Už čoskoro odštartujú všetky vianočné, firemné večierky či novoročné oslavy. Pokiaľ sa na nejakú chystáte aj vy, prispôsobte tomu aj svoje líčenie. My sme pre tieto udalosti našli inšpiráciu na prehliadkových mólach.

Farby dúhy

Slávnostné, party líčenie nemusí byť vždy o flitroch a trblietkach. Skúste to po vzore prehliadky Dundas a vytvorte dúhu na tvári.

title

 

Zlato

Metalické odlesky na očiach vdýchnu celej vizáži poriadnu dávku luxusu. Pôsobia slávnostne a pritom klasicky. Prehliadka Halpern skombinovala zlaté detaily s farebným podkladom.

2

 

 

All Red

Aj s jednoliatym líčením tón v tóne dosiahnete zaujímavý efekt. Červené pery doplňte rozmazanými červenými tieňmi na viečkach a bohatými kvetmi vo vlasoch ako na prehliadke Rodarte.

4

 

 

Meď

Vymeňte čierne linky a dymové líčenie za niečo extravagantnejšie, napríklad bohaté medené tiene, precízne nanesené do grafických tvarov podľa vzoru Jean Paul Gaultier.

5

 

 

Trblietky inak

Neobmedzujte sa s trblietkami len na viečka a vyskúšajte inovatívnejšiu verziu, napríklad na perách. Pokojne choďte do strieborných pier ako modelky na prehliadke Jeremy Scott.

6

 

 

Ombré trblietky

Iný efekt dosiahnete aj kreatívnou aplikáciou trblietok na viečkach. Môžete vytvárať zaujímavé tvary či efekty ako ombré, ktoré sme zahliadli na prehliadke Tadashi Shoji.

7

 

 

Minimalisticky

Na prehliadke Dior nás zaujalo neprecízne dymové líčenie s náznakom lesku, ktoré pôsobilo ležérne a luxusne zároveň. Ideálna alternatíva ku typickému dymovému líčeniu.

8

 

 

Trblietavé slzy

Ďalší skvelý príklad, čo sa dá robiť s trblietkami predstavila značka Burberry. Aplikácia pod očami smerom na líca a spánky vytvárala éterický dojem.

9

 

 

V hlavnej úlohe pery

Skúste z klasických červených pier vytvoriť umelecké dielo. Podarí sa vám to vďaka extra vrstve hrubých trblietok, ktoré pôsobia slávnostne aj exkluzívne. Inšpiráciu sme našli na prehliadke Versace.

10

Foto: Getty

Najnovšie zo sekcie krásaLíčenie | 18.máj 2021

Ako zakryť rôzne typy nedokonalostí?

Škvrny, akné, kruhy pod očami, všetko toto patrí k bežnej pleti. Nikto z nás nie je dokonalý a občasným alebo...


Líčenie | 18.máj 2021

Jarný manikúrový trend: Trblietky

Nie všetky trendy sú logické (čoho dôkazom sú napríklad kožené košele na leto). V beauty svete by sme ich takisto...


Vlasy | 18.máj 2021

Účesová inšpirácia z Instagramu

Upravené vlasy nám dajú úplne nový look, určite sa na tom všetci zhodneme. Ku kaderníkom však nemôžeme chodiť každý druhý...


Vlasy | 17.máj 2021

Vlasové trendy na nasledujúcu sezónu

Po uvoľnení opatrení smerovali prvé kroky (aspoň pomyselné) mnohých z nás do beauty salónov a kaderníctiev. Tie z nás, ktoré...

 

Naše tipy

Jarné trendy zo Škandinávie

Keď v beauty priemysle vládnu trendy z Kórei, v móde to sú trendy zo Škandinávie. Množstvo noviniek ...

Kozmetika, ktorú by mala používať každá ...

S pribúdajúcimi rokmi sa menia aj potreby našej pleti. To, čo vyžadovala v dvadsiatke už nemusí plat...

Stylingové triky, ktoré váš štýl omladia

Každá žena chce pôsobiť mlado, bez ohľadu na svoj vek. Mnohé z nás preto siahajú po najnovších vychy...