top fashion banner jesen zima 2017 2018

Firma L'Oréal sa spojila s dizajnérom Yves Béharom, s ktorým spoločne navrhla UV senzor, ktorý detekuje silu, intenzitu a dĺžku slnečného žiarenia a tým dokáže znižovať riziko rakoviny kože. Prístroj s názvom UV Sense bol predstavený na tohtoročnom veľtrhu Consumer Electronics Show v Las Vegas.

 

uvsense

 

 

Aj napriek tomu, že L'Oréal je poprednou spoločnosťou v oblasti kozmetických výrobkov, neustále sa snaží v odvetví inovovať. Niet preto divu, že v takom prípade vkročia aj do odvetvia technológií, ktoré sa s kozmetikou stále viac a viac prepája. UV Sense je takisto technologická pomôcka, ktorá však vďaka spojeniu s dizajnérom dostala netradičnú podobu- senzor sa totiž nosí ako doplnok na nechte.

Senzor dokáže sledovať intenzitu slnečného žiarenia a pracuje bez akejkoľvek batérie. Je hrubý iba 2 milimetre a jeho priemer je 9 milimetrov. Umiestniť by sme ho mali na necht nielen kvôli dizajnovému účelu, ale aj kvôli optimálnemu zásahu slnečným žiarením. Po aplikácií senzor odosiela údaje do príslušnej aplikácie, ktorá dokáže analyzovať bezpečnosť žiarenia.

Kedy sa táto poôcka dostane k bežným užívateľom je zatiaľ otázne, no už teraz môžeme s istotou povedať, že pôjde o prelomovéhé pomocníka pri starostlivosti o pokožku prevencii rekoviny kože.

 

Najnovšie zo sekcie krásaTrendy krasa | 17.apr 2018

Coachella: Festival Beauty

Obdobie festival je ten správny čas, kedy zaexperimentovať nielen s outfitmi, ale aj vizážou. Stavte na odvážne líčenie, megalomanské doplnky...


Trendy krasa | 11.apr 2018

Jarná minimalistická manikúra

Pretavte farby jari aj do vašej manikúry. Ide to jednoducho, štýlovo a hravo. Inšpirujte sa týmito minimalistickými dizajnmi.   


Líčenie | 11.apr 2018

Vyčarujte si hustejšie obočie

Nie každému príroda nadelila prirodzené husté obočie, ktoré je aktuálne také trendy. Ak sa aj napriek tomuto nedostatku nemienite hustého...


Vlasy | 09.apr 2018

Účesy pre jemné vlasy

Jemné vlasy nie sú odkázané na neustále kamufláciu, práve naopak. Mali by sme im dať dostatok priestoru, aby aj ony...

tf jar 2018

 tlacitko kupit2

Naše tipy

Spring must-have: Biele šaty

Jedným z najväčších jarných must-have kúskov sú jednoznačne biele šaty. S vychádzajúcimi slnečnými l...

Jar v červených čižmách

Príchod jari neznamená, že by sme mali odložiť všetky svoje čižmy na spodok šatníka, práve naopak. C...

Sponky sú späť!

Vyzerá to tak, že spoločne s mnohými trendami z 90.rokov sa vrátili aj sponky. Elegantne dekorujú na...