Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Šport a fitness / 16. január 2012

Soňa Norisová objavila s Power Plate nový rozmer cvičenia

Spoločnosť Power Plate International v minulom roku predstavila herečku Soňu Norisovú ako tvár nového modelu domáceho vibračného stroja Power Plate® my7TM. Vo fitness hany bany zameranom na dámy sa populárna herečka cíti skvele a vďaka pravidelným tréningom si poradila aj s dlhodobými bolesťami chrbta a vytvarovaním postavy.Tento unikátny stroj vďaka prevratnej technológii nahradí celú domácu posilňovňu a predstaví vám úplne novú podobu domáceho tréningu.

Soňa Norisová objavila s Power Plate nový rozmer cvičenia

16. 1. 2012

herecka_Sona_Norisova_2Spoločnosť Power Plate International v minulom roku predstavila herečku Soňu Norisovú ako tvár nového modelu domáceho vibračného stroja Power Plate® my7TM. Vo fitness hany bany zameranom na dámy sa populárna herečka cíti skvele a vďaka pravidelným tréningom si poradila aj s dlhodobými bolesťami chrbta a vytvarovaním postavy.


Tento unikátny stroj vďaka prevratnej technológii nahradí celú domácu posilňovňu a predstaví vám úplne novú podobu domáceho tréningu. Nielen vinou nedostatku času, ale taktiež vďaka rastúcej obľube zdravého životného štýlu dochádza k nárastu dopytu po kvalitných domácich posilňovacích strojoch. S novým modelom vibračného posilňovacieho stroja na domáce použitie Power Plate® my7TM už ani cvičenie pod vedením trénera nemusí byť luxusom, ktorý si doma môžu dovoliť iba celebrity. Power Plate® my7TM sa stane jediným skutočne potrebným vybavením vašej domácej posilňovne. Cvičenie doma nebolo nikdy také efektívne, jednoduché a do posledného detailu premyslené.

„Práca sa mi začína až koncom januára, takže mám teraz čas na výber školy pre syna, ktorý bude zanedlho prváčik, a tiež môžem pravidelne cvičiť v hany bany. Vďaka Power Plate sa mi rýchlo zlepšila kondícia, kilá šli dole a prakticky zmizli dlhodobé bolesti chrbta. Cítim sa oveľa lepšie, pretože na svojom tele vidím zázraky a našla som si nový životný štýl," uviedla Soňa Norisová, slovenská tvár Power Plate® my7TM.

Power Plate® my7TM vám pravidelne pomôže redukovať hmotnosť, tvarovať postavu, spevňovať telo, ale taktiež vás pripraví pred letom do plaviek alebo napríklad na maratón. Zároveň už nemusíte mať strach o svoje zdravie. Nezávislé štúdie potvrdzujú pozitívny vplyv cvičenia na Power Plate ako na pohybový aparát a zdravie kostí, tak dokonca aj na viacero iných zdravotných neduhov. Jeho najväčšou prednosťou a absolútnou novinkou je interaktívny desaťpalcový dotykový displej. Vďaka tejto technológii a skvelému softvéru poskytuje Power Plate® my7TM efektívny tréning s virtuálnym trénerom, ktorý sa používateľovi prispôsobí a dokáže mu vytvoriť program na mieru. Softvér obsahuje tri základné programy: FEEL better, LOOK better, PLAY better. Sú prispôsobené tak, aby každý používateľ pri pravidelnom tréningu dosiahol vopred stanovené ciele. Celkovo však model ponúka až 250 cvičebných programov, viac ako tisíc jednotlivých cvikov a niečo vyše milióna kombinácií. 

 

    10972

    Súvisiace články