Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Voľný čas / 3. October 2025

Top Session je komunita

_Myšlienka, ktorá nás sprevádza od začiatku, sa podarila uskutočniť. Prepojiť komunitu, značky a osobnosti a preniesť ich zo stránok magazínu priamo k vám. Koniec posledného septembrového víkendu ste do Pisztoryho paláca priniesli energiu, ktorá ukázala, že Top Session je pevnou súčasťou kultúrneho kalendára. Zazneli rozhovory a myšlienky, ktoré s nami zostanú ešte dlho. Program obsiahol všetko, čo je nám blízke - od značiek a umenia cez dizajn a módu až po ľudí, ktorí inšpirujú.

Top Session je komunita

_Od prvej myšlienky k tretiemu ročníku

Top Session je pre nás osobná záležitosť. To, čo vkladáme do stránok magazínu, prinášame späť medzi ľudí - prostredníctvom workshopov, prezentácií partnerských značiek, umeleckých inštalácií či beauty lounge. S touto myšlienkou sme medzi vás pred tromi rokmi vstúpili po prvýkrát a tentoraz sme stavili na miesto, ktoré sme mali v predstave od začiatku - Pistoryho palác. Tento víkend nám potvrdil, že naše tušenie bolo správne. Dali ste nám jasne najavo, že Top Session je udalosť, na ktorú sa tešíte a ktorú si držíte v hlave rovnako ako v kalendároch.

_Komunita, ktorá rastie s vami

Po troch rokoch môžeme povedať, že spolu s nami tvoríte komunitu, v ktorú sme dúfali ešte predtým, než sme Top Session vôbec spustili. Víkend v paláci nebol len o programe - stretli ste známych, prišli s deťmi či so psami, často ste zostali dlhšie a nie iba na chvíľu. Viedli ste rozhovory pri drinkoch alebo káve, zdieľali čas aj atmosféru. Rovnako nás potešilo aj nadšenie značiek, ktoré sa vám predstavili osobne - či už prostredníctvom beauty drinkov, procedúr, diagnostík alebo rozhovorov o novinkách.

_Atmosféra v detailoch

Prednášky si zaslúžia samostatný priestor, preto sa k nim ešte vrátime v inom článku. Nedá sa však obísť jedna dôležitá osoba - Ema Müller, ktorá dodala programu osobitý rozmer. Svojská, odvážna pýtať sa, uvoľnená a stále elegantná. Gény po mame sa nezaprú. Rovnako ako sa prejavili aj z otcovej strany, čo potvrdili pri diskusii s Richardom Müllerom.

Novinkou tohto roka bola galéria a výstava Art Session, pripravená s DOT. Contemporary Gallery. Do paláca priniesla výber diel súčasných umelcov a dala programu ľahší vizuálny rozmer - miesto, kde sa dalo na chvíľu vypnúť od ruchu diskusií. Nechýbalo ani kino, ktoré premietalo film Parthenope Paola Sorrentina. Alan Prekop tentoraz posunul svoju inštaláciu do roviny odpočinku. Pripravil miesto na oddych priamo na posteli vyskladanej z magazínov Top Fashion. A oddýchuť ste si mohli aj pri soundhealingu s Aničkou zo Seven Haven Studio o pár krokov ďalej. 

To, že je Top Session očakávanou udalosťou, ste potvrdili so samozrejmosťou. Ďakujeme, milá Top Fashion komunita. Vidíme sa o rok! 

    1737

    Súvisiace články