Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 14. december 2021

Zimný outfitový vzorec

Tvorba outfitov počas zimy môže byť náročnejšia v porovnaní s letom či jeseňou. Počasie nás totiž núti siahať po viacerých vrstvácha skombinvoať ich do oku-lahodiaceho outfitu nemusí byť vždy jednoduché. Avšak kombinácia týchto troch základných kúskov, ktoré doma určite máte, vás zachráni vo väčšine situácií.

Zimný outfitový vzorec

Na to, aby ste vytvorili chic outfit nepotrebujete nič špeciálne, pomôžu vám v tom základné kúsky, ktoré by mali byť súčasťou každého šatníka bez ohľadu na štýl či vek. Týmito kúskami sú džínsy, maxi kabát a sveter, ideálne v neutrálnych a základných farbách, pričom džínsy skvelo vyniknú najmä v svetlomodrej.

Výhodou tejto trojkombinácie je to, že môže mať množstvo podôb, ktoré definujú nielen samotné strihy kúskov, ale aj štruktúry materiálov a ich farby. Takýto outfit môžete doladiť do elegantnejšieho ducha, stačí, keď si obujete ženské čižmy s vyšším podpätkom. Ak však máte chuť na športový outfit, siahnuť môžete po teniskách alebo chunky čižmách. Počas teplejších dní, napríklad na konci jari však môžete outfit doplniť aj zaujímavými lodičkami alebo sandálmi.

Čo sa týka výberu jednotlivých kúskov, medze sa v tomto prípade nekladú. Ak preferujete skinny džínsy, pokojne po nich siahnite, no báť sa nemusíte ani trendy širokých či dokonca zvonových. V prípade kabátu sa nemusíte báť teddy modelov alebo aj klasických vlnených, vo farbách ako béžová, hnedá, krémová či čierna. K tomu doplňte modré džínsy, v akýchkoľvek odtieňoch modrej. Čím svetlejšie džínsy zvolíte, tým mladistvejšie outfit bude pôsobiť, avšak vyhýbať sa nemusíte ani tmavším odtieňom.

V prípade pletenín máte skutočnú voľnosť. Vyberať si môžete najrôznejšie typy od ľahkých kašmírových až po chunky so zaujímavými motívmi. Elegantný výsledok dosiahnete ak zvolíte neutrálne a zákaldné farby, prípadne ich zladíte tón v tóne s kabátom. Vybrať si však môžete aj rôzne výrazné farby či dokonca vzory.

Foto: Instagram

    738

    Súvisiace články