Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Made in Czecho-Slovakia / 26. október 2022 / PR

Kľúčové dámske kabáty jeseň/zima 2022

Poznáte trendy farieb, ktoré budú kľúčové pre túto sezónu? OZETA v dámskej kolekcii jeseň/zima 2022 prináša výnimočné farby, v ktorých budete neprehliadnuteľná, a zároveň sú vhodné na každú udalosť.

Kľúčové dámske kabáty jeseň/zima 2022

Pracovný outfit, večerný slávnostný look či každodenný ležérny vzhľad – tieto kabáty podčiarknu vašu suverenitu a hravosť zároveň. Vyberte si do svojho šatníka nového favorita z najnovšej kolekcie.

Chladný pôvab ľadových odtieňov

Objavte mimoriadny odtieň Beringovho mora! Farba obmývaná studenými vodami Tichomorského oceánu je plná života no i krehkosti zároveň. Eleganciu tejto osobitej farby dopĺňajú kovové detaily, ktoré môžete ešte viac zvýrazniť napr. koženým metalickým opaskom.

Sviežosť chladných odtieňov na vlnených materiáloch evokuje gráciu a luxus. Sivá je prísľubom elegancie, ktorú iné farby neprekonajú. Modré tóny majú svoj magický účinok - vyžarujú intenzívnu harmóniu, pokoj a pohodu. Tieto farby sa obzvlášť dobre kombinujú navzájom a tiež so svetlými pastelovými odtieňmi, ktoré zdôrazňujú ich jednoduchosť.

DÁMSKY KABÁT CHLOE
DÁMSKY KABÁT CHLOE
DÁMSKY KABÁT CATHERINE
DÁMSKY KABÁT CATHERINE
DÁMSKY KABÁT CHARLIZE
DÁMSKY KABÁT CHARLIZE

Zmyselné prírodné zemité tóny

Jemné zemité tóny sa dajú dokonale kombinovať s inými prírodnými odtieňmi. Príťažlivý súhrn atribútov, ktorý rozžiari vašu pleť aj počas chladných dní – tento kabát vás nikdy neomrzí. Dokonale vyvážený farebný tón zdôrazňuje výrazná 3D štruktúra rybej kosti.

Svetlé prírodné farby, akou je napríklad krémová alebo svetlá béžová, nechávajú majstrovsky vyniknúť štruktúry prírodných tkanín. V kombinácii s minimalistickým, no originálnym strihovým prevedením vzniká skutočne jedinečný výsledok.

DÁMSKY KABÁT CHARLOTTE
DÁMSKY KABÁT CHARLOTTE
DÁMSKY KABÁT CLEMENTINE
DÁMSKY KABÁT CLEMENTINE
DÁMSKY KABÁT CHELSEA
DÁMSKY KABÁT CHELSEA

Vzory v hlavnej úlohe sezóny

Vzory sú neodlučiteľným atribútom tejto sezóny. Prostredníctvom nich bude váš výzor omnoho nápaditejší. Dôkazom toho je náš model s rozšírenými zvonovými rukávmi s možnosťou ohrnutia do kontrastnej manžety. Kabát s 20% prímesou alpaky skvelo dopĺňa výrazný čierny opasok.

DÁMSKY KABÁT CORINNE
DÁMSKY KABÁT CORINNE

Osobitosť vzorov strhne každý pohľad a bude vás definovať ako osobu s vycibreným vkusom. Maxi pepito v netradičnom farebnom prevedení ulahodí každej módnej nadšenkyne, ktorá preferuje svetlé tóny. Color - bloking v podobe kontrastného čierneho lemovania na ušľachtilej zelenej farbe je nezameniteľným prvkom kolekcie OZETA. Vďaka týmto originálnym kontrastom je aj chladná jeseň zrazu zábavná.

DÁMSKY KABÁT CYNTHIA
DÁMSKY KABÁT CYNTHIA
DÁMSKY KABÁT CORINNE
DÁMSKY KABÁT CORINNE
DÁMSKY KABÁT CLAIRE
DÁMSKY KABÁT CLAIRE
    3804

    Súvisiace články