15. 5. 2012

Od mája majú hostia Constance Halaveli resort na Maldivách možnosť navštíviť prestížny kúpeľný a relaxačný areál Valmont Spa. Návštevníci si môžu vybrať z množstva úžasných procedúr tejto exkluzívnej švajčiarskej značky, jedného z lídrov bunkovej kozmetiky. Constance Halaveli sa týmto krokom zaradilo do Valmont ´s Prestige Spa Club.

Špeciálnu procedúru, ktorú tu Valmont Spa poskytuje, je the „Valmont After Diving Treatment," teda jedinečné ošetrenie venované náprave pleti a vlasov po potápaní, ktoré je pre oblasť Malediv typické. Tento proces trvá 45 minút a zahŕňa striedanie hydratačných masiek, modelačnú masáž na uvoľnenie pretlaku a hýčkanie očných partií špeciálnou kolagénovou maskou.

Kúpele sú umiestnené na koloch vo vode a vďaka tomu disponuje všetkých desať masážnych miestností prekrásnym výhľadom na Indický oceán, ktorý pôsobí ako jedinečný relaxačný element, prinášajúci pokoj a odpočinok.

Valmont Spa taktiež ponúka anti-ageing masáže, zaručujúce pleti dostatočnú hydratáciu, energiu či úbytok vrások. Hostia môžu využiť aj ošetrenie celého tela; k dispozícii im je masáž po opaľovaní alebo celková čistiaca masáž. Valmont Spa myslí i na nastávajúce mamičky, pre ktoré je pripravená jemná relaxačná masáž „Mother to be Body Massage."

Resort Constance Halaveli disponuje okrem Valmont Spa taktiež vlastnými kúpeľami Spa de Constance, v ktorých sa využíva vlastná kozmetika Ila organic product. 

CHRMBS09_Spa21 

 

Najnovšie zo sekcie lifestyleGastro | 25.feb 2020

Tipy na obľúbené kaviarne od našich znám...

Kaviarne so zaujímavým interiérom a kvalitnou šálkou kávy sú miestom, ktoré vždy dokáže nabiť tou správnou energiou. My sme sa tento...


IRL | 24.feb 2020

Valéria “Fralaa“ Frázová: Budúcnosť si a...

Autenticita, humor a záujem o dôležité spoločenské témy, ktoré svojim followerom podáva originálnym spôsobom. To je Fralaa, o ktorej budeme...


Voľný čas | 20.feb 2020

Ako mať krajšia rána? (A následne aj deň...

Povedzme si to na rovinu, niekedy (alebo takmer vždy) sa nám po zazvonení budíka jednoducho nechce vstať a vydať sa do...

 

envy inca inchi 2 300x300

 

envy inca inchi 2 300x300

banner.300x600 miluska

 

Naše tipy

Kostýmové trendy na jar

Džínsová bunda, trench coat či lodičky, to sú typické jarné kúsky. K tomuto ročnému obdobiu vša...

Džínsy na jarný spôsob

Univerzálne, praktické, pohodlné, také sú džínsy. Milované mnohými ženami na svete a niektoré s...

5 tipov ako na ekologický šatník

Byť ekologickejší neznamená iba prestať nakupovať vo fast fashion reťazcoch každý víkend, ale aj nak...