top fashion banner jesen zima 2017 2018

Od Vianoc nás delí len pár týždňov a pravdepodobne aj vy už rozmýšľate nad vianočnými darčekmi pre svojich blízkych. Dnes máme pre vás pár tipov, ktoré potešia nadšencov kníh, módy a dizajnu v jednom. Predstavujeme vám 7 kníh, ktoré nielen plnia dekoratívnu funkciu v obývačke, ale aj uhasia smäd po vedomostiach a estetike.

 

books

Inteligentná domácnosť sa už pomaly stáva samozrejmosťou v dnešnej dobe. Spotrebiče či gadgety, ktoré dokážu uľahčiť život tak už nájdeme v takmer každej domácnosti. Pozrite si s nami, aké novinky priniesol rok 2017.

Sonos One

Predstavte si prístroj, ktorý uprace všetku vašu hudbu a dovolí vám v každej miestnosti prehrávať rozdielne pesničky v rovnakom čase. Presne toto dokáže prístroj Sonos One. Navyše má v sebe vbudovanú Alexu, čiže ovládanie hlasom je samozrejmosťou.

1

Súkromné kluby zažívajú v dnešnej dobe boom. Nie je preto prekvapujúce, že ich stále vzniká viac a viac. Najnovším prírastkom do tejto rodiny je Coco Club v New Yorku. Je inšpirovaný značkou Chanel a jej zakladateľkou Coco.

 

title

Najnovšie zo sekcie lifestyleVoľný čas | 20.nov 2017

Holiday Shopping: Knihy a dizajn

Od Vianoc nás delí len pár týždňov a pravdepodobne aj vy už rozmýšľate nad vianočnými darčekmi pre svojich blízkych. Dnes máme...


Voľný čas | 18.nov 2017

Novinky pre smart domácnosť

Inteligentná domácnosť sa už pomaly stáva samozrejmosťou v dnešnej dobe. Spotrebiče či gadgety, ktoré dokážu uľahčiť život tak už nájdeme v takmer...


Dizajn | 18.nov 2017

Architektonické topánky od Charlotte Oly...

Značka Charlotte Olympia uviedla na trh listovú kabelu a topánky, ktoré sú inšpirované architektúrou a vznikli v spolupráci s architektonickým štúdiom Zaha Hadid.  


Cestovanie | 18.nov 2017

10 najfarebnejších miest na svete

Objavovanie nových miest je zakaždým vzrušujúce. Či už hľadáte umenie, architektúru alebo nezvyčajnú prírodu. Tentokrát sme sa však pozreli do...

top fashion jesen zima 2017 2018

Naše tipy

Fantasy Bra predvedie Lais Ribeiro!

Ostro sledovaná Victoria's Secret Fashion Show je každoročne sprevádzaná mnohými tajomstvami a dohad...

Zimná manikúra

Ako by mala vyzerať dokonalá zimná manikúra? Mala by byť chladivá, ľadová, sebavedomá a výrazná. Dok...

Lady Dior očami umelcov

Značka Dior opäť vyzvala 10 umelcov z rôznych sfér, aby dodali ikonickému modelu kabelky Lady Dior d...