Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 18. november 2021

Štýlové jesenné doplnky

Správne zvolené doplnky dokážu doslova transformovať celý outfit. Nemusí ísť pritom o nič komplikované, stačí si dômyselne vybrať a doplniť svoj outfit. Aké doplnky vládnu tejto jesenno-zimnej sezóne?

Štýlové jesenné doplnky

Biela kabelka

Na jeseň sú bežnejšie bordové, hnedé, sivé či čierne kabelky, zrejme len málokto by siahol po bielom modeli v tomto ročnom období. Avšak práve biele kabelky vyzerajú veľmi chic, prinášajú do outfitu eleganciu, ale aj príjemne mrazivý efekt, ktorý sa skvelo hodí k jesennej a zimnej atmosfére. Nehovoriac o tom, že sa skvelo hodí ku každej farbe.

@vitaliia
@vitaliia

Oválne okuliare

Ani na jeseň a v zime nezabúdame na slnečné okuliare. Slnko síce nemusí byť pocitovo silné, no dokáže nás prinútiť mračiť sa. Okuliare sú pritom jedným z najjednoduchších doplnkov, ktoré dokážu okamžite posunúť celý outfit na nový level.

@camillecharierre
@camillecharierre

Jazdecké čižmy

Ak by ste si mali kúpiť túto sezónu len jeden kúsok, mali by to byť štýlové čižmy inšpirované jazdeckou módou. Takéto čižmy sú nadčasové a univerzálne, čiže ide o investíciu, ktorá sa vám vyplatí. Nosiť ich môžete na najrôznejšie štýly a príležitosti.

@basictouch
@basictouch

Rybársky klobúk

Počas jesene ešte nemusí byť úplne vhodné počasie na pletené, chunky čiapky, no pritomn môžete potrebovať už aspoň nejakú ochranu hlavy a vlasov. Rybárske klobúky sú letnou klasikou, no v zime môžete vyskúšať ich teplejšie verzie, či už z typických jesenno-zimných látok ako menčester alebo zdobené kožušinkou.

@eggcanvas
@eggcanvas

Maxi náušnice

Keďže v tomto období nosíme viac vrstiev, doplnky len málokedy vyniknú. Práve preto môžete pokojne siahnuť po väčších, efektných náušniciach, ktoré nielenže rozžiaria sivé, sychravé dni, ale aj povznesú celý outfit na nový level. Nebojte sa takéto náušnice doplniť aj ku športovému outfitu, vytvoríte chic kontrast.

@emilisindlev
@emilisindlev

Foto: Instagram

    311

    Súvisiace články