Väčšina z nás si na pitný režim dáva pozor najmä v lete a v zime naň opäť zabúda. Podceňovať by sme ho však nemali ani v tomto studenom období.

title

 

 

Ak však patríte k tým z nás, ktorí pitný režim dodržiavajú celoročne, zamysleli ste sa niekedy nad jeho ekologickou stránkou? Patríte k ľuďom, ktorí si z potravín zakaždým odnášajú novú pollitrovú plastovú fľašu alebo uprednostňujete iné alternatívy, ktoré šetria naše životné prostredie?

Fľaše a hrnčeky FrankGreen vznikli práve preto, aby nás prinútili udržiavať zdravý prísun tekutín a pritom nezaťažovali životné prostredie. Sú funkčné, štýlové a najmä eko-friendly. Esteticky vábivé kúsky sú však nielen štýlovým spoločníkom, ale aj instatným zlepšovákom nálady vďaka svojim veselým farebným kombináciám, ktoré si získajú každého maximialistu aj minimalistu.

Ich tvar je dokonale prispôsobený pohodlnému držaniu a vyrobené sú z prémiových, bezpečných materiálov. Ak chcete niekoho povzbudiť v zdravom životnom štýle, alebo darovať praktický vianočný darček kofeínovej maniačke, FrankGreen Smartbottle a FrankGreen Smartcup sa stanú vašimi spojencami.

Pre zdravý životný štýl

Smartfľaše FrankGreen sú vyrobené z recyklovaných materiálov a s použitím ekologických farieb. Jej dlhá životnosť vám dovolí obmedziť používanie jednorázových plastových fliaš a tým redukovať odpad. Okrem toho sa stane ideálnym doplnkom pri vylepšovaní životného štýlu a dodržiavaní pitného režimu, či už počas pracovnej doby, na hodine jógy alebo na túre.

IMG 5112

IMG 5150

Pre kofeínovú maniačku

Ak nemáte problém s pitným režimom, no do kancelárie neprídete bez svojho extra veľkého latté v plastovom pohári, Smarthrnček FrankGreen vám takisto urobí službu. Opäť vám pomôže minimalizovať odpad, ktorý každodenne vyprodukujete, urdží teplotu kávy a zabezpečí váš nápoj pred nechceným vyliatím. Samozrejmosťou sú takisto recyklované materiály a ekologické farby.

 

IMG 5698

IMG 5699

 

Smartfľaše a Smarthrnčeky ako aj iné štýlové darčeky nájdete na www.happystore.sk

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 19.jún 2018

Módne domy cestujú za vami!

Módne domy vedia, kam sa chystáte na dovolenku a vôbec nemajú priblém za vami vycestovať! Počas leta vás totiž budú...


Voľný čas | 18.jún 2018

Najkrajšie obchody na svete

Nakupovanie nie je len o vyberaní trendy kúskov, ale aj o celkovom zážitku z tohto procesu. Niektoré predajne dotiahli nákupný...


Cestovanie | 18.jún 2018

Letná dovolenka v chlade

Ak nepatríte k milovníkom horúceho počasia, slnenie pri bazéne vám nič nehovorí a vaša predstava o ideálnom lete presne opačná...


Dizajn | 18.jún 2018

Navrhnite si svoj vlastný koberec

Nákup a výber kobercov býva niekedy taký komplikovaný, ako nákup oblečenia. Pokiaľ si ani vy neviete poradiť, vašou záchranou by...

tf jar 2018

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Interaktívna výstava v Paríži

Výstava, ktorá dokázala prepojiť technológie, umenie, vedu a kreativitu otvára svoje brány verejnost...

Viktor & Rolf oslavujú výročie výstavou

Dizajnérske duo Viktor & Rolf oslavuje 25.výročie vzniku značky. Pri tejto príležitosti otvárajú...

Najlepšie aplikácie pre last-minute cest...

Každý pozná ten pocit, keď jednoducho potrebuje na chvíľu vypnúť a dobiť si baterky. Mnohí z nás pre...