Už čoskoro odštartujú všetky vianočné, firemné večierky či novoročné oslavy. Pokiaľ sa na nejakú chystáte aj vy, prispôsobte tomu aj svoje líčenie. My sme pre tieto udalosti našli inšpiráciu na prehliadkových mólach.

Farby dúhy

Slávnostné, party líčenie nemusí byť vždy o flitroch a trblietkach. Skúste to po vzore prehliadky Dundas a vytvorte dúhu na tvári.

title

 

Zlato

Metalické odlesky na očiach vdýchnu celej vizáži poriadnu dávku luxusu. Pôsobia slávnostne a pritom klasicky. Prehliadka Halpern skombinovala zlaté detaily s farebným podkladom.

2

 

 

All Red

Aj s jednoliatym líčením tón v tóne dosiahnete zaujímavý efekt. Červené pery doplňte rozmazanými červenými tieňmi na viečkach a bohatými kvetmi vo vlasoch ako na prehliadke Rodarte.

4

 

 

Meď

Vymeňte čierne linky a dymové líčenie za niečo extravagantnejšie, napríklad bohaté medené tiene, precízne nanesené do grafických tvarov podľa vzoru Jean Paul Gaultier.

5

 

 

Trblietky inak

Neobmedzujte sa s trblietkami len na viečka a vyskúšajte inovatívnejšiu verziu, napríklad na perách. Pokojne choďte do strieborných pier ako modelky na prehliadke Jeremy Scott.

6

 

 

Ombré trblietky

Iný efekt dosiahnete aj kreatívnou aplikáciou trblietok na viečkach. Môžete vytvárať zaujímavé tvary či efekty ako ombré, ktoré sme zahliadli na prehliadke Tadashi Shoji.

7

 

 

Minimalisticky

Na prehliadke Dior nás zaujalo neprecízne dymové líčenie s náznakom lesku, ktoré pôsobilo ležérne a luxusne zároveň. Ideálna alternatíva ku typickému dymovému líčeniu.

8

 

 

Trblietavé slzy

Ďalší skvelý príklad, čo sa dá robiť s trblietkami predstavila značka Burberry. Aplikácia pod očami smerom na líca a spánky vytvárala éterický dojem.

9

 

 

V hlavnej úlohe pery

Skúste z klasických červených pier vytvoriť umelecké dielo. Podarí sa vám to vďaka extra vrstve hrubých trblietok, ktoré pôsobia slávnostne aj exkluzívne. Inšpiráciu sme našli na prehliadke Versace.

10

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 08.júl 2020

Manikúra a ligot: Ako kombinovať nechty ...

Detaily robia celkom, to všetci vieme. Táto poučka sa však netýka len doplnkov ako kabelky či topánky, ale aj manikúry...


Všetko o striách

Strie sú spoločne s celulitídou jedným z najčastejších problémov, ktoré trápia ženy, a to najmä v lete, kedy sa viac odhaľujeme a s tým aj odkrývame...


Trendy krasa | 06.júl 2020

Letná pedikúra: Aké farby si vybrať?

Na pedikúre si všetci dáme minimálne v lete záležať. Predsa len naše chodidlá ukazujeme svetu o čosi viac a častejšie, tak prečo im...


Počuli ste, že škvrny sú nové vrásky?

Ale ako sa dostanú na našu pokožku? A ako sa ich môžeme zbaviť? Poďme sa na to pozrieť rad za...

 predplatne
 

 predplatne
 

 

Naše tipy

AM-PM Beauty s Kateřinou Sokolovou

Krása pramení z vnútra. Katka Sokolová je toho dokonalým príkladom. Jej kariéru v módnom svete ...

Vespa podľa Christian Dior

Keď sa povie Vespa, mnohí z nás si predstavia idylickú jazdu úzkymi talianskymi uličkami, iní z...