20 rokov media st banner

Chateau_Fashion_Night-vizual

V maďarskej dedinke Öttevény, neďaleko slovenských hraníc, v nádhernom prostredí kaštieľa Chateau Földváry sa v sobotu 12. marca bude konať nezabudnuteľná Fashion Night, ktorá sa organizuje v spolupráci s Miss Slovensko 2016. Nenechajte si ujsť veľkolepú módnu šou so skvelým programom a chutným cateringom!

Predstavia sa vám očarujúce finalistky Miss Slovensko 2016 v modeloch našich najlepších módnych dizajnérov ako je Boris Hanečka, Izabela Komjati, Ľubica Cintulová, Michael Kováčik, Michaela Ľuptáková, Róbert Bartolen, WTF?! či Zlatica Hujbertová. Skvelú šou predvedie spevácke duo TWiiNS. Môžete sa tešiť aj na charizmatického Thomasa Puskailera, šarmantnú Mambu Dashu, či tanečnú show RDS Company by Riverpark Dance School. O zábavu sa postará DJ Billy Hollywood so svojou párty a DJ Tager. Celým večerom vás bude sprevádzať očarujúca Veronika Ostrihoňová. Okrem úžasného programu na vás čaká výborné jedlo, ešte lepšia atmosféra a veľa ďalších prekvapení. Výťažok z predaja pôjde na podporu detí trpiacich ochorením HIV pod záštitou nadácie Daniela Hantuchova Foundation.

zdroj: Chateau Földváry

bratislavske modne dni refakcna sekcia

Veľkolepá show kráľovnej spoločenských šiat, talentovaní nováčikovia aj ocenenie za prínos pre slovenskú módnu scénu. Tretí večer bol impozantným ukončením jubilejného ročníka Bratislavských módnych dní.

Rozbora Couture
Ako povedal Richard Rozbora po prehliadke, pri tvorbe väčšinou vychádzam z podstaty samotného materiálu. V tomto prípade ním bol úplet. takže sme videli kolekciu, ktorej dominovali pletené šaty, topy a sukne kombinované s kontrastnými ľahučnými materiálmi. Nie je tajomstvom, že Richardovu inšpiráciou je elegancia obdobia začiatku 20. storočia, napriek tomu nám predviedol veľmi súčasnú kolekciu pre modernú ženu.
Uznávaný dizajnér s medzinárodným kreditom a skúsenosťami pôsobí vo svete módy už od roku 1994. Ako sa vyjadrila organizátorka podujatia, Mária Reháková, Richard výrazne obohatil slovenskú scénu a za tento prínos sa mu rozhodla udeliť ocenenie, ktoré mú osobne počas tretieho večera BMD odovzdala.

ROZBORA_MG_6370

ROZBORA_MG_6383

bratislavske modne dni redakcna sekcia 2

Po popoludnajšom detskom bloku sme počas druhého dňa Bratislavských módnych dní jeseň/zima 2015 videli viaceré stálice tohto podujatia, ale aj nováčikov z radov slovenských dizajnérov a prezentácie komerčných značiek. My vám do pozornosti odporúčame týchto:

Kristína Farkašová
- styling by Iveta Lederer & Andrej Kusalík
Módny projekt okorenený správnou dávkou humoru priniesli BMD spojením Kristíny Farkašovej s Ivetou Lederer a Andrejom Kusalíkom, ktorí sa postarali o styling jej pásikavých tričiek s vtipnými nápismi. Obľúbená slovenská herečka a moderátorka sa výrobe týchto tričiek venuje už 12 rokov no na móle BMD sa v úlohe návrhárky objavila vôbec po prvýkrát. Momentálne ju skôr môžete vidieť v seriáli Svet podľa Evelyn, pričom komička Evelyn bola aj hlavnou hviezdou celej prehliadky.

farkasova_1

racio_DCUP_Korda_300x300

touchback_300

Najnovšie zo sekcie módaTrendy móda | 30.aug 2016

Čo muži na ženách najviac milujú? Máme 4...

Na otázku čo muži na ženách najviac milujú asi neexistuje jednoznačná odpoveď. My sme však pre vás vybrali zopár tipov...


Outfit dňa | 01.aug 2016

Vybudujte si ikonický šatník step by ste...

Osobný imidž je nesmierne dôležitý. To, ako nás ľudia vnímajú, ovplyvňuje každú časť nášho života, či už osobného, alebo profesionálneho...


Trendy móda | 01.aug 2016

Mix & match

6. prstene Pomellato Milano Doba, keď boli kombinácie rôznych kovov považované za faux-pas, je za nami. Spojenie diamantových náušníc zo žltého...


Módne ikony | 01.aug 2016

ALBER ELBAZ – šepkajúci medzi kričiacimi

V októbri 2015 šokoval módnu scénu izraelský návrhár Alber Elbaz, ktorý odišiel z pozície kreatívneho riaditeľa značky Lanvin. Oficiálnou príčinu...

racio_DCUP_Korda_300x300

touchback_300

Naše tipy

Top 10 miest, ktoré by ste rozhodne nema...

Najväčšiu metropolu severného Talianska a centrum ekonomického diania celého Apeninského polostrova ...

TIPY PRE VÁS: Big Bang Tutti Frutti Line...

1.6.2016Po čipke a denime stavajú dizajnéri švajčiarskej hodinárskej manufaktúry Hublot do centra po...

VYHRAJTE ŠATY OD MICHAELA KOVÁČIKA

MY OSLAVUJEME, ALE DARČEK DOSTENETE VY!Pri príležitosti osláv 10. vydania Top Fashion sme si pr...