Už čoskoro odštartujú všetky vianočné, firemné večierky či novoročné oslavy. Pokiaľ sa na nejakú chystáte aj vy, prispôsobte tomu aj svoje líčenie. My sme pre tieto udalosti našli inšpiráciu na prehliadkových mólach.

Farby dúhy

Slávnostné, party líčenie nemusí byť vždy o flitroch a trblietkach. Skúste to po vzore prehliadky Dundas a vytvorte dúhu na tvári.

title

 

Zlato

Metalické odlesky na očiach vdýchnu celej vizáži poriadnu dávku luxusu. Pôsobia slávnostne a pritom klasicky. Prehliadka Halpern skombinovala zlaté detaily s farebným podkladom.

2

 

 

All Red

Aj s jednoliatym líčením tón v tóne dosiahnete zaujímavý efekt. Červené pery doplňte rozmazanými červenými tieňmi na viečkach a bohatými kvetmi vo vlasoch ako na prehliadke Rodarte.

4

 

 

Meď

Vymeňte čierne linky a dymové líčenie za niečo extravagantnejšie, napríklad bohaté medené tiene, precízne nanesené do grafických tvarov podľa vzoru Jean Paul Gaultier.

5

 

 

Trblietky inak

Neobmedzujte sa s trblietkami len na viečka a vyskúšajte inovatívnejšiu verziu, napríklad na perách. Pokojne choďte do strieborných pier ako modelky na prehliadke Jeremy Scott.

6

 

 

Ombré trblietky

Iný efekt dosiahnete aj kreatívnou aplikáciou trblietok na viečkach. Môžete vytvárať zaujímavé tvary či efekty ako ombré, ktoré sme zahliadli na prehliadke Tadashi Shoji.

7

 

 

Minimalisticky

Na prehliadke Dior nás zaujalo neprecízne dymové líčenie s náznakom lesku, ktoré pôsobilo ležérne a luxusne zároveň. Ideálna alternatíva ku typickému dymovému líčeniu.

8

 

 

Trblietavé slzy

Ďalší skvelý príklad, čo sa dá robiť s trblietkami predstavila značka Burberry. Aplikácia pod očami smerom na líca a spánky vytvárala éterický dojem.

9

 

 

V hlavnej úlohe pery

Skúste z klasických červených pier vytvoriť umelecké dielo. Podarí sa vám to vďaka extra vrstve hrubých trblietok, ktoré pôsobia slávnostne aj exkluzívne. Inšpiráciu sme našli na prehliadke Versace.

10

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaPrvú prírodnú kozmetiku založila vďaka v...

Dlhodobo ťa trápia problémy s pleťou? Skúšala si na svoju pleť už hádam všetko a nič nezaberá? To isté zažívala...


Vitajte vo svete Vitabrid C12

Vitamín C je významným antioxidantom, ktorý je prospešný pre organizmus ako podpora imunitného systému, odďaľuje starnutie buniek, je dôležitý pre...


DIY pleťové masky na zimu

Čo by ste povedali na to, keby ste mohli nahradiť svoje klasické pleťové masky za 100% naturálne pleťové masky? Niekedy...


Šafran a pleť

Moderná kozmetika nepozná hranice čo sa týka ingrediencií. Na jednej strane využíva tie najnovšie, najpokrokovejšie prísady vyvinuté v laboratóriách, no na...

 

YR banner

predplatne

 

YR banner

predplatne

banner.300x600 miluska

Naše tipy

Vianočný stromček podľa Christiana Loubo...

Luxusný londýnsky hotel Clardige’s každoročne pripraví vianočný stromček v spolupráci so známym...

Najlepšie beauty adventné kalendáre

Beauty adventné kalendáre sa už etablovali na scéne adventných kalendárov a úplne vážne konkuru...

Vianočné nákupy ekologicky: Ako na to?

Vianočné nákupy sa pomaly rozbiehajú, no predtým ako sa do nich naplno ponoríte aj vy, chceli by sme...