Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 15. december 2021

Trendy zimné bundy a kabáty pre 2021

Zima už je tu, ale vy ste stále nenašli ten správny kúsok v podobe teplej bundy alebo kabátu, ktorý vás zahreje a bude aj vyzerať dobre? Máme pre vás zopár tipov na trendy pre zimnú sezónu 2021. Ktorý kabát je teraz in?

Trendy zimné bundy a kabáty pre 2021

Dámske zimné bundy a kabáty sú nutnosťou každej zimnej sezóny. Ak stále hľadáte ten pravý alebo len chcete osviežiť svoj zimný šatník o nový prírastok, pozrite si, ktoré kabáty a bundy sú túto sezónu v kurze.

1. Zavinovací kabát s opaskom

Či už preferujete ležérny štýl alebo niečo elegantnejšie, zavinovací kabát s opaskom sa hodí do každého štýlu. Obliecť ho môžete na všetko a vždy bude vyzerať dobre. Nebojte sa experimentovať a pohrať sa s materiálom – pokojne siahnite po umelej kožušine alebo pestrých farbách. Ak máte radšej jednoduchší štýl, neutrálnymi farbami a kvalitnou vlnou na kabát nikdy nič nepokazíte.

2. Vinylový kabát

Vinylový kabát hlási návrat. S týmto kabátom rozhodne nezapadne v dave, ale každý si vás všimne. Skombinujte ho s pletenou sukňou a štýlovými combat boots, alebo skúste niečo elegantnejšie v podobe voľných nohavíc a tzv. sock boots.

3. Prešívaná dlhá bunda

Dlhá prešívaná bunda bude vždy kráľovnou zimy. Táto bunda vás udrží v teple, ochráni oblečenie pod ňou a ešte v nej budete vyzerať skvelo. Ak zvolíte oversized bundu, môžete ju opásať opaskom a vytvoriť tak svieži look.

4. Pléd a tartanový vzor

Kabáty z plédu a s tartanovým vzorom sú túto sezónu mimoriadne v kurze. Nájdete ich v elegantom štýle aj v tom streetovom. Alebo sa poohliadnite po košeľovej bunde, ktorá je rovnako trendy. Nadčasový vlnený alebo plstený materiál zaručí, že kabát vydrží aj niekoľko sezón.

5. Kožená prešívaná bunda

Kratšie kožené prešívané bundy sa vracajú na scénu aj tento rok. Vymeňte jesennú koženú bundu za zimný variant. Kožená prešívaná bunda vyzerá perfektne v každej farbe, či už siahnete po čiernej, pastelovej fialovej alebo výraznej zelenej. Skvelo sa kombinuje s nohavicami aj sukňou s vysokým pásom.

    481

    Súvisiace články