Manikúra je jedným z najjednoduchších a najrýchlejších spôsobov, ako sa cítiť upravene a krásne. Aj keď si momentálne nemôžeme vychutnať profesionálnu starostlivosť o nechty, manikúru si môžeme dopriať aspoň v domácom prostredí. Tieto farby sú dokonalou voľbou na obdobie jari.

 

Pardajkovo červená

Odtieň šťavnatej, zrelej a sladkej paradajky nie je úplne najbežnejšou jarnou farbou, ale je ideálnou voľbou pre tie z nás, ktoré sa nedokážu vzdať tónov červenej. Táto verzia pôsobí ľahšie, živšie a žiarivo. Ide o elegantnú a ženskú voľbu.

jarné nechty farby manikúra inšpirácia trendy@betina_goldstein

 

Náš tip:

Dermacol Neon Obsession

 

Dermacol Neon Obsession

 

 

Fialová

Pastelové odtiene fialovej sú zase úplne bežnou jarnou farbou, symbolizuje prebúdzanie prírody a tak trochu aj veľkonočnú tematiku. Pôsobia navyše veľmi elegantne, ale hravo, bez toho, aby strhávala pozornosť. Fialová je jednoducho krásny detail.

thatsaleaf@thatsaleaf

 

Náš tip:

Essie Lilacism

Essie Lilacism

 

 

Barbie ružová

Výrazné odtiene ružovej sa postupne presúvajú na vrchol popularity v móde, tak prečo ich nevyskúšať aj v prípade manikúry? Barbie odtiene ružovej pôsobia dievčensky, sú pútavé a žiarivé. Ocenia ich však najmä milovníčky výraznejšej manikúry.

yodeebs@yodeebs

 

Náš tip:

Dior Vernis Bonheur

Dior Vernis Bonheur

 

 

Púpavovo žltá

Nič nedokáže rozžiariť tak, ako žltá. Má v sebe príjemnú a pozitívnu energiu, ktorý dokáže okamžite rozveseliť. Jar a pribúdajúce slnečné dni idú dokopy a žltá farba na nechtoch jednoznačne ladí s nimi. Ak chcete staviť na nenápadnú, ale pritom veselú farbu, siahnite po jemných odtieňoch žltej.

heartzeena@heartzeena

 

Náš tip:

OPI Bee hind

OPI Bee-hind

 

 

Zelená

Netypická farba pre manikúru, avšak momentálne je veľmi obľúbená. Nosia sa najrôznejšie odtiene od pistáciovej cez machovú až po smaragdovú. Zatiaľ čo jej tlmené odtiene sú skvelou voľbou pre minimalistky, výrazné farby zase spestria look každej maximalistky, jednoducho všetci si nájdeme tú svoju farbu.

emmajacksonnailartist@emmajacksonnailartist

 

Náš tip:

Screenshot 2021 03 13 at 16.41.21

Gucci Melinda Green

 

Foto: Instagram, archív značiek

 

Najnovšie zo sekcie krásaKam na liposukciu, facelift, nové prsia ...

Bratislava má najmodernejšiu plastiku! Vďaka Klinike YES VISAGE získala Bratislava veľkým rozšírením do nových priestorov najmodernejšiu kliniku plastickej chirurgie a...


Líčenie | 12.apr 2021

Jednoduché líčenie na jar

Stále pretrvávajúce opatrenia nám nedovoľujú siahnuť po klasických jarných rúžoch, ktorými by sme za bežných okolností rozžiarili svoju vizáž. Avšak...


Vlasy | 09.apr 2021

Jarná účesová inšpirácia

Jar znamená pauzu všetkým čiapkám, ktorými sme sa udržiavali v zime v teple. Teraz si môžeme vychutnať viac voľnosti aj...


Líčenie | 06.apr 2021

Manikúrový trend: Nude Nails

Naturálna krása je v tomto období v popredí. Týka sa nielen líčenia, ale aj minimalistického prístupu v starostlivosti o pleť...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...