top fashion banner jesen zima 2017 2018

Pravdepodobne ho má každý doma, no takmer nikto netuší aká sila sa v ňom skrýva. Nenápadné korenie, ktoré používali už naše straé mamy je predsa len viac, ako dochucovadlo.

 

titoe

 

 

1. Energia

Obsahuje obrovské množstvo vitamínov- B6, B3, minerálov ako horčík, vďaka čomu poskytuje ideálny energy boost.

 

2. Chudnutie

Niekoľko štúdii dokázalo, že rasca môže byť nápomocná pri redukovaní obezity, aj miernej nadváhy. Najlepšie výsledky sa dostavili pri konzumácii aspoň 3g denne.

 

3. Stres

Vďaka svojim antioxidačným účinkom dokáže redukovať napätie a stres, na jednej strane dodáva energiu, na druhej upokojuje, dokáže pomôcť aj pri insomnii.

 

4. Mozog

Vysoký obsah železa v rasci dokáže priaznivo pôsobiť na funkcie mozgu a vylepšovať kogintívne funkcie, čo dokázalo aj niekľoko štúdii.

 

5. Trávenie

Látky ako tymol a magnézium sa postarajú a zdravú funkciu tráviacich orgánov, dokážu redukovať bolesť, ktorá niekedy prevádza tieto procesy.

 

6. Detox

Rascu ocení každý, ktor práve prechádza detoxom, pomôže totiž prečitiť pečeň a je jednoduché ho zapracovať aj do smoothies či polievok. Navyše vám poskytne dostatok vitamínu A a C. 

 

7. Pleť

Ďalšia dôležitá zložka rasce- vitamín E, je nyvhnutný pri udržiavaní zdravej pokožky. Vďaka svojim antibakteriálnym a antioxidačným vlastnostiam bude vaša pleť mladistvá a žiarivá.

Najnovšie zo sekcie lifestyleCestovanie | 23.feb 2018

10 must-see pamiatok na svete

Patríte k cestovateľom, ktorí pri svojich dobrdržstvách radi odhaľujú históriu? Tak v tom prípade by ste mali navštíviť týchto 10...


Voľný čas | 22.feb 2018

Kurz módy s LVMH

Nová platforma, ktorú spustil módny gigant LVMH (Louis Vuitton Moet Hennesey), vás naučí o módnom priemysle prostredníctvom edukačných videí vytvorených...


Cestovanie | 21.feb 2018

5 vecí, ktoré by vo vašej turistickej vý...

Turistika je skvelým spôsobom trávenia voľného času. Každý výlet si ale vyžaduje dôslednú prípravu a to aj po materiálnej stránke...


Cestovanie | 19.feb 2018

10 najkrajších bazénov na svete

Od historických až po tie futuristické, predstavujeme vám 10 najzaujímavejších bazénov po celom svete, s ktorými sa pohrala architektúra, vďaka...

top fashion zima 2017 2018

top fashion jesen zima 2017 2018

 tlacitko kupit2

media st vianocna zlava 300

Naše tipy

NYFW: Najlepšie kolekcie

Newyorský týždeň módy máme už za sebou. Bol plný diverzity a inovatívnej módy. Pozrite si s nami tie...

NYFW: Models off-duty

Modelky pobehujúce po New Yorku medzi prehliadkami majú štýl! Či už preferujú kúsky 80.rokov, športo...

NYFW: Backstage Beauty

Príprava pred prehliadkou v rámci NYFW zahŕňa aj dokonalý styling a make-up. Nahliadnite s nami do z...

20 rokov media st banner