného postoja k prírode a ochrane našej planéty“ hovorí Henrieta Martinková, ktorá vedie firmu s výhradným zastúpením pre značku Annemarie Börlind na slovenskom a českom trhu. Firmu riadi spolu s manželom a na prírodnú kozmetiku nedajú dopustiť. Svoju prácu vnímajú ako poslanie s odkazom pre mladé generácie.

 

 

Picture2Henrieta Martinková spolu s manželom Jánom, s ktorým riadi firmu a ich synom Marcusom.

 

 

Mladí ľudia chcú bio kozmetiku, ktorá je čistá a stojí na etických princípoch

Ženy si až teraz začínajú uvedomovať, čo Annemarie vedela už pred 60 rokmi. Že chémia na tvári nemá čo robiť. Preto sa prírodná kozmetika Annemarie Börlind celé roky vyrába z čisto prírodných ingrediencií z kontrolovaného ekologického hospodárstva. Neobsahuje žiadne sulfáty, parabény, parfumované ani ostatné zložky, ktoré by si si na tvár nechcela dať. Vychádza to zo samotnej filozofie značky Annemarie Börlind.

Mladí ľudia ju milujú hlavne preto, že sa netestuje na zvieratách a pochádza z organického hospodárstva. Vieš, čo najviac oceňujú? Že všetky produkty sú vegetariánske a niektoré dokonca vegánske. Ako základ používajú prirodzene čistú, pramenitú vodu z vlastného prameňa, ktorý vyviera z hĺbky 166 metrov v Čiernom lese, neďaleko sídla spoločnosti.

 

Ako pomôcť svojej pleti v tomto období?

Keď klesne teplota pod 8 stupňov, zníži sa tvorba mazu a naša pleť trpí. Zníži sa tvorba hydrolipidného plášťa, ktorý je zodpovedný za ochranu vašej pleti. Pleť stráca vlhkosť, trpí, tvoria sa červené žilky a stáva sa citlivejšou. Ak chcete svoje suchej citlivej pleti pomôcť, siahnite po LL Regeneration, ktorá je našou najpredávanejšou radou medzi ženami vo veku 24 - 35 rokov. Dá suchú pleť dokopy a poradí si aj s prvými vráskami.

Picture3

 

A chcete ešte jeden tip od nás? Ženy si k rade LL REGENERATION rady dokupujú aj dvojfázové sérum energizer z pomarančových kvetov. Jeho úlohou je dodať energiu unavenej a mdlej pleti bez života. Obsahuje bio jojobový a makadamiový olej a vitamín C. Účinný kokteil prírodných ingrediencií - tak by sa dal nazvať tento malý zázrak.

 

Picture5

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 18.feb 2020

Beauty trendy z LFW FW20

Podľa britských dizajnérov, ktorí nám predstavili svoje kolekcie na nedávnom Fashion Week-u, sa na jeseň budú nosiť nahé pery, nežne...


Vyskúšajte 3 odtiene nefalšovanej krásy

Vonkajšia krása a mladosť sú to, o čo sa dnes snaží každá jedna žena, aj muž. Avšak zmenám súvisiacim s...


Líčenie | 13.feb 2020

Valentínska vizáž: Inšpirácia od svetový...

Každý si oslavu lásky predstavuje inak, pre niekoho to je chutná večera, niekto si vysníva exkluzívny pobyt pri Eiffelovke, iní...


Trendy krasa | 13.feb 2020

Beauty trendy z NYFW FW20

Výrazné červené pery, zamotané vrkoče a kovové odlesky si nás podľa prestížnych módnych domov získajú nasledujúcu sezónu. Aké beauty trendy sa...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Kostýmové trendy na jar

Džínsová bunda, trench coat či lodičky, to sú typické jarné kúsky. K tomuto ročnému obdobiu vša...

Džínsy na jarný spôsob

Univerzálne, praktické, pohodlné, také sú džínsy. Milované mnohými ženami na svete a niektoré s...

5 tipov ako na ekologický šatník

Byť ekologickejší neznamená iba prestať nakupovať vo fast fashion reťazcoch každý víkend, ale aj nak...