Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Dizajn / 19. jún 2024 / PR

Vytvorte si štýlovú domácnosť vďaka obrazom, ktoré sa menia na reproduktor a televízor

Vyzerajú ako obrazy, aj rámy majú ako majstrovské umelecké diela, ale po zapnutí je to zároveň moderný televízor alebo reproduktor, ktorý prehráva vašu obľúbenú hudbu. Dokážu sa dokonale zamaskovať a prispôsobiť prostrediu. Reč je o technologických „chameleónoch“ – The Frame a Music Frame – unikátnych rámoch od Samsungu. Vďaka nim sa váš televízor a hudobný reproduktor bude tváriť ako umenie, ktoré ste vytvorili alebo máte radi. Vaša domácnosť tak môže vyzerať ako galéria, ktorá odzrkadľuje váš osobný štýl.

Vytvorte si štýlovú domácnosť vďaka obrazom, ktoré sa menia na reproduktor a televízor

Prirovnať moderné technológie ku chameleónovi, ktorý dokáže dokonale splynúť s okolím, je v prípade inovatívnych reproduktorov a televízorov značky Samsung viac než trefné. Music Frame nadväzuje ako dvojička na úspech televízorov The Frame, ktoré sa stali nenápadnou súčasťou interiérov mnohých domácností a zároveň nositeľmi umeleckého vkusu ich majiteľov. Vyzerajú totiž ako zarámované obrazy, ktoré ukrývajú najmodernejšie technológie domácej zábavy.

Sú ako stvorené pre tých, ktorí si zakladajú na nadčasovom minimalizme a nechcú, aby ich televízor a reproduktor vyzerali iba ako ďalší kus techniky. Aj preto bol Music Frame navrhnutý ako obraz, ktorý hrá. Je to reproduktor Dolby Atmos, ktorý vyzerá ako umelecké dielo a zosilňuje váš zvuk a vašu estetiku. Vďaka integrovanej umelej inteligencii urobí z vašej domácej galérie razom hudobný klub s priestorovým 3D zvukom, ktorý vás doslova unesie. Na počkanie premeníte obývačku aj na domáce kino. Oba rámy dokážete medzi sebou jednoducho spárovať. Unikátna technológia Q-Symphony umožňuje, aby The Frame a Music Frame hrali spoločne bez toho, aby sa niektorý z reproduktorov stlmil.

Štýlová domáca galéria

Obe zariadenia si môžete vyzdobiť vymeniteľnými rámami, ktoré pôsobia ako obrazy a nádherne zapadnú do vášho interiéru. Do Music Frame si viete vložiť vlastné fotografie, prípadne si môžete vybrať z rôznych možností panelov Art od Samsungu a váš reproduktor bude vyzerať ako umelecké dielo. To isté platí o Frame TV, ktorá navyše po vypnutí slúži ako displej, na ktorom môžete prezentovať nadčasové majstrovské diela podľa vlastného výberu alebo vaše obľúbené rodinné fotografie.

Vychutnať si tak môžete nekonečne sa meniace obrázky. The Frame a Music Frame sa premenia bez ohľadu na to, ako často sa rozhodnete prerobiť dekor a dizajn vášho interiéru. Váš domov sa stane priestorom, kde sa budete cítiť dobre aj vďaka tomu, čo visí na stene. Podobať sa bude na umeleckú galériu, ktorej ste sám kurátorom. Z jedného z rámov na stene môže znieť vaša obľúbená hudba v dokonalom prevedení. Vďaka umelej inteligencii váš tajomný reproduktor analyzuje celú miestnosť a prispôsobí zvuk priestoru, pričom dokonca kombinuje posilnenú čistotu jednotlivých tónov s dávkou optimalizovaných basov. S 3-pásmovými reproduktormi rozptyľuje Music Frame zvuk rovnomerne po celej ploche. Rovnakú kvalitu audia si tak vychutnáte bez ohľadu na to, kde sa v priestore práve nachádzate.

Mixovať hudbu v domácej galérii môžete hravo priamo z vášho telefónu. Stačí sa len pripojiť cez Wi-Fi sieť alebo rozhranie Bluetooth a prehrávať všetky skladby v najvyššej kvalite zvuku. Music Frame môžete ovládať aj hlasom na zariadeniach so zabudovanou podporou služby Google Assistant alebo Amazon Alexa.

Neuveriteľné farby

Umenie si zaslúži tie najdokonalejšie farby, podobne ako televízor. Verzia The Frame od Samsungu z roku 2024 získala vôbec prvú certifikáciu Pantone Validated ArtfulColor. Certifikácia potvrdzuje, že pokročilá technológia adaptívnych farieb The Frame spĺňa prísne štandardy spoločnosti Pantone pre autentickú reprodukciu farieb. A prečo je to dôležité? Pretože The Frame nie je len televízor, ale aj umelecké plátno. Matný displej, ktorý redukuje odlesky a odrazy, využíva špičkovú technológiu displeja QLED od spoločnosti Samsung, aby divákom ponúkol pohlcujúci a autentický zážitok zo sledovania umenia inteligentnou úpravou jasu a odtieňov na optimalizáciu obrazu podľa okolitých svetelných podmienok. Aj v tomto sú najmodernejšie zariadenia domácej zábavy od Samsungu podobné chameleónom. Dokonale sa prispôsobia okoliu aj vášmu vkusu.

    814

    Súvisiace články