Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné
Loading....

Trendy / 21. október 2021

Výrazné farby na jeseň

Jeseň väčšinou patrí farbám ako hnedá, bordová, sivá či béžová. Nemusí to tak však byť vždy. Niektoré dni si jednoducho žiadajú viac farieb a odvahy. Vtedy siahnite po týchto farbách, ktoré sú nielen výrazné, ale aj trendy.

Výrazné farby na jeseň

Škoricová

Medzi tie tradičnejšie farby patrí škoricová. Evokuje nielen jesennú náladu a prírodu, ale aj príjemné teplo a zlatisté odtiene jesene. Hodí sa každému a jednoducho sa nosí vďaka svojej kombinovateľnosti a univerzálnosti.

@emilisindlev
@emilisindlev

Kráľovská modrá

Elegantná a vždy luxusne pôsobiaca modrá je dokonalým jesenným osviežením. Aj napriek tomu, že je výrazná si dokáže zachovať svoju sofistikovanosť, no pritom okamžite zaujme. Nosiť sa dá nielen vo forme detailov, ale aj v statement kúskoch ako kabáty či svetre.

@lissyroddyy
@lissyroddyy

Baby pink

Ružová sa drží na výslní už od jari, no na jeseň sa jej ešte stále nemusíte vzdávať. Je jemná, nežná, hravá a dievčenská, čo je na jeseň skvelým osviežením pro všetkých tých vážnych tónoch hnedej a krémovej. Skvelo vynikne na svetroch či šatách.

@veronicaferraro
@veronicaferraro

Machovo zelená

Zelená takisto patrila k najpopulárnejším farbám leta, a na jeseň si môžeme vychutnať jej nové verzie. Tentokrát nahraďte jesennú klasiku v podobe smaragdovej za retro pôsobiacu machovú. Perfektne vyzerá napríklad na sukniach, nohaviciach či kabátoch.

@vitaliia
@vitaliia

Tyrkysová

Výber uzatvárame najviac prekvapivou farbou, ktorou je tyrkysová. Je to klasická letná farba, ktorú by len málokto očakával v jesennej móde. Jej využitie v kombinácii s neutrálnymi a prírodnými farbami však pôsobí elegantne a oku lahodiaco.

@leoniehanne
@leoniehanne
Foto: Instagram
    229

    Súvisiace články