20 rokov media st banner

Chateau_Fashion_Night-vizual

V maďarskej dedinke Öttevény, neďaleko slovenských hraníc, v nádhernom prostredí kaštieľa Chateau Földváry sa v sobotu 12. marca bude konať nezabudnuteľná Fashion Night, ktorá sa organizuje v spolupráci s Miss Slovensko 2016. Nenechajte si ujsť veľkolepú módnu šou so skvelým programom a chutným cateringom!

Predstavia sa vám očarujúce finalistky Miss Slovensko 2016 v modeloch našich najlepších módnych dizajnérov ako je Boris Hanečka, Izabela Komjati, Ľubica Cintulová, Michael Kováčik, Michaela Ľuptáková, Róbert Bartolen, WTF?! či Zlatica Hujbertová. Skvelú šou predvedie spevácke duo TWiiNS. Môžete sa tešiť aj na charizmatického Thomasa Puskailera, šarmantnú Mambu Dashu, či tanečnú show RDS Company by Riverpark Dance School. O zábavu sa postará DJ Billy Hollywood so svojou párty a DJ Tager. Celým večerom vás bude sprevádzať očarujúca Veronika Ostrihoňová. Okrem úžasného programu na vás čaká výborné jedlo, ešte lepšia atmosféra a veľa ďalších prekvapení. Výťažok z predaja pôjde na podporu detí trpiacich ochorením HIV pod záštitou nadácie Daniela Hantuchova Foundation.

zdroj: Chateau Földváry

bratislavske modne dni refakcna sekcia

Veľkolepá show kráľovnej spoločenských šiat, talentovaní nováčikovia aj ocenenie za prínos pre slovenskú módnu scénu. Tretí večer bol impozantným ukončením jubilejného ročníka Bratislavských módnych dní.

Rozbora Couture
Ako povedal Richard Rozbora po prehliadke, pri tvorbe väčšinou vychádzam z podstaty samotného materiálu. V tomto prípade ním bol úplet. takže sme videli kolekciu, ktorej dominovali pletené šaty, topy a sukne kombinované s kontrastnými ľahučnými materiálmi. Nie je tajomstvom, že Richardovu inšpiráciou je elegancia obdobia začiatku 20. storočia, napriek tomu nám predviedol veľmi súčasnú kolekciu pre modernú ženu.
Uznávaný dizajnér s medzinárodným kreditom a skúsenosťami pôsobí vo svete módy už od roku 1994. Ako sa vyjadrila organizátorka podujatia, Mária Reháková, Richard výrazne obohatil slovenskú scénu a za tento prínos sa mu rozhodla udeliť ocenenie, ktoré mú osobne počas tretieho večera BMD odovzdala.

ROZBORA_MG_6370

ROZBORA_MG_6383

bratislavske modne dni redakcna sekcia 2

Po popoludnajšom detskom bloku sme počas druhého dňa Bratislavských módnych dní jeseň/zima 2015 videli viaceré stálice tohto podujatia, ale aj nováčikov z radov slovenských dizajnérov a prezentácie komerčných značiek. My vám do pozornosti odporúčame týchto:

Kristína Farkašová
- styling by Iveta Lederer & Andrej Kusalík
Módny projekt okorenený správnou dávkou humoru priniesli BMD spojením Kristíny Farkašovej s Ivetou Lederer a Andrejom Kusalíkom, ktorí sa postarali o styling jej pásikavých tričiek s vtipnými nápismi. Obľúbená slovenská herečka a moderátorka sa výrobe týchto tričiek venuje už 12 rokov no na móle BMD sa v úlohe návrhárky objavila vôbec po prvýkrát. Momentálne ju skôr môžete vidieť v seriáli Svet podľa Evelyn, pričom komička Evelyn bola aj hlavnou hviezdou celej prehliadky.

farkasova_1

Najnovšie zo sekcie módaFashion Week | 29.sep 2016

Druhý deň na BMD: Rock’n Roll, minimaliz...

Druhý deň na Bratislavských módnych dňoch bol naozaj pestrý. V Refinery Gallery svoje kolekcie predviedli Veronika Kostková, Zlatica Hujbertová, Lukáš...


Celebrity | 28.sep 2016

Cara Delevingne tvárou novej kampane PUM...

Modelka a herečka Cara Delevingne sa stala najnovším členom športovej rodiny značky PUMA. Pridala sa tak k hviezdnemu zastúpeniu značky...


Fashion Week | 27.sep 2016

Bratislavské módne dni: Štyri dni módy ú...

Obdobie Fashion Weekov je v plnom prúde a dočkalo sa aj Slovensko. Bratislavské módne dni začali tento pondelok v Refinery...


Trendy móda | 25.sep 2016

10 jesenných trendov

Prada 10 jesenných trendov, ktoré by nemali chýbať vo vašom šatníku túto sezónu.

touchback_300

Naše tipy

Victoria Beckham má svoju kozmetickú lín...

A nie len tak hocijakú. Svoje sily dala dokopy s kozmetickou značkou Estée Lauder. ...

BACK TO SCHOOL: Ruksaky

Aký by to bol návrat do školy bez nového batohu? Našťastie aktuálne trendy riešia problém výberu za ...

Najlepšie filmové kostýmy

Móda vo filme nadobúda úplne nový rozmer, či už oživovaním trendov alebo prinášaním úplne nových p...