Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Šport a fitness / 14. máj 2012

Prípravy na letnú sezónu začínajú u Laciho Strikea!

Gastronomický koncept eDiéta sa spojil s Lacim Strikeom aby spoločne všetkým dokázali, že mať ideálnu postavu do plaviek nie je nemožné. Práve naopak.

Prípravy na letnú sezónu začínajú u Laciho Strikea!

14.5.12

Gastronomický koncept eDiéta sa spojil s Lacim Strikeom aby spoločne všetkým dokázali, že mať ideálnu postavu do plaviek nie je nemožné. Práve naopak. Nový projekt, ktorý aktuálne tanečník a choreograf verejnosti predstavuje nevznikol náhodou. Novopečený otecko a tanečný mág ho testoval dokonca sám na sebe! Ako sám prezradil, už dnes projekt oslovuje najmä mladé ženy okolo 30-tky.

Existuje mnoho spôsobov, ako efektívne a rýchlo schudnúť. Bohužiaľ, málokedy je to zábava. Ruku na svaly! :) Koľkokrát ste radšej „zutekali" s priateľmi do cukrárne namiesto plánovanej posilňovne alebo si dookola menovali všetky výhody kyprých tvarov tak hlasno, aby to počul aj váš partner? „Chudnúť do ideálnych tvarov sa však dá aj zábavne a bez tvrdej driny" hovorí Laci Strike, ktorý sa pred nedávnom priznal, že túži schudnúť aspoň pár kíl.

„eDiéta je určená pre všetkých tých, ktorí vyhľadávajú racionálnu, chutnú, zdravú a kaloricky vyváženú stravu. Ľudia s nami bez starostí schudnú aj 3-4kg mesačne, no ide predovšetkým o zmenu životného štýlu. Ponúkli sme preto Lacimu príležitosť, aby sa stravoval práve u nás a on súhlasil. Napokon z toho vzniklo spojenie eDiéta a tanec, lepšie povedané eDiéta a Densa" hovorí Petra Pitoňáková z eDiéty.

 

eDita2


Všetky programy eDiéta sú zostavené dietológom a ich základom je vyvážená strava, ktorá je kaloricky nastavená tak, aby ste schudli a pritom nehladovali. Stravu teda prijímate postupne celý deň, vždy v určenom čase, presne päťkrát denne. Jedlá z menu pripravujú profesionálni kuchári zo surovín na báze „nature food" alebo bio v najmodernejších parných konvektomatoch, ktoré zachovávajú ich výživovú hodnotu. Následne sú, na rozdiel od konkurenčných spoločností, v praktických plastových baleniach doručené až k vám v chladiarenských autách.

„Všetci vieme, že idálne sa postava formuje práve spojením jedla a pohybu. Za skvelého partnera racionálnej stravy som teda zvolil Densu. Ide o náš nový produkt, tanečno-športový program, ktorý som vytvoril minulú sezónu v spolupráci s fitnes trénermi a odborníkmi na výživu. Inšpiroval som sa najmä cvičením populárnym vo svete. Výhod má Densa hneď niekoľko – nepotrebujete hudobný sluch, kroky si zapamätáte jednoducho, uspokojíme tancu chtivých, ale aj tých, ktorí chcú spevniť telo a zaposilňovať si a výsledky sa objavia veľmi rýchlo" prezradil tanečník.

{youtube}hxLz9Oypj0o{/youtube}

„Skrátka, vy nám prezradíte aká je vaša reálna a vysnívaná váha a my vám v spolupráci s dietológom vypočítame, ako dlho vám stravu budeme voziť až domov. Navyše v rámci špeciálnych programov myslíme aj na gurmánov, fanúšikov bio potravín, vegetariánov, alergikov, celiatikov či diabetikov. Aktuálne však, samozrejme, na tých, ktorí chcú mať do plaviek ideálnu postavu. Však testujte s nami" zakončuje Petra Pitoňáková z eDiéty.
„Aktuálne hľadáme 20 žien, ktoré si pod vedením profesionálneho trénera chcú do leta „vymakať" telo Densou a eDiétou. Dokážeme tak, že v tomto projekte je možné naozaj všetko. To, ako budete vyzerať v plavkách je na vás! " smeje sa Laci Strike.

Na ukážkové cviky sa môžčte na našom portáli tešiť už čoskoro...

www.edieta.sk
www.densa.sk

    6419

    Súvisiace články