Top Fashion Bar
Kúpiť predplatné Search
Kúpiť predplatné

Starostlivosť o pleť a telo / 27. január 2022 / PR

Posuňte svoju skin care na vyššiu úroveň

Na skin care alebo starostlivosti o pleť sa dá vždy pracovať. Ak patríte medzi tie, ktoré si to bez ranného a nočného krému, či pravidelného čistenia pleti nevedia predstaviť, tento článok bude pre vás. Pleť máme len jednu a máme ju na celý život. Je nevyhnutné sa o ňu dobre starať. Vyhneme sa tak mnohým neželaným kožným ale aj estetickým problémom.

Posuňte svoju skin care na vyššiu úroveň

Ak sa o svoju pleť len začínate starať, určite nezabudnite na pravidelného čistenie tváre čistiacim gélom, micelárnou vodou alebo aj tonikom. Denný a nočný krém by vám v kúpeľni tiež nemali chýbať. Ak však všetko z vyššie spomenutého robíte alebo doma už máte, možno prišiel čas na to, aby ste skúsili niečo a pre svoju pleť urobili niečo navyše.

Poriadna dávka hydratácie

Ak máte pocit, že je vaša pleť miestami suchá a tvoria sa na nej šupinky, vyberte si z veľkej ponuky nejakú masku na tvár. Masky na tvár sa vyrábajú pre všetky typy pleti, vy len musíte vedieť, aký typ máte vy.

Čo robí maska na tvár?

-Poskytuje pleti hydratáciu, ktorá jej chýba,

-pleť je hladká a upokojená,

-čistí pokožku a póry,

-revitalizuje pleť.

Problémová oblasť

Očné okolie je väčšinou prvou oblasťou, kde ženy pozorujú výskyt vrások. Očné okolie je zároveň veľmi citlivé, preto sa môže stať, že po nanesení obyčajného krému, vám môžu slziť oči. Vyskúšajte preto jeden z očných krémov, ktoré sú vhodné aj na tie najcitlivejšie miesta.

Čo robí očný krém?

-Hydratuje očné okolie,

-vyhládza jemné vrásky či iné nedokonalosti,

-poskytuje očnému okoliu pružnosť,

-pomáha proti tmavým kruhom pod očami.

Či si vyberiete masku na tvár alebo očný krém, môžete si byť istá, že sa vám vaša pleť poďakuje. Pri výbere sa nedajte zlákať len pekným obalom alebo názvom, či značkou. Prečítajte si zloženie a všimnite si najmä typ pleti, pre ktorú je daný výrobok vhodný. Pre mladú pleť sú napríklad nevhodné prípravky určené proti vráskam.

    448

    Súvisiace články