Bez ohľadu na to, či sa chystáte na dovolenku alebo ju tento rok vynecháte, leto je predsa len tu. To znamená aj menej vrstiev oblečenia, kratšie kúsky a viac odhalenej pokožky. V prípade, že ste sa rozhodli získať svoju stratenú formu alebo ju chcete posunúť ešte ďalej, poradíme vám, ktoré aplikácie vám v tom pomôžu.

 

aplikácie cvičenie doma

 

Počas karantény sme boli prinútení zvyknúť si na cvičenie doma, keďže fitnescentrá museli zavrieť svoje brány. Našťastie však existuje množstvo zaujímavých športových aplikácií, s ktorými sme mohli pokračovať v cvičení. Teraz vám ich predstavujeme, aby ste pomocou nich, bez výbavy a špeciálnych prístrojov dokázali budovať zdravé telo aj ducha.

 

Beh: Nike Run Club

Túto aplikáciu síce vyvinula značka Nike, no je bezkonkurenčne najlepšia a navyše úplne zdarma. Dokážete v nej získať prístup ku rôznym tréningovým plánom od svetových trénerov aj športovcov a následne si môžete personalizovať svoje ciele. Potom už len stačí sledovať, ako sa zlepšujete.

 

nike run

 

 

Jóga & Pilates: Glo

Zrejme najlepšia personalizovateľná jóga na trhu, síce stojí mesačne až 23 eur, no za tú kvalitu a tréningové plány na mieru to určite stojí. V ponuke je viac ako 4-tisíc rôznych tréningov, ktoré vedú celebritní jogíni, pričom sústrediť sa môžete na najrôznejšie potreby svojho tela aj duše. Či už hľadáte vnútornú rovnováhu alebo fyzickú silu.

 

glo 

 

 

Silové cvičenie: Fitbod

Táto aplikácia je v podstate virtuálny osobný tréner. Mesačný poplatok za najvyšší program stoji necelých 10 eur, čo sa v porovnaní s cenou za osobný tréning nedá porovnať. Do aplikácie zadajte svoje ciele, úroveň a miery, a zvyšok nechajte na appku. Vyhodnotí, aký typ tréningu je pre vás najlepší a algoritmus vám následne bude tréningy upravovať podľa výkonov.

 

fitbod 

 

 

Rôzne typy: NEOU Fitness

NEOU je ako Netflix na rôzne tréningy. Na tejto platforme nájdete viac ako 60 rôznych typov cvičení, kam sú následne zaradené nespočetné hodiny najrôznejších tréningov. Ak hľadáte niečo, čo vás tak skoro neprestane baviť, toto je ono. Nájdete si v tom zaručene to najlepšie pre seba a keď vás to prestane baviť, môžete prejsť na niečo iné. Ich ponuka sa navyše neustále rozrastá. Mesačne vás aplikácia vyjde na 15 dolárov.

 

neou

 

Foto: archív značiek

 

Najnovšie zo sekcie krásaLíčenie | 05.aug 2020

TOP 10 LETNÉ MAKE-UPY

Nezaťažujte svoju pleť zbytočne. Počas horúcich dní jej doprajte ľahšie textúry i čo sa týka make-upov. Práve na leto sú...


Trendy krasa | 05.aug 2020

Neutrálna manikúra hitom tohto leta

Uprednostňujete vo svojej letnej manikúre výrazné farby či dokonca žiarivé neónové tóny? Alebo na to idete minimalisticky a nenápadne? Práve neutrálna...


Alfa Omega opaľovania

Darmo budete mať pokožku ako rodená Brazílčanka, ak sa budete vystavovať nadmernému slneniu, koledujete si o poriadny problém. Zdravotný aj...


SVETLO pre vašu pleť

Odpoveďou na každý problém pokožky je pravidelná starostlivosť. Nejde však iba o kozmetické produkty, ktoré používate ale aj o to...

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 predplatne

salonangels banner 300x300 B
 

 

Naše tipy

Must-have rúže na leto

Rúže sú skvelou pomôckou aj na tie dni, kedy sa nám nechce líčiť alebo na to jednoducho nemáme čas. ...

Dovolenkové outfity podľa módnych ikon

Kto povedal, že si dovolenkovú atmosféru nemôžeme dopriať aj v prípade, že ostávame cez leto do...

Póry po kontrolou

So stúpajúcimi teplotami v lete sa zvyšuje aj aktivita našej pokožky, konkrétne mazových žliaz...