Bez ohľadu na to, či sa chystáte na dovolenku alebo ju tento rok vynecháte, leto je predsa len tu. To znamená aj menej vrstiev oblečenia, kratšie kúsky a viac odhalenej pokožky. V prípade, že ste sa rozhodli získať svoju stratenú formu alebo ju chcete posunúť ešte ďalej, poradíme vám, ktoré aplikácie vám v tom pomôžu.

 

aplikácie cvičenie doma

 

Počas karantény sme boli prinútení zvyknúť si na cvičenie doma, keďže fitnescentrá museli zavrieť svoje brány. Našťastie však existuje množstvo zaujímavých športových aplikácií, s ktorými sme mohli pokračovať v cvičení. Teraz vám ich predstavujeme, aby ste pomocou nich, bez výbavy a špeciálnych prístrojov dokázali budovať zdravé telo aj ducha.

 

Beh: Nike Run Club

Túto aplikáciu síce vyvinula značka Nike, no je bezkonkurenčne najlepšia a navyše úplne zdarma. Dokážete v nej získať prístup ku rôznym tréningovým plánom od svetových trénerov aj športovcov a následne si môžete personalizovať svoje ciele. Potom už len stačí sledovať, ako sa zlepšujete.

 

nike run

 

 

Jóga & Pilates: Glo

Zrejme najlepšia personalizovateľná jóga na trhu, síce stojí mesačne až 23 eur, no za tú kvalitu a tréningové plány na mieru to určite stojí. V ponuke je viac ako 4-tisíc rôznych tréningov, ktoré vedú celebritní jogíni, pričom sústrediť sa môžete na najrôznejšie potreby svojho tela aj duše. Či už hľadáte vnútornú rovnováhu alebo fyzickú silu.

 

glo 

 

 

Silové cvičenie: Fitbod

Táto aplikácia je v podstate virtuálny osobný tréner. Mesačný poplatok za najvyšší program stoji necelých 10 eur, čo sa v porovnaní s cenou za osobný tréning nedá porovnať. Do aplikácie zadajte svoje ciele, úroveň a miery, a zvyšok nechajte na appku. Vyhodnotí, aký typ tréningu je pre vás najlepší a algoritmus vám následne bude tréningy upravovať podľa výkonov.

 

fitbod 

 

 

Rôzne typy: NEOU Fitness

NEOU je ako Netflix na rôzne tréningy. Na tejto platforme nájdete viac ako 60 rôznych typov cvičení, kam sú následne zaradené nespočetné hodiny najrôznejších tréningov. Ak hľadáte niečo, čo vás tak skoro neprestane baviť, toto je ono. Nájdete si v tom zaručene to najlepšie pre seba a keď vás to prestane baviť, môžete prejsť na niečo iné. Ich ponuka sa navyše neustále rozrastá. Mesačne vás aplikácia vyjde na 15 dolárov.

 

neou

 

Foto: archív značiek

 

Najnovšie zo sekcie krásaSLOW DOWN

Už dávno neplatí, že prírodná kozmetika nedokáže riešiť špecifické problémy podľa individuálnych požiadaviek žien. Dnes si nemusíte vyberať medzi efektivitou...


Trendy krasa | 27.okt 2020

Spolupráca The Met x J.Hannah: Laky na n...

Dizajnérka šperkov Jess Hannah navrhla pri príležitosti otvorenia módnej výstavy About Time v newyorskom múzeu The Met, kolekciu lakov na nechty...


Ceramidy: Zložka, ktorú pleť na zimu pot...

Naša pokožka sa počas ročných období správa odlišne. Niekedy potrebuje čo najviac ľahkosti a voľnosti dýchať, inokedy si zasa pýta pomoc...


Najlepšie očné krémy pre každý typ probl...

Venujete svojmu očnému okoliu špeciálnu starostlivosť? Je to vôbec potrebné a ak áno, tak po akých produktoch je vhodné siahnuť? Prezradíme...

 
 predplatné new

 
 predplatné new

 

Naše tipy

Akné a modeling

Problémy s pletí se nevyhýbají ani modelkám a modelům. Zeptali jsme se modelky a modela z agentury E...

Priehľadná manikúra na jeseň

Ak máte radi v manikúre jednoduchosť a preferujete prirodzenosť, no zároveň hľadáte niečo ...

Outfitová inšpirácia na október

Výrazne nižšie teploty, no stále dostatok slnka a do toho občasné prehánky. Aj tak by sa dalo popísa...