Na to, aby ste si vytrénovali postavu svojich snov a zdravého ducha, nemusíte chodiť každý deň do preplneného fitka alebo na skupinové hodiny. Pohodlne to zvládnete doma a pomôžu vám pri tom tieto pomôcky.

 

homegym

 

TRX

Populárne gumy a laná TRX sa dnes bežne využívajú na cvičenie celého tela. Stačí ich pripevniť o pevnú strop alebo stenu.

1 

 

 

Závažia na členky a zápästia

Aj pridanou váhou na členkoch či na zápästiach môžete efektívne posilňovať horné či dolné končatiny. Vo väčšine prípadov môžete pridávať a uberať váhu podľa potreby.

2 

 

 

 

Záťažové švihadlo

Podľa štúdií sa 10 minút skákania na švihadle vyrovná 30 minútovému joggingu. Vyberte si švihadlo s možnosťou záťaže v rúčkach a môžete experimentovať s intenzitou.

4 

 

 

Odporové gumy

S pomocou odporových gúm veľmi jednoducho rozcvičíte telo, môžete ich využiť aj na rehabilitáciu či na zlepšovanie mobility, ale aj na posilňovanie.

5 

 

 

 

Kettlebell

Táto pomôcka je veľmi versatilná, využiť sa dá na najrôznejšie cviky od mŕtvych ťahov cez drepy až po dynamické cvičenia cenlého tela.

6 

 

 

 

Slidery

Ďalšia veľmi praktická a všestranná pomôcka, ktorou veľmi jednoducho môžete posilňovať stred tela, najmä brucho.

7 

 

 

 

Foam roller

Vďaka foam rolleru môžete nielen precvičovať mobilitu, ale aj rehabilitovať a masírovať svalstvo.

10 

 

 

 

MoveIt

Ak potrebujete komplexné riešenie pre pravidelné cvičenie doma, stavte na tento prístroj. Vyžaduje si voľnú plochu v rozmeroch 3x3 metre, spojíte ho s príslušnou aplikáciou a následne cvičíte podľa pokynov. Systém vám ďalej vyhodnocuje vaše výkony.n

8 

 

 

Wahoo Tickr X

Wahoo je o niečo prepracovanejší fitness tracker. Počas cvičenia ho máte upevnený na hrudníku, vďaka čomu veľmi presne meria pulz. Prepojiť sa dá s mnohými aplikáciami ako Nike + Running či Apple Health.

9

Foto: archív značiek

Najnovšie zo sekcie krásaZnačka anemone prezentuje kozmetiku s kv...

Anemone je beautystore s jedinečnou kozmetikou. V spoločnosti dôverujú kvalitným ingredienciám a čistému dizajnu, vďaka čomu sa môžu pýšiť skutočnými výsledkami.  


Vráťte sa do leta s vôňou a sviežosťou t...

Samozrejme, aj zimné obdobie má svoje čaro, ale naša pokožka dostáva poriadne zabrať. Preto si vyžaduje rovnakú, ak nie ešte...


Trendy krasa | 02.dec 2020

Sviatočná manikúra na Vianoce

Vianoce vždy majú magickú atmosféru, ktorú tvorí skvelé jedlo, spoločnosť rodiny a blízkych, no svoju rolu zohrávajú aj trblietavé ozdoby, vysvietený...


Tajomstvo svetových topmodeliek dostupné...

Čo obdivujete na modelkách? Ich dokonalo upravené vlasy, fit postavu či krásnu pleť? Všetky tieto aspekty do veľkej miery samozrejme...


Naše tipy

Jesenný styling: Chatová móda v meste

Rok 2020 a situácia okolo pandémie výrazne zmenili prístup k móde a obliekaniu. Zatia...

Najlepšie adventné kalendáre na rok 2020

V prípade, že nie ste veľmi na čokoládu a sladkosti alebo si držíte líniu, siahnite tento ...

Pleteniny vládnu jeseni, ktoré sú must-h...

Nič nie je lepšie ako obliecť sa do príjemných, hrejivých pletenín počas jesene. Extra bonusom však ...