Bez ohľadu na to, či sa chystáte na dovolenku alebo ju tento rok vynecháte, leto je predsa len tu. To znamená aj menej vrstiev oblečenia, kratšie kúsky a viac odhalenej pokožky. V prípade, že ste sa rozhodli získať svoju stratenú formu alebo ju chcete posunúť ešte ďalej, poradíme vám, ktoré aplikácie vám v tom pomôžu.

 

aplikácie cvičenie doma

 

Počas karantény sme boli prinútení zvyknúť si na cvičenie doma, keďže fitnescentrá museli zavrieť svoje brány. Našťastie však existuje množstvo zaujímavých športových aplikácií, s ktorými sme mohli pokračovať v cvičení. Teraz vám ich predstavujeme, aby ste pomocou nich, bez výbavy a špeciálnych prístrojov dokázali budovať zdravé telo aj ducha.

 

Beh: Nike Run Club

Túto aplikáciu síce vyvinula značka Nike, no je bezkonkurenčne najlepšia a navyše úplne zdarma. Dokážete v nej získať prístup ku rôznym tréningovým plánom od svetových trénerov aj športovcov a následne si môžete personalizovať svoje ciele. Potom už len stačí sledovať, ako sa zlepšujete.

 

nike run

 

 

Jóga & Pilates: Glo

Zrejme najlepšia personalizovateľná jóga na trhu, síce stojí mesačne až 23 eur, no za tú kvalitu a tréningové plány na mieru to určite stojí. V ponuke je viac ako 4-tisíc rôznych tréningov, ktoré vedú celebritní jogíni, pričom sústrediť sa môžete na najrôznejšie potreby svojho tela aj duše. Či už hľadáte vnútornú rovnováhu alebo fyzickú silu.

 

glo 

 

 

Silové cvičenie: Fitbod

Táto aplikácia je v podstate virtuálny osobný tréner. Mesačný poplatok za najvyšší program stoji necelých 10 eur, čo sa v porovnaní s cenou za osobný tréning nedá porovnať. Do aplikácie zadajte svoje ciele, úroveň a miery, a zvyšok nechajte na appku. Vyhodnotí, aký typ tréningu je pre vás najlepší a algoritmus vám následne bude tréningy upravovať podľa výkonov.

 

fitbod 

 

 

Rôzne typy: NEOU Fitness

NEOU je ako Netflix na rôzne tréningy. Na tejto platforme nájdete viac ako 60 rôznych typov cvičení, kam sú následne zaradené nespočetné hodiny najrôznejších tréningov. Ak hľadáte niečo, čo vás tak skoro neprestane baviť, toto je ono. Nájdete si v tom zaručene to najlepšie pre seba a keď vás to prestane baviť, môžete prejsť na niečo iné. Ich ponuka sa navyše neustále rozrastá. Mesačne vás aplikácia vyjde na 15 dolárov.

 

neou

 

Foto: archív značiek

 

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 11.jún 2021

Beach Waves Season

Dobrodružstvá a nové zážitky, odviazanosť aj relax, toto všetko patrí k letu. Túto nenapodobiteľnú atmosféru radi podčiarkujeme výberom našich outfitov...


Chemické a fyzikálne UV filtre: Ktoré sú...

S príchodom slnečných dní a blížiacimi sa dovolenkami každé leto začíname riešiť aj výber krémov s ochrannými faktormi alebo teda...


Kolagén nielen pre krásnu pokožku, ale a...

Pod slovom kolagén väčšine z nás napadnú tie najrôznejšie výživové doplnky, ktoré podporujú krásnu mladú, rozžiarenú a pružnú pokožku. Podpora...


Líčenie | 09.jún 2021

Letná pedikúrová inšpirácia

Sezóna sandálov znamená, že začíname odhaľovať aj svoje chodidlá. Aj tie z nás, ktoré pedikúru počas celého roka veľmi neriešia...

 

Naše tipy

Džínsy na jar: 6 štýlových outfitov

Ak patríte k milovníčkam džínsov, určite sa im neplánujete vyhýbať ani na jar. Avšak v tomto období ...

SOM STORE otvára POP-UP predajňu so slov...

Concept store SOM môžete poznať najmä z online sveta, kde ponúka to najlepšie zo slovenskej a českej...

Jarný manikúrový trend: Trblietky

Nie všetky trendy sú logické (čoho dôkazom sú napríklad kožené košele na leto). V beauty svete by sm...