Stále pretrvávajúce opatrenia nám nedovoľujú siahnuť po klasických jarných rúžoch, ktorými by sme za bežných okolností rozžiarili svoju vizáž. Avšak jarné líčenie sa dá zvládnuť aj iným spôsobom. Inšpirujte sa a vytvorte štýlové jarné líčenie.

Farebná linka

Jar si doslova žiada viac farieb aj v našom líčení. Vyskúšať ich môžete v minimalistickom štýle napríklad pomocou linky. Stačí nahradiť čiernu klasiku za farebné alternatívy. Siahnuť môžete po trendy zelenej, elektrickej modrej, ale aj po menej nápadných variantách napríklad medenej. S takouto linkou vytvoríte pútavý look.

jarné líčenie inšpirácia trendy vizáž make up@katiejanehughes

 

 

Bitten lips

Pery, ktoré pôsobia takmer naho, avšak majú v sebe dostatok pigmentu na to, aby upútali. Taký je trend v oblasti líčenia pier a vytvoriť ho môžete jednoducho doma s akýmkoľvek rúžom. Naneste na pery veľmi jemnú vrstvu rúžu a jemne ho vklepkajte do pokožky pier, čím vytvoríte jemne rozmazaný, veľmi prirodzene pôsobiaci look.

gracemargaretha@gracemargaretha

 

 

Strieborný poprášok

Túto jar sa nosia aj trblietky, no trochu jednoduchšíma minimalistickejším spôsobom. Stačí siahnuť po svetlých tieňoch s jemnými trblietkami, ktoré zahalia vaše viečko do striebristého závoja. Takýmto tieňom okamžite rozžiarite svoj pohľad a bez veľkej námahy vytvoríte nevšedný, sieži look vhodný aj na každodenné nosenie.

shaynagold@shaynagold

 

 

Ružové okuliare

Ak milujete pastelové farby, vyskúšať ich môžete aj v líčení. Siahnite po ružovom očnom tieni, ktorý nie je úplne bežnou záležitosťou a aplikujte ho na celé viečka. Týmto vytvoríte zasnívaný, romantický look, ktorý môžete doplniť podobnou farbou aj na perách. Ak do vnútorných kútikov aplikujte ornažový detail, opticky oko otvoríte a zároveň zvýraznite hĺbku pohľadu.

violette fr@violette_fr

 

 

Prirodzená červeň

Túto sezónu je najväčším trendom zdravo pôsobiaca pleť s minimálnym použitím líčidiel. K nej patrí krásne upravené obočie, jemný lesk na perách a rozžiarená tvár. Vďaka prirodzenej červeni na líčkach však pleti dodáte na tom “zdravom” efekte, ktorý nám po dlhej zime môže trochu chýbať. Jednoduchý trik s výrazným efektom.

avalanee

 

 

Minimalistická linka

Ak ste fanúšikom klasickej čiernej linky, vyskúšajte modernú verziu. Kombinuje sa s takmer nahým líčením, čo v konečnom dôsledku vyzerá veľmi mladistvo a nežne. Stačí teda vytvoriť tenkú linku vo vonkajšom kútiku oka, čo otvorí pohľad a opticky zväčší oči. Zvyšok tváre môžete nechať nahú, dokonca nepotrebujete ani maskaru. Svetlejšie tipy môžu vytvoriť podobný efekt s hnedou linkou.

daniellemarcan@daniellemarcan

 

 

Jarné dymové

Výrazné a pritom jednoduché. Také je dymové líčenie na jarný spôsob, ktoré využíva odtiene béžovej a bronzovej, vďaka čomu opticky otvára pohľad. V kombinácii s predĺžujúcou maskarou tak vytvoríte podmianivý pohľad, ktorý okamžite zaujme aj s rúškom na tvári. Najlepšie na tomto líčení je, že nie je vôbec extravagantné a je skvelé aj na každodenné nosenie.

nikki makeup@nikki_makeup

Foto: Instagram

 

Najnovšie zo sekcie krásaLíčenie | 18.máj 2021

Ako zakryť rôzne typy nedokonalostí?

Škvrny, akné, kruhy pod očami, všetko toto patrí k bežnej pleti. Nikto z nás nie je dokonalý a občasným alebo...


Líčenie | 18.máj 2021

Jarný manikúrový trend: Trblietky

Nie všetky trendy sú logické (čoho dôkazom sú napríklad kožené košele na leto). V beauty svete by sme ich takisto...


Vlasy | 18.máj 2021

Účesová inšpirácia z Instagramu

Upravené vlasy nám dajú úplne nový look, určite sa na tom všetci zhodneme. Ku kaderníkom však nemôžeme chodiť každý druhý...


Vlasy | 17.máj 2021

Vlasové trendy na nasledujúcu sezónu

Po uvoľnení opatrení smerovali prvé kroky (aspoň pomyselné) mnohých z nás do beauty salónov a kaderníctiev. Tie z nás, ktoré...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...