Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Trendy / 13. december 2021

Pyžamo, ktoré na Vianoce poteší

Pyžamo spolu s ponožkami sú zrejme najklasickejšími vianočnými darčekmi, aj napriek tomu, že veľmi obľúbené nie sú. Avšak niektoré značky dokázali posunúť dizajn pyžám do úplne noévých, dizajnových a exkluzívnych sfér, vďaka čomu zaručene potešia každého milovníka krásneho oblečenia.

Pyžamo, ktoré na Vianoce poteší

Sleeping with Jacques

Značka, ktorej tvorba sa nachádza niekde na križovatke medzi exkluzívnym loungewearom a oblečením. Využíva efektné materiály ako hodváb či zamat, ktoré vynikajú nielen svojimi textúrami, ale aj nádhernými farbami. V ponuke má všetko od pyžamových setov cez župany až po šaty.

@sleepingwithjacques
@sleepingwithjacques

Olivia von Halle

Veľmi dobre známa značka, ktorá sa preslávila svojim dekadentným hodvábom a nádhernými vzormi. Jej produkty sa dajú využiť nielen na spánok či ako luxusný loungewear, ale aj ako klasické oblečenie počas každodenného života.

@oliviavonhalle
@oliviavonhalle

Bernadette

Ak máte radi výrazné, na prvý pohľad luxusné a výnimočné dizajny, určite neprehliadnite značku Bernadette, ktorá si vás získa krásnymi, saténovými pyžamami aj županmi. Neodolali im ani mnohé celebrity vrátane Chrissy Teigen.

@bernadetteantwerp
@bernadetteantwerp

Desmond & Dempsey

Anglická značka sa špecializuje práve na pyžamá a loungewear, nielen pre ženy, ale aj pre mužov a deti. Jej tvorba je typická krásnymi, pútavými vzormi a kvalitnými materiálmi od saténu až po tú najkvalitnejšiu bavlnu. Vybavíte u nej nákupy pre celú rodinu.

@desmondanddempsey
@desmondanddempsey

Orchard Moon

Luxus a udržateľnosť nájdete v ponuke londýnskej značky Orchard Moon. Okrem toho, že vás zaujme svojimi nádhernými vzormi, dokonalými strihmi a príjemnými materiálmi, si vás získa aj svojim etickým prístupom ku celému výrobnému procesu.

@orchardmoon
@orchardmoon

Sleeper

Ukrajinská značka Sleeper prerazila v roku 2019 a odvtedy patrí k miláčikom vo svete pyžám. Zároveň práve ona stojí za vznikom nového trendu “sleeper dress”, čiže šiat na spanie, ktoré však vôbec nemusia slúžiť len na spanie. Jednoducho glamour, ktorý vynosíte počas noci aj dňa.

@daily_sleeper / @emilisindlev<br>
@daily_sleeper / @emilisindlev<br>

Prayers & Plans

V prípade, že preferujete jednoduchosť a minimalizmus, avšak s prekvapivými prvkami, bude sa vám páčiť značka Prayers & Plans, ktorá vyrába každý svoj kúsok v Nigérii. Pyžamá aj loungewear vznikajú pod rukami skvelých remeslníkov, ktorí prepájajú skvelé strihy s nádhernámi látkami.

@prayerandplans
@prayerandplans

Yolke

Značka Yolke sa zrodila v roku 2013 a odvtedy už stihla rozšíriť svoju tvorbu aj do ready-to-wear či detskej línie. Avšak naďalej ostáva verná aj tomu, čím to celé začalo - pyžamám. V jej ponuke nájdete zo všetkého niečo, jednoduchosť, hravosť, eleganciu aj sexepíl. Či už hľadáte krátke, dlhé, nohavice alebo nočné košele.

@yolkegirl
@yolkegirl

Foto: archív značiek, Instagram

    497

    Súvisiace články