Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné
Loading....

Voľný čas / 16. november 2021

Vyspite sa do krásy s výživovými doplnkami smartsleep®

Zrejme všetci dobre vieme, aký dôležitý je spánok pre celkové zdravie organizmu. Ovplyvňuje našu energiu počas dňa, schopnosť sústrediť sa, ale aj imunitný systém či dokonca stav pleti. Počas noci totiž prebiehajú dôležité regeneračné procesy, vďaka ktorým udržiavame naše telo zdravé. V kombinácii so správne zvolenými výživovými doplnkami smartsleep® však môžete zo spánku vyťažiť ešte viac.

Vyspite sa do krásy s výživovými doplnkami smartsleep®

Zdravý spánok ako základ dobrého dňa

Hovorí sa, náš deň je odrazom noci. Už len samotná dĺžka a kvalita nášho spánku totiž dokáže výrazne ovplyvniť všetko od našej nálady počas nasledujúceho dňa až po energiu, schopnosť sústrediť sa či fyzický výkon. Spánok je však pre telo aj myseľ mimoriadne dôležitý aj z hľadiska celkového zdravia a správneho fungovania nášho organizmu. Platí to aj v prípade pleti, ktorá ako najväčší orgán v našom tele počas neho zlepšuje svoje funkcie a udržiava svoj optimálny stav. Svoj spánok však môžete doslova premeniť na beauty procedúru vďaka výživovým doplnkom smartsleep®.

Vyspať sa do krásy

Termín, ktorý je v našich končinách zaužívaný je aj vedecky potvrdený. Kvalitný spánok sa totiž odráža na celkovom stave a zdraví pleti, čo v praxi znamená krajší vzhľad. Práve v noci, keď prebieha regenerácia organizmu, sa naše telo stará o dôkladnú hydratáciu pokožky, čím udržiava jej prirodzenú elasticitu a pevnosť. Zároveň sa v noci obnovuje ochranná funkcia pokožky, vďaka čomu dokáže pokožka sama bojovať proti škodlivým externým faktorom a lepšie zvláda nepriaznivé vplyvy. Celý tento proces však môžete ešte viac podporiť pomocou výživového doplnku smartsleep® BEAUTY. Tieto vysoko koncentrované shoty (ampulky) sa užívajú tesne pred spaním a vďaka obsahu vysokej koncentrácie dôležitých zložiek ako kyselina hyalurónová, kolagén, biotín či niacín, sa stará o zdokonalenie prirodzených regeneračných procesov v tele. Zinok a selén, ktoré sú takisto v shotoch obsiahnuté pomáhajú udržiavať aj krásne nechty a vlasy, zatiaľ čo meď podporuje celé kožné tkanivo a jeho štruktúru. Pravidelné užívanie smartsleep® BEAUTY vám pomôže udržiavať krásnu a zdravú pleť tváre, ale aj celkovo jemnú a krásnu pokožku na celom tele.

Krása zvnútra

Pre správnu funkciu pokožky sú okrem vitamínov dôležité aj ďalšie zložky, ktoré sa v nej prirodzene vyskytujú. Kolagén je jedným z tých najznámejších a práve o ňom sa dnes veľa a často hovorí. Stal sa súčasťou každodennej beauty rutiny mnohých skincare maniačok, ktoré ho každodenne užívajú s cieľom poskytnúť svojej pleti skutočne maximálnu starostlivosť, zachovať ideálny stav, jej zdravie a mladistvý vzhľad. Už ste určite počuli, že produkcia kolagénu našim organizmom zhruba od 25 roku života klesá. To je dôvod, prečo ho čoraz viac ľudí užíva v podobe výživových doplnkov. Kolagén je kľúčovým komponentom aj v smartsleep® BEAUTY NIGHT ELIXIR, avšak vďaka jeho kombinácii s ďalšími dôležitými látkami, ale aj spôsobu jeho užívania posúva svoje účinky ešte o niečo ďalej. V tomto beauty shote kolagénový hydrolyzát 100% morského pôvodu dopĺňa aj kyselina hyalurónová, koenzým Q10, bambusové extrakty, kremík či ceramidy, ktoré sú pre pleť mimoriadne dôležité. Tento špeciálny mix bol navrhnutý tak, aby dosahoval tie najlepšie výsledky a udržiaval mladistvý vzhľad pleti, ale aj jej zdravie a krásu zvnútra. Počas spánku, kedy náš oragnizmus regeneruje tak prináša efektívny boost pre každého, kto si chce zachovať krásnu pleť dlhodobo.

Starostlivosť počas spánku

V portfóliu smartsleep® nájdete niekoľko ďalších výživových doplnkov, ktoré pomáhajú zo spánku vyťažiť maximum. Všetky sú však navrhnuté na užívanie tesne pred spánkom. Prečo? Práve v tomto období náš organizmus regeneruje na plné obrátky. Rôzne fyzické a fyziologické procesy sa naprávajú, spúšťajú a zrýchľujú. Je to preto ideálne obdobie na podporu nášho organizmu, aby v spánku pracoval ešte lepšie a ešte výkonnejšie. Všetko však prebieha počas oddychu, kedy naše telo nemá žiadne ďalšie úlohy a povinnosti robiť čokoľvek iné. Ampulky smartsleep® Beauty a smartsleep® Night Elixir sa užívajú 5-10 minút predtým, ako pôjdete spať a zvyšok už nechajte na ich špeciálne formulácie.

Celú ponuku produktov smartsleep® nájdete na imkorganics.sk.

    209

    Súvisiace články