Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Články / 28. jún 2016

Objednávka

TOP FASHION SUMMER Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej?

Objednávka

 

TOP FASHION SUMMER

Letné číslo sme venovali objavovaniu krásy, ktorú so sebou prináša ručná práca. Má svoje miesto aj v dnešnej dobe – masovej a digitálnej? Aká je jej pridaná hodnota? Médiom, ktoré sme si vybrali na hľadanie odpovedí, sa stala keramika. Pri rozhovoroch s umelkyňami, ktoré považujú prácu s keramikou za svoje životné poslanie, sme našli zhodu v jednom zásadnom názore – produkty vyrábané ľudskou rukou majú dušu. 

Letné číslo vám prinášame aj v limitovanej edícii so zberateľskou titulkou od Márie Švarbovej. Nájdete na nej fotografiu zo známej série Swimming Pool, fotenú v kúpeľoch Grössling.

Ročné predplatné + exkluzívny darček

Objednajte si alebo podarujte ročné predplatné magazínu TOP FASHION, ktoré obsahuje 4 čísla (jar, leto, jeseň a zima) za cenu 25 €/659 Kč. Tentokrát si môžete vybrať z dvoch exkluzívnych darčekov. Prvým z nich je hydratačný krém Ecce Vita City Protect pre každodennú ochranu pleti v hodnote 64,78 €/1 490 Kč.

Druhou možnosťou je BB krém s SPF ochranou + Summer Beauty Kit Shiseido v hodnote 73 €/1872 Kč

eccevittaHydratačný krém Ecce Vita City Protect

Čisto prírodné zloženie bohaté na antioxidanty poskytuje pleti ochranu pred slnečným žiarením, modrým svetlom aj oxidačným stresom. Zabraňuje tak predčasným známkam starnutia a pleti navyše dodáva intenzívnu dávku hydratácie. 

shiseidoShiseido Sports BB SPF 50+ & Summer Beauty Kit

Tónovaný krém s ochranou proti UV žiareniu zjednocuje farebný tón pleti a odoláva aj vysokým teplotám vďaka technológii Quick Dry. Summer Beauty Kit obsahuje cestovné veľkosti telového exfoliantu, spevňujúceho krému a starostlivosti po opaľovaní.

Ak máte o predplatné záujem, stačí pri objednávke vyplniť „počet kusov: 4“ a do poznámky napísať „ročné predplatné“.


Najnovšie číslo TOP FASHION a predchádzajúce vydania si môžete objednať na e-shope Media/ST.

objednat v eshope tlac cer

    35169

    Súvisiace články