Manikúra je veľmi jednoduchou cestou, ktorou vyjadríme svoju aktuálnu náladu. V prípade, že máte chuť na letný, bezstarostný a stále štýlový dizajn, inšpirujte sa trendy manikúrou z Instagramu. Nájdete v nej veselé, dobrodužné aj elegantné nápady, ktoré okamžite rožiaria váš celkový look.

Farebná francúzska

Francúzska manikúra zažíva už dlhšiu dobu obrovský boom. Túto sezónu sa nosí jej pastelová verzia, v ktorej môžete skombinovať niekoľko rôznych farieb. Takéto nechty budú pôsobiť veľmi elegantne, chic a zároveň trendy.

letná manikúra nechty inšpirácia nechtový dizajn trendy@overglowedit 

 

Štvorčeky

Jedným z najobľúbenejších letných vzorov sú bezpochyby štvorčeky. Milujeme ich nosiť v našich outfitoch a teraz si ich môžeme dopriať aj na manikúre. Využiť sa pritom dajú na celých nechtoch, ako detail v rámci francúzskej manikúry či ako ozdoba na jednom nechte. Výber farby aj umiestnenia je samozrejme na vás.

thehangedit@thehangedit 

 

 

Biela

Ak preferujete minimalizmus a nadčasovosť, siahnite po obyčajnej bielej farbe. Aj keď sa môže zdať, že ide o nudnú voľbu, biely lak bude vždy pôsobiť veľmi luxusne a čisto. Hodí sa každému tónu pokožky, vyzerá elegantne a dá sa navyše veľmi jednoducho kombinovať s inými farbami.

lefevrediary@lefevrediary 

 

 

Trblietky

Mnohí z nás by nečakali trblietky v tomto ročnom období a šetrili by si ich najmä na obdobie koncoročných večierkov. Avšak táto sezóna je iná a trblietky sa počas nej nosia vo veľkom. Siahnuť môžete po väčších aj menších, po klasických s kovoými odleskami alebo po farebných. Nebojte sa experimentov a pokojne skombinujte aj viacero typov.

amyle.nails3@amyle.nails 

 

 

Špirály

Trend známy zo 70.rokov sa takisto teší veľkej popularite v móde a nosí sa napríklad na šatách, kabelkách a mnohých ďalších kúskoch. Vyskúšať ho môžete aj na nechtoch, kde prinesie dávku dobrodružstva aj retro nádych. Vybrať si môžete z mnohých farebných kombinácií.

celmatique@celmatique

 

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 11.jún 2021

Beach Waves Season

Dobrodružstvá a nové zážitky, odviazanosť aj relax, toto všetko patrí k letu. Túto nenapodobiteľnú atmosféru radi podčiarkujeme výberom našich outfitov...


Chemické a fyzikálne UV filtre: Ktoré sú...

S príchodom slnečných dní a blížiacimi sa dovolenkami každé leto začíname riešiť aj výber krémov s ochrannými faktormi alebo teda...


Kolagén nielen pre krásnu pokožku, ale a...

Pod slovom kolagén väčšine z nás napadnú tie najrôznejšie výživové doplnky, ktoré podporujú krásnu mladú, rozžiarenú a pružnú pokožku. Podpora...


Líčenie | 09.jún 2021

Letná pedikúrová inšpirácia

Sezóna sandálov znamená, že začíname odhaľovať aj svoje chodidlá. Aj tie z nás, ktoré pedikúru počas celého roka veľmi neriešia...

 

Naše tipy

Džínsy na jar: 6 štýlových outfitov

Ak patríte k milovníčkam džínsov, určite sa im neplánujete vyhýbať ani na jar. Avšak v tomto období ...

SOM STORE otvára POP-UP predajňu so slov...

Concept store SOM môžete poznať najmä z online sveta, kde ponúka to najlepšie zo slovenskej a českej...

Jarný manikúrový trend: Trblietky

Nie všetky trendy sú logické (čoho dôkazom sú napríklad kožené košele na leto). V beauty svete by sm...