5 trendov v líčení, ktoré sa objavili na prehliadkových mólach sa už ujalo aj v reálnom svete. Kovové odlesky, trblietky alebo aj dlhé riasy si obľúbili renomovaní vizážisti a ich celebritné klientky.

Červené pery

Červené pery budú vždy trendy, sú ženské, odvážne, zmyselné aj moderné. Tento rok sa budú nosiť najmä v kombinácii s nahým líčením zvyšku pleti, vďaka čomu dosiahnete veľmi chic look. Klasická kombinácia s linkou a lesklým viečkom bude zase sofistikovane moderná.

lilyaldridge@lilyaldridge 

 

Moderné trblietky

Trblietky sa budú nosiť v rôznych štýloch, intenzitách, farbách a kombináciách. Na viečka môžete aplikovať bohatú vrstvu strieborných trblietok a líčka môžete zase poprášiť jemnými trblietkami. Kombinujte rôzne veľkosti, farby a nebojte sa experimentov.

amystrozzi@amystrozzi 

 

 

Červenanie

Posuňte svoje líčka do modernej roviny a vôbec sa neobmedzujte farbami. Pokojne choďte do toho vo veľkom a kľudne potiahnite farbu na líčkach až ku spánkom. Vyberajte si zaujímavé tóny oranžovej, ružovej aj červenej.

jaleesajaikaran@jaleesajaikaran 

 

 

Dlhé riasy

Minulý rok sa nosili nahé, prirodzené riasy s minimálnym zásahom maskary, avšak tento rok sa vrátime ku retro dlhým riasam. Spider lashes, teda tenké, no dlhé riasy sa budú kombinovať s výraznými perami alebo s rozmazanými, punkovými linkami.

lisaeldridgemakeup@lisaeldridgemakeup 

 

 

Ťažké kovy

Výrazne kovové líčenie očí, ale aj jemne kovový náznak na líčkach, budeme nosiť v roku 2020. Využite klasické tóny zlatej, striebornej či medenej, ale pokojne choďte aj do menej tradičných odtieňov modrej, zelenej, ružovej či fialovej.

daniellepriano@daniellepriano

Foto: Instagram

Najnovšie zo sekcie krásaYage - kozmetika, ktorá ctí prírodu, a k...

Kozmetická značka Yage, ktorá je výsostne prírodnou, avšak najmä účinnou značkou luxusnej kozmetiky, našu pleť nielen vyživuje, hydratuje a skrášľuje...


Líčenie | 13.apr 2021

Beauty test: TOP 10 laky na nechty

Manikúra se na dlouhé měsíce stala domácí záležitostí, i pokud jste na to dosud nebyly zvyklé. Recept úspěchu při této...


Vlasy | 13.apr 2021

Jednoduché účesy na bad hair day

Každá z nás má občas bad hair day, kedy si nedokážeme s našimi vlasmi poradiť. V tejto situácii je najlepšie...


Kam na liposukciu, facelift, nové prsia ...

Bratislava má najmodernejšiu plastiku! Vďaka Klinike YES VISAGE získala Bratislava veľkým rozšírením do nových priestorov najmodernejšiu kliniku plastickej chirurgie a...

 

Naše tipy

Jarné klasiky pre všetky šatníky

Aký kúsok vám ako prvý napadne, keď sa povie jarná klasika? U nás to je nestarnúci trench coat či mo...

Kultové kozmetické produkty s bohatou hi...

Starostlivosť o pleť a kozmetika vo všeobecnosti sa dnes teší obrovskej popularite, čo potvdrzujú aj...

Trendy šperky, ktoré premenia každý outf...

Príležitosti vynosiť zaujímavé šperky je v tomto období pomenej, ale využiť ich môžeme pokojne aj do...