5 trendov v líčení, ktoré sa objavili na prehliadkových mólach sa už ujalo aj v reálnom svete. Kovové odlesky, trblietky alebo aj dlhé riasy si obľúbili renomovaní vizážisti a ich celebritné klientky.

Červené pery

Červené pery budú vždy trendy, sú ženské, odvážne, zmyselné aj moderné. Tento rok sa budú nosiť najmä v kombinácii s nahým líčením zvyšku pleti, vďaka čomu dosiahnete veľmi chic look. Klasická kombinácia s linkou a lesklým viečkom bude zase sofistikovane moderná.

lilyaldridge@lilyaldridge 

 

Moderné trblietky

Trblietky sa budú nosiť v rôznych štýloch, intenzitách, farbách a kombináciách. Na viečka môžete aplikovať bohatú vrstvu strieborných trblietok a líčka môžete zase poprášiť jemnými trblietkami. Kombinujte rôzne veľkosti, farby a nebojte sa experimentov.

amystrozzi@amystrozzi 

 

 

Červenanie

Posuňte svoje líčka do modernej roviny a vôbec sa neobmedzujte farbami. Pokojne choďte do toho vo veľkom a kľudne potiahnite farbu na líčkach až ku spánkom. Vyberajte si zaujímavé tóny oranžovej, ružovej aj červenej.

jaleesajaikaran@jaleesajaikaran 

 

 

Dlhé riasy

Minulý rok sa nosili nahé, prirodzené riasy s minimálnym zásahom maskary, avšak tento rok sa vrátime ku retro dlhým riasam. Spider lashes, teda tenké, no dlhé riasy sa budú kombinovať s výraznými perami alebo s rozmazanými, punkovými linkami.

lisaeldridgemakeup@lisaeldridgemakeup 

 

 

Ťažké kovy

Výrazne kovové líčenie očí, ale aj jemne kovový náznak na líčkach, budeme nosiť v roku 2020. Využite klasické tóny zlatej, striebornej či medenej, ale pokojne choďte aj do menej tradičných odtieňov modrej, zelenej, ružovej či fialovej.

daniellepriano@daniellepriano

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaVlasy | 26.nov 2020

5 účesov inšpirovaných Francúzkami

Základom typického francúzskeho štýlu sú vždy dôkladne upravené vlasy. Môže sa síce zdať, že Francúzky si na vlasy nepotrpia, no...


Trendy krasa | 25.nov 2020

Vianoce po slovensky: Kozmetika

Nákupy vianočných darčekov nie sú nikdy jednoduché. Častokrát nimi chceme našich blízkych ohúriť a potešiť. Tento rok však vianočnými nákupmi plánujeme...


Tajomstvo svetových topmodeliek dostupné...

Čo obdivujete na modelkách? Ich dokonalo upravené vlasy, fit postavu či krásnu pleť? Všetky tieto aspekty do veľkej miery samozrejme...


Trendy krasa | 23.nov 2020

Domáca manikúra: Vytvarujte si dokonalé ...

Krátke či dlhé, hranaté alebo oválne? Nezáleží na tom, aký tvar a dĺžku nechtov preferujete, poradíme vám, ako si ich spraviť...


Naše tipy

Vlasové doplnky na jeseň 2020

Čo urobiť s vlasmi, keď nám počasie nepraje a za oknami nás čaká vietor či dážď? Obráťte s...

Ako kombinovať kabát s čižmami?

Máte doma väčšiu zbierku kabátov alebo čižiem? Tieto dva kúsky majú prevahu aj v našich šatníko...

Jesenné farby v manikúre

Pre obdobie jesene sú typické farby ako bordová, hnedá či smaragdová. Radi po nich siahame v pr...