Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 19. máj 2022 / PR

Vystavte sa na obdiv a užívajte si leto bez strachu z krvácania! Opaľovačky BTWS vám to umožnia

Chvíle oddychu pri vode, slnenie sa, plávanie, užívanie si letných športov na pláži alebo kúpalisku – to všetko sú obľúbené aktivity počas horúcich voľných dní a prázdnin. Avšak nie vždy si ich my ženy môžeme vychutnať na 100%.

Vystavte sa na obdiv a užívajte si leto bez strachu z krvácania! Opaľovačky BTWS vám to umožnia

Menštruácia je síce bežnou a prirodzenou súčasťou našich dní, avšak je možné prečkať ju aj komfortnejšie. Bez tampónov, kalíškov či hygienických vložiek, skrátka len tak v tenučkých plavkách, ktoré zachytia naše krvácanie absolútne hygienicky a diskrétne.

Výhody plaviek a ultramoderných menštruačných nohavičiek v sebe spája horúca letná novinka pre všetky ženy milujúce leto, slnenie a aktivity pri vode – slovenské opaľovačky BTWS (by the way slovenské). Sexi plavky majú všitú extra savú superabsorbčnú vrstvu s hrúbkou len 2 mm pre príjemné a pohodlné nosenie, ktorá je výsledkom superschopností tých najmodernejších technológií v textilnom priemysle. Práve vďaka nej ostanete pekne „v suchu“ až 12 hodín počas slnenia na pláži aj pri športovaní pri vode.

Sú eko náhradou tampónov a vložiek s nasiakavosťou až 15 ml (objem 3 tampónov) a boli vyrobené na Slovensku. Dajú sa opätovne prať so životnosťou až 200 pracích cyklov. Po použití ich stačí oprať v práčke s ostatnou bielizňou a do 12 hodín sú pripravené na opätovné nosenie. Sú skvelým riešením k vode aj pre čerstvé mamičky počas šestonedelia. Dajú sa kombinovať s rôznymi vrchnými dielmi plaviek a vďaka veľkostiam XS až XXL umožnia zažiariť ženám s každou postavou. Na výber sú rôzne strihy – klasické čierne basic, s mašľou na zaväzovanie, hipp s vyšším pásom, ale aj s farebným vzorom v klasickom strihu alebo ako sexi bikiny. Nezabudnite si ich pribaliť do dovolenkovej batožiny! Už od ceny 46 €.

Viac informácií: www.btws.sk

    670

    Súvisiace články