Manikúra je perfektným doplnkom, ktorý pridá náladu každému outfitu bez toho, aby ste nad nim zbytočne veľa premýšľali. Stačí si vybrať vhodné farby a skombinovaťť ich do zaujímavého letného mixu. Inšpirujte sa.

Terakota

Ani hnedá ani oranžová. Farba rozpálených letných terás je ako stvorená na obdobie leta. Nie je taká bežná, no pritom je veľmi neutrálna a elegantná. Krásne vynikne na každom tóne pleti a pôsobí chic.

manikúra letná inšpirácia nechty trendy farby@betina_goldstein

 

 

Mandarínková

Fanúšikovia červenej si prídu na svoje pri letnejšej verzii v podobe mandarínkovej farby. Pôsobí šťavnato, sviežo a zároveň skladko. Má výrazný letný a dobrodružný nádych, avšak zároveň je stále sofistikovaná.

zoewechsler@zoewechsler

 

 

Pastelovo citrusová

Akýkoľvek citrusový odtieň v pastelovej verzii bude pôsobiť letne, sviežo a dobrodružne. Krásne vyniknú zelené, žlté či oranžové odtiene, prípadne ich mix, ktorý dodá vašej manikúre ešte zaujímavejší vzhľad.

press reset nails@press_reset_nails

 

 

Biela

Biela farba je letnou klasikou, ktorá vždy pôsobí elegantne. Nenápadná farba je čistá a nevinná, avšak stále dostatočne zaujímavá. Využiť sa dá v rámci rôznych štýlov francúzskej manikúry, v abstraktných motívoch alebo len klasicky jednoliato.

gelswithjade @gelswithjade

 

 

Baby Blue

Chladivo pôsobiaca baby blue má v sebe čosi sofistikované. Krásne vynikne v jednofarebnom dizajne, ale v prepracovanejších dizajnoch, napríklad v kombinácii so zlatými aplikáciami, kedy pôsobí doslova anticky.

paragonnails@paragonnails

 

 

Hlboká smaragdová

Zelená farba je hitom tohto leta, no pokiaľ sa neodvážite siahnuť po jedovatých, výrazných farbách, vyskúšajte hlbokú smaragdovo zelenú. Pôsobí elegantne, avšak netradične, keďže na nechtoch ju nie je často vidieť.

harrietwestmoreland@harrietwestmoreland

 

 

Pastelovo fialová

Ak máte radi pastelové farby, toto leto určite vyskúšajte fialovú. Vyzerá dievčensky, hravo a veselo, no pritom nejde o úplne typickú farbu. Je však skvelou alternatívou ku ružovej. Vyskúšajte ju napríklad vo forme francúzskej manikúry alebo v rámci abstaktných dizajnov.

evelynlnails@evelynlnails

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 04.aug 2021

Prvý Refill Bar Authentic Beauty Concept...

Dnes už dobre známy princíp „reduce, reuse, recycle“ ilustruje, že starostlivosť o seba by sme mali podmieniť cieleným a premysleným nákupom, ktorý...


Vlasy | 04.aug 2021

První Authentic Beauty Concept Refill Ba...

Pražský salon Hairthusiasts se stal prvním v České republice, kde máte možnost znovu a znovu doplňovat váš oblíbený produkt Authentic...


Vlasy | 03.aug 2021

Summer Hair: Baby Braids

Letnú atmosféru tvoríme aj svojim oblečením, stylingoma celkovou vizážou, kam patria samozrejme aj vlasy. Ak máte radi boho štýl plný...


Salón SatinBeauty - pomáhame ženám byť e...

Každá žena túži byť krásna. A každá žena si zaslúži byť krásna. Zdravo sa stravujeme, snažíme sa o dostatok spánku...

 

Naše tipy

Minimalistická outfitová inšpirácia

Minimalistické outfity sú sofistikované, štýlové a vždy elegantné. V lete vynikajú svoju čistotou eš...

Návrat retro topánok na scénu

Návrat trendov z minulosti vládne aj medzi topánkami. V lete si môžete vyberať z flip-flopov s vyšší...

Romantické letné trendy

Na romantický outfit má každý z času na čas náladu. V lete sa navyše takéto outfity vytvárajú veľmi ...