Sezóna sandálov znamená, že začíname odhaľovať aj svoje chodidlá. Aj tie z nás, ktoré pedikúru počas celého roka veľmi neriešia majú väčšie nutkanie pridať svojim chodidlám viac farieb, optimizmu a štýlu. Túto sezónu siahnite po týchto farbách.

 

letná pedikúra inšpirácia farby trendy krása@bettinalooney

 

Koralová

Overená, elegantná farba, ktorá krásne zažiari na každom tóne pleti. Koralová je letnou klasikou, ktorá zažiari nielen v manikúre, ale aj pedikúre. Oproti červenej je jemnejšia a oproti ružovej elegantnejšia.

 

Náš tip:

Dior Vernis Pink 599Dior Vernis Pink 599

 

 

 

Nude

Milovníčky minimalizmu a čistoty si prídu na svoje v nude farbách. Vďaka nim získa pedikúra na upravenom vzhľade, avšak bez toho, aby pôsobil nútene alebo príliš prehnane. Výsledkom je luxusne pôsobia pedikúra, ktorá sa hodí do každej obuvi.

 

Náš tip:

Essie Topless and BarefootEssie Topless and Barefoot

 

 

Fuksiová

Ak aj vy patríte k fanúšikom výrazných letných farieb, vyskúšať by ste mali fuksiovú, ktorá je už letnou stálicou. Túto sezónu sa nosí vo všetkom od oblečenia cez doplnky, až po líčenie pier či manikúru a pedikúru. Pôsobí šťavnato a dobrodružne.

 

Náš tip:

Chanel Le Vernis CaméliaChanel Le Vernis Camélia

 

 

 

Mentolová

Letné horúčavy môžete ochladiť vhodne zvolenou farbou, napríklad mentolovou. Jej zeleno-modré tóny krásne vyniknú na opálenej pokožky a pôsobia osviežujúco a chic. Nie je to síce veľmi výrazná farba, no o to viac pôsobí sofistikovane.

 

Náš tip:

Essie Mint Apple Candy

 Essie Mint Candy Apple

 

 

Limetková

Ak radi experimentujete s farbami, túto sezónu vyskúšajte aj zaujímavú limetkovú, ktorá kombinuje výrazné tóny žltej a zelenej. Pôsobí exoticky a sviežo, čo sa do letného obdobia maximálne hodí.

 

Náš tip:

Dior Vernis Rush Hour 502Dior Vernis Rush Hour 502

 

 

 

Trblietky

Určite ste už postrehli, že túto sezónu sú v nechtovom dizajne obrovským trendom trblietky. Nosia sa skutočne najrôznejšie farby aj veľkosti a pedikúra je ideálnou príležitosťou, kde ich vyskúšať. Vaše nohy tak budú pôsobiť, akoby boli ozdobené šperkami.

 

Náš tip:

 OPI Nail Lacquer Happy Anniversary OPI Nail Lacquer Happy Anniversary

 

 

 

Jedovatá zelená

Pre tie najodvážnejšie tu je jedovatá zelená, ktorá je túto sezónu jedným z najväčších hitov. Okrem toho, že sa nosí v móde, využiť sa dá aj v beauty a manikúra a pedikúra sú na to ako stvorené. Pedikúra je vhodným miestom, kde s touto farbou začať, keď si nie ste úplne istí.

 

Náš tip:

 Nails Inc. Vegan Nail Polish Mother Earths CallingNails Inc. Vegan Nail Polish Mother Earth's Calling

 

 

 

Kovy

Leto a kovové odlesky takisto idú ruka v ruke. Pôsobia luxusne najmä vtedy, keď odrážajú intenzívne svetlo. Siahnuť preto môžete po najrôznejších kovocýh farbách od klasík ako strieborná či bronzová až po retro chrómové farby s odleskami do ružova či modra.

 

Náš tip:

Chanel Le Vernis Golden SandChanel Le Vernis Golden Sand

 

Foto: Instagram, archív značiek

 

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 11.jún 2021

Beach Waves Season

Dobrodružstvá a nové zážitky, odviazanosť aj relax, toto všetko patrí k letu. Túto nenapodobiteľnú atmosféru radi podčiarkujeme výberom našich outfitov...


Chemické a fyzikálne UV filtre: Ktoré sú...

S príchodom slnečných dní a blížiacimi sa dovolenkami každé leto začíname riešiť aj výber krémov s ochrannými faktormi alebo teda...


Kolagén nielen pre krásnu pokožku, ale a...

Pod slovom kolagén väčšine z nás napadnú tie najrôznejšie výživové doplnky, ktoré podporujú krásnu mladú, rozžiarenú a pružnú pokožku. Podpora...


Líčenie | 09.jún 2021

Letná pedikúrová inšpirácia

Sezóna sandálov znamená, že začíname odhaľovať aj svoje chodidlá. Aj tie z nás, ktoré pedikúru počas celého roka veľmi neriešia...

 

Naše tipy

Džínsy na jar: 6 štýlových outfitov

Ak patríte k milovníčkam džínsov, určite sa im neplánujete vyhýbať ani na jar. Avšak v tomto období ...

SOM STORE otvára POP-UP predajňu so slov...

Concept store SOM môžete poznať najmä z online sveta, kde ponúka to najlepšie zo slovenskej a českej...

Jarný manikúrový trend: Trblietky

Nie všetky trendy sú logické (čoho dôkazom sú napríklad kožené košele na leto). V beauty svete by sm...